KASIA ODESZŁA 6.06.Rak wrócił- moje koty już bezpieczne.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto cze 26, 2018 8:57 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

mamaGiny pisze:Dostała wszystko co potrzebne, teraz musi zadziałać


trzymam kciuki :ok: :ok:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Wto cze 26, 2018 10:16 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35341
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto cze 26, 2018 13:52 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Kropko, masz pw.. :)
Opowieści o moich kociastych..
viewtopic.php?p=3620054#3620054

aamms

Avatar użytkownika
 
Posty: 28886
Od: Czw lut 17, 2005 15:56
Lokalizacja: Warszawa-Ochota

Post » Wto cze 26, 2018 14:07 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Anusiu :1luvu: :1luvu: :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Wto cze 26, 2018 14:11 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

:ok:
Opowieści o moich kociastych..
viewtopic.php?p=3620054#3620054

aamms

Avatar użytkownika
 
Posty: 28886
Od: Czw lut 17, 2005 15:56
Lokalizacja: Warszawa-Ochota

Post » Śro cze 27, 2018 7:49 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

wpadam z rana z kciukami (y) i pomruczeniami dla kociastych-ko(t)lonistow
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Śro cze 27, 2018 8:44 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Bella powoli wychodzi ze swojego pokoju, znalazła kolegę w postaci Psota - jedyny, który na nią nie syczy
jak jestem w pracy są nadal odizolowani, ale wszystko idzie w dobrym kierunku
niestety Julka nadal nie chce jeść, próbowała już chyba wszystkiego i tylko na razie mięsko jej podchodzi w bardzo małych ilościach
pije ładnie, ale z jedzeniem jeszcze krucho, na szczęście widać, że leki pomagają, może dziś zaskoczy ?
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro cze 27, 2018 9:17 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Juleczko, jedz, prosze!
Bella, dzielna dziewczynka :)
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Śro cze 27, 2018 9:22 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

:ok: za Juleczke co by panna szamać zaczęła.

Brojek to łobuzisko :smokin: urwał drzwiczki od pralki, rozniósł stoliczek kawowy Natalii na części pierwsze, zbił 3 szklanki i jeden talerzyk i próbuje wyskrobać siatkę (moskitiere) z ramy w oknie :mrgreen:
Ale oddać mu trzeba, że przymilna dupa z niego i do kotów i do nas...takie typowe dziecko kochane co to swoje za uszami ma :1luvu:
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Śro cze 27, 2018 9:31 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

:ryk: :ryk: :ryk: :ryk: imie zobowiazuje, broic trzeba :D
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Śro cze 27, 2018 10:01 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

A jakże :smokin:
Za to pięknie szaleje z maluchami, po prostu cyrk na kółkach, jednocześnie jest niezwykle delikatny, nawet raz żadne nie pisnęło podczas "zapasów", wzajemnie gryzą i drapią się bez opamiętania i piski są ciągle, Brojek jednak kontroluje żeby bie zabolało :1luvu:
Mały też już urządza sobie z nim gonitwy-właśnie całą bandą roznoszą salon (nawet nie chce tam wchodzić, słysząc te huki) :ryk:

Lusia ma jutro rezonans kontrolny, więc bardzo proszę o kciuki.
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Śro cze 27, 2018 10:03 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

A nie mówiłam?
Brojek, to brojek prawdziwy!!!
Za Lusieńkę kciuki!!!!!!!

Juleńko weź się w garść dziewczynko!!!!

Bellusiu obyś zaprzyjaźniła się z towarzystwem.

Maciejek jest bardzo grzeczny, nieśmiałek i przytulak.
Generalnie i chciałby i boi się....

Mam już wyniki, jutro jadę do Iławy, do Pani Doktor radiolog.
Guz jest rozległy, ale nie ma przerzutów ani do kości, ani do innych narządów, poza jednym węzłem chłonnym.
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Śro cze 27, 2018 10:08 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

a nie operacja? Tylko naświetlania? Czy jedno i drugie Ci proponują? Węzła trzeba wywalić .. :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35341
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro cze 27, 2018 10:14 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Kasiu nieustające :ok: :ok: za jak najlepsze samopoczucie ,siły do walki i za ostateczne pokonanie ścierwa :1luvu: :1luvu:
Obrazek

MAU

 
Posty: 2635
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Śro cze 27, 2018 10:28 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Kasieńko więc znowu :ok: za wizytę.
Węzły chłonne są chyba dość często atakowane, chyba ważniejsze, że kości i narządy czyste, nie znam się ale jakoś często się słyszy

Opowiem ci taką historię, mój najbliższy sąsiad pan Adam zachorował na raka płuc, leczenie, wycięcie jednego płuca, guz przeniósł się na drugi płuco i węzły chłonne, wycięto fragment kolejnego płuca + chemia i radio, nie pomogły za wiele, po którejś operacji (nie wiem na co) skóra nie miała już "sił" się zrosnąć- założyli mu jakąś siatkę na brzuchu, to było na przestrzeni około 4-5 lat.

Sąsiad z drugiej strony pan Józek powtarzał "Adam to drugiej wiosny nie doczeka" -Józek też zachorował na nowotwór, bez przeżutów, nie żyje już 15 lat.

Pan Adam, palacz nr 1, do 60 fajek dziennie, zmarł nie cały rok temu po 25 latach choroby, niby nie był super sprawny ale przeżył sąsiadów doczekał wnuków i pewnie by doczekał i prawnuków gdyby synowa nie uparła się na oddanie go do hospicjum- bo chciała remont zrobić i przenieść się na piętro gdzie mieszkał. Oddali go i 6 dni później zmarł...
Jak widać nowotwór choćby rozległy nie koniecznie jest wyrokiem, wszyscy kibicowali Adamowi bo był lubiany, tato (*) zawsze mówił że Adasiowi trzeba pomóc, trzeba odwiedzić, tylko pan Józek szydził z jego choroby.
Tobie kibicują nie tylko sąsiedzi, ciebie wspiera cała polska, moja babcia nawet na msze za ciebie dała do Lichenia więc nie masz prawa się załamywać i musisz walczyć dla siebie, dla nas, dla kociastych...
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 476 gości