KASIA ODESZŁA 6.06.Rak wrócił- moje koty już bezpieczne.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw cze 14, 2018 22:50 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

czitko, fundusz chyba jeszcze nie jest stworzony :wink: jeszcze chyba w zamysłach

Też mi się wydaje, że taki fundusz to bardzo rozsądne rozwiązanie. W tej chwili DT są jakoś w miarę zabezpieczone, ale nie wiadomo co wydarzy się w przyszłości. Może któryś kot zachorować, oby nie! ale różnie to może być. Kasi też mogą być potrzebne jakieś pieniążki na leczenie, nie jest w stanie teraz wszystkiego przewidzieć.

Takie zapasowe konto bardzo by się przydało, wtedy też DT byłyby spokojniejsze, że w razie W mogą liczyć na pomoc z takiego konta
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Pt cze 15, 2018 7:20 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

zuzia96 pisze:czitko, fundusz chyba jeszcze nie jest stworzony :wink: jeszcze chyba w zamysłach

Też mi się wydaje, że taki fundusz to bardzo rozsądne rozwiązanie. W tej chwili DT są jakoś w miarę zabezpieczone, ale nie wiadomo co wydarzy się w przyszłości. Może któryś kot zachorować, oby nie! ale różnie to może być. Kasi też mogą być potrzebne jakieś pieniążki na leczenie, nie jest w stanie teraz wszystkiego przewidzieć.

Takie zapasowe konto bardzo by się przydało, wtedy też DT byłyby spokojniejsze, że w razie W mogą liczyć na pomoc z takiego konta


hmmm... w sumie to bardzo dobry pomysl :)
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Pt cze 15, 2018 8:10 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

Właśnie mi Czitka napisała, że prześle mi pieniądze na konto :oops:
Czitko kochana, nawet słów nie umiem znaleźć by podziękować....
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pt cze 15, 2018 8:10 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

Proponowałam powstanie takiego funduszu ja, z ofertą, że mogę poprowadzić, ale z racji dzieci aktualizować mogę co 1-4 dni... I jeśli to nikomu nie przeszkadza, to jestem ;)

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Pt cze 15, 2018 8:21 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

Szalony Kot pisze:Proponowałam powstanie takiego funduszu ja, z ofertą, że mogę poprowadzić, ale z racji dzieci aktualizować mogę co 1-4 dni... I jeśli to nikomu nie przeszkadza, to jestem ;)


:1luvu: :1luvu: wedlug mnie to jest swietna propozycja, jestem na 1000000% ZA :ok:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Pt cze 15, 2018 8:22 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

To bardzo dobry pomysł.
Czekamy na numer konta i ślemy :D

Zazusia

 
Posty: 2534
Od: Pon lut 21, 2005 9:50
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Post » Pt cze 15, 2018 8:37 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

Jesteście niesamowici!!!!!
Od soboty jestem w tak pozytywnym szoku, że raczysko ( w co mocno wierzę) zaczęło się mocno zastanawiać, czy dobrze zrobiło z tą "dziką lokatorką "u mnie !
Może mało elegancko to zabrzmi, i dwuznacznie, ale rzucam hasło:
MAM W DOOPIE RAKA!!!!!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pt cze 15, 2018 8:43 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

kropkaXL pisze:Jesteście niesamowici!!!!!
Od soboty jestem w tak pozytywnym szoku, że raczysko ( w co mocno wierzę) zaczęło się mocno zastanawiać, czy dobrze zrobiło z tą "dziką lokatorką "u mnie !
Może mało elegancko to zabrzmi, i dwuznacznie, ale rzucam hasło:
MAM W DOOPIE RAKA!!!!!
Brawo!!! Gadzie wynocha z dupy Kropki :)
:ok:
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kazia

 
Posty: 13724
Od: Pt maja 24, 2002 13:46
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt cze 15, 2018 8:49 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

Kaziu dzięki!! :lol:
Eksmisja dzikiego lokatora trwa, razem z napływem dobrej energii, nie tylko farmakologia i chirurgia pomaga, dla mnie Wy i Wasze działania ,słowa jesteście jak brygada antyterrorystyczna!!!!!!
Głupoty już zaczynam pisać, ale tak czuję, wiem i wierzę!!!!!!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pt cze 15, 2018 8:51 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

kropkaXL pisze:Może mało elegancko to zabrzmi, i dwuznacznie, ale rzucam hasło:
MAM W DOOPIE RAKA!!!!!

:ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: no, fajne podejscie, nareszcie :D Pokaz mu, kto tu rzadzi! :1luvu:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Pt cze 15, 2018 8:57 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

Ola, nie będę siedzieć i płakać, to w niczym nie zmieni mojej sytuacji, a może tylko pogorszyć.
Staram się robić wszystko, by sobie pomóc, a nie szkodzić, unikam toksycznych osób, pielęgnuję w sobie dobre emocje, bo to one dają napęd do życia, i coć upały i choroba mnie osłabiają, to Wasza niesamowita POMOC I MOC, dodają mi skrzyyyyydeł!!!!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pt cze 15, 2018 8:58 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

Podoba mi się to poczucie humoru :1luvu:
Brygada antyterrorystyczna też :mrgreen:
Trzymaj tak nadal! A my :ok:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22998
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt cze 15, 2018 9:00 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

mowi sie, ze jesli nawet nie probujesz walczyc to juz jestes przegrany...
Dlatego mowie: walcz, kobieto, chocby nie wiem jak ciezko bylo! Ja wierze, ze drania pokonasz, bo jestes silna babka! :)
Niech sobie skorupiak nie mysli, ze mu pozwolisz sie panoszyc! :)
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Pt cze 15, 2018 9:03 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

Humoroterapia!!!!!!!! :D

ZMIENIAM TYTUŁ!!!!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pt cze 15, 2018 9:08 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

kropkaXL pisze:Humoroterapia!!!!!!!! :D

ZMIENIAM TYTUŁ!!!!


zauwazylam zmiane :)
podobno najlepsza obrona jest... atak.
Wiec skoro skorupiak Cie zaatakowal to bron sie atakujac jego :)

:ok:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, kotcsg i 149 gości