KASIA ODESZŁA 6.06.Rak wrócił- moje koty już bezpieczne.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lip 03, 2018 21:17 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

kropkaXL pisze:Sie robi:
Anna Rogulska "Dieta kontra rak żywienie w chorobie nowotworowej

Mirosław Jarosz, Iwona Sajór " Żywienie chorych z nowotworami"

Mike Herbert, JosephDospenza " Dieta podczas chemioterapii"

Kelly Turner "Czy można wygrać z rakiem?"

Penny Brohn , Christine Bailey "Zdrowe odżywianie w chorobie nowotworowej"

Dzięki, dwie ostatnie znam.

Hannah12

 
Posty: 22926
Od: Czw sie 11, 2005 11:57

Post » Śro lip 04, 2018 9:16 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Ewan ewciu ja nie jem nic słodkiego poza owocami, mięso tylko drobiowe i to bez skóry i tłuszczu.
Chudy twaróg ,jajka, gotowane warzywa, zupy-kremy z mięsem.
Z witamin jedynie wit.E i kwas askorbinowy w proszku, który dodaję do wody do picia.

Mam już potwierdzenie jutrzejszego konsylium.
Jednego nie można zarzucić Paniom, które mnie umawiają- są przemiłe, cierpliwie tłumaczą, nie zbywają textem "wszystkiego dowie się pani na miejscu"

Hannah12 a gdzie Tata ma umiejscowiony nowotwór?
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Śro lip 04, 2018 9:20 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Najmocniejsze :ok: :ok: za jutrzejsze konsylium i za jak najlepsze samopoczucie :1luvu: :1luvu:
Obrazek

MAU

 
Posty: 2640
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Śro lip 04, 2018 9:42 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Dziękuję Basiu! :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Śro lip 04, 2018 10:26 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

u nas się trochę zdrowotnie posypało u mojej Giny, stąd brak informacji
u Belli wszystko w porządku, niestety nadal musi siedzieć sama w pokoju i strasznie ją to męczy, krzywda się jej nie dzieje bo ma do dyspozycji najwiekszy pokój w mieszkaniu z potrójnym oknem :) no ale nie ma w nim człowieka
w przyszłym tygodniu czekają nas podstawowe badania, bo niepokoi mnie jej nadpobudliwość, niestety teraz musiałam się zajać Giną (posypała się nagle) i zanim podam jej coś na uspokojenie chcemy zrobić podstawowe badania żeby np wykluczyć problemy z tarczycą czy cukrem
Julka odżyła u Irenki, zaczeła jeść i powoli cofają się objawy kataru, wyniki ma całkiem, całkiem
Julka już zostanie u Irenki - tak więc moja gorąca prośba by osoby, które deklarowały pomoc dla Julki - zgłosiły się do mnie czy nadal mogą ją wspierać a ja podam konto DT Ireny
ta opcja jest z różnych przyczyn najlepsza dla Julki - ma ciszę, spokój i pokoik z widokiem tylko dla siebie , dla Julki będziemy szukały spokojnego domu bez innych kotów
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro lip 04, 2018 10:39 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

I ja proszę osoby deklarujące pomoc dla dt mamaGiny, aby połowę pomocy przekazały dla Ireny, u której Julka zostanie.
Irena dała jej doskonałe warunki, jednak ma pod opieką batdzo wiele zwierząt i bez wsparcia nie da rady


Bardzo, bardzo proszę.......
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Śro lip 04, 2018 13:13 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Jakby co, to na start możemy coś ruszyć z Funduszu. Tak mi głupio, że te pieniądze leżą i leżą :oops:

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Śro lip 04, 2018 14:05 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

To już niech Gosia zadecyduje, ja jestem "za" :ok:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Śro lip 04, 2018 16:17 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Szalony Kot pisze:Jakby co, to na start możemy coś ruszyć z Funduszu. Tak mi głupio, że te pieniądze leżą i leżą :oops:


fundusz jest na kocie potrzeby, moim zdaniem swiety czas ten fundusz ruszyc! Jestem jak najbardziej za tym, aby z funduszu wspomoc Julke :ok:
Ciesze sie, ze u niej lepiej :) Dobro kici najwazniejsze :)
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Śro lip 04, 2018 16:43 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Tata mój pod koniec 2016 miał usuniętą esice, teraz miał naświetlaną prostatę, bo badania kontrolne tam wykazał przerzuty.

Hannah12

 
Posty: 22926
Od: Czw sie 11, 2005 11:57

Post » Śro lip 04, 2018 17:17 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Szalony Kot pisze:Jakby co, to na start możemy coś ruszyć z Funduszu. Tak mi głupio, że te pieniądze leżą i leżą :oops:
Wg mnie, to są pieniądze na potrzeby kotów Kropki, lub ew samej Kropki. Dysponuj nimi wg własnego uznania, moim zdaniem to będzie najsłuszniejsze. Nie da się przewidzieć z wyprzedzeniem, komu akurat będą najpotrzebniejsze pieniądze....a to jest taki fundusz awaryjny przecież.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kazia

 
Posty: 13742
Od: Pt maja 24, 2002 13:46
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lip 04, 2018 17:24 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Poczekam do wieczora, aż się więcej osób wypowie. Wolałabym przelać przed weekendem, bo w weekend wyjeżdżam na tydzień na wakacje i będę przy internecie co 2-3 dni...

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Śro lip 04, 2018 17:43 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Kazia pisze:
Szalony Kot pisze:Jakby co, to na start możemy coś ruszyć z Funduszu. Tak mi głupio, że te pieniądze leżą i leżą :oops:

Wg mnie, to są pieniądze na potrzeby kotów Kropki, lub ew samej Kropki. Dysponuj nimi wg własnego uznania, moim zdaniem to będzie najsłuszniejsze. Nie da się przewidzieć z wyprzedzeniem, komu akurat będą najpotrzebniejsze pieniądze....a to jest taki fundusz awaryjny przecież.


no wlasnie, fundusz powstal na wypadek naglych, nieprzewidzianych wydatkow, taki byl zamysl moim zdaniem.
Tak wiec z mojej strony zgoda na wszystko jest. Ufam Martynie w tej kwestii.
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Śro lip 04, 2018 20:10 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Przecież po to te pieniadze były zbierane.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24232
Od: Pt mar 19, 2010 14:48


[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ashai, DannyNes, Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 277 gości