KASIA ODESZŁA 6.06.Rak wrócił- moje koty już bezpieczne.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon cze 18, 2018 7:28 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Kociara82 pisze:
hutek pisze:I wazne ze dobrze sie skonczylo. Szczerze nie wierzylem ze w tak szybkim czasie znajda sie DT.

szczerze?... ja tez mialam watpliwosci czy sie uda tak szybko... Latwe to nie bylo, ale udalo sie, a to przywraca wiare w ludzi <3

Ale Kasia zawsze jest pierwsza tam gdzie prosi sie o pomoc. Zawsze udziela wsparcia i profesjonalnych porad. Tak bylo u mnie 8 lat temu kiedy zaczynalem przygode z kotami. Do dnia dzisiejszego dochowalem sie trojki. Dlatego trudno byloby nie wspierac takiej osoby. Dobro wraca i to z podwojna sila
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Pon cze 18, 2018 7:31 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

dokladnie :)
To jest taki bumerang: czy zlo czy dobro - wraca z podwojna sila :)
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Pon cze 18, 2018 7:39 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

hutek pisze:
Kociara82 pisze:
hutek pisze:I wazne ze dobrze sie skonczylo. Szczerze nie wierzylem ze w tak szybkim czasie znajda sie DT.

szczerze?... ja tez mialam watpliwosci czy sie uda tak szybko... Latwe to nie bylo, ale udalo sie, a to przywraca wiare w ludzi <3

Ale Kasia zawsze jest pierwsza tam gdzie prosi sie o pomoc. Zawsze udziela wsparcia i profesjonalnych porad. Tak bylo u mnie 8 lat temu kiedy zaczynalem przygode z kotami. Do dnia dzisiejszego dochowalem sie trojki. Dlatego trudno byloby nie wspierac takiej osoby. Dobro wraca i to z podwojna sila

Bsrdzo Ci dziękuję!!!
Póki będę żyła, bédę pomagała, tak już mam i nie zamierzam się zmienić!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pon cze 18, 2018 7:48 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Bardzo sie cieszę ,ze udało mi się poznać osobiście taką wspaniałą osobę jak Kasia, choc widziałyśmy sie tylko kilka minut, ale więcej rozmawiałysmy przez telefon. Ile jest takich osób, którym by się chciało poświecić swój czas, spędzić prawie cały dzień za kierownicą ,żeby pomóc kotom w potrzebie i zapewnić spokój ich opiekunce.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72498
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon cze 18, 2018 7:54 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Jest wokół mnie cała masa cudownych osób, Kasia jest jedną z nich, poza tym Ona jest silna i mnie tą siłą infekuje, dlatego nigdy nie pogodzę się z decyzją administracji :evil:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pon cze 18, 2018 7:54 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

kropkaXL pisze:
hutek pisze:
Kociara82 pisze:
hutek pisze:I wazne ze dobrze sie skonczylo. Szczerze nie wierzylem ze w tak szybkim czasie znajda sie DT.

szczerze?... ja tez mialam watpliwosci czy sie uda tak szybko... Latwe to nie bylo, ale udalo sie, a to przywraca wiare w ludzi <3

Ale Kasia zawsze jest pierwsza tam gdzie prosi sie o pomoc. Zawsze udziela wsparcia i profesjonalnych porad. Tak bylo u mnie 8 lat temu kiedy zaczynalem przygode z kotami. Do dnia dzisiejszego dochowalem sie trojki. Dlatego trudno byloby nie wspierac takiej osoby. Dobro wraca i to z podwojna sila

Bsrdzo Ci dziękuję!!!
Póki będę żyła, bédę pomagała, tak już mam i nie zamierzam się zmienić!

I bardzo sie ciesze. I juz nam nie dziekuj. To my Tobie powinnismy dziekowac caly czas
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Pon cze 18, 2018 7:58 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

kropkaXL pisze:Póki będę żyła, bédę pomagała, tak już mam i nie zamierzam się zmienić!

:1luvu: :1luvu: i za to Cie kocham <3 <3
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Pon cze 18, 2018 8:00 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Mi i tak słów wdzięczności brakuje :(
Teraz próbuję pomóc walczyć o uratowanie 20-to letniej koteczki, której pan umiera , oby się nam udało
Pomóżcie nam, jeśli jesteście w stanie, to wątek felin, o koteczce starowince :cry:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pon cze 18, 2018 8:00 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Kociara82 pisze:
kropkaXL pisze:Póki będę żyła, bédę pomagała, tak już mam i nie zamierzam się zmienić!

:1luvu: :1luvu: i za to Cie kocham <3 <3

:oops:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pon cze 18, 2018 8:04 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

kropkaXL pisze:...
Teraz próbuję pomóc walczyć o uratowanie 20-to letniej koteczki, której pan umiera , oby się nam udało
Pomóżcie nam, jeśli jesteście w stanie, to wątek felin, o koteczce starowince :cry:

viewtopic.php?f=1&t=185551
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon cze 18, 2018 8:07 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Dziékuję Asiu, nie umiem podlinkować z tel. :oops:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pon cze 18, 2018 8:35 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

U dziewczynek dt mamaGiny, postępy- Bella spała z Nią!
Julka zachwycona oknem bo do tej pory nie chciała wyjść z łazienki, ale cóż innego mogłam jej dać... :oops:

Brojeczek już je, sika i zwiedza, nawet wszedł na łóżeczko córki i się z nią miział.

To dobre wiadomości!!!!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pon cze 18, 2018 8:42 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

kropkaXL pisze:U dziewczynek dt mamaGiny, postępy- Bella spała z Nią!
Julka zachwycona oknem bo do tej pory nie chciała wyjść z łazienki, ale cóż innego mogłam jej dać... :oops:

Brojeczek już je, sika i zwiedza, nawet wszedł na łóżeczko córki i się z nią miział.

To dobre wiadomości!!!!


no, mowilam, ze wychowalas swoje kotomstwo na bardzo madre istoty :D Wiedza juz, ze sa w bardzo dobrych domach i nowe ciocie nie dadza nic zlego zrobic-wrecz przeciwnie :ok: :ok:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Pon cze 18, 2018 8:47 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Ciocie statają się jak mogą, koty niestety nie wszystkie :(
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pon cze 18, 2018 9:05 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

trzeba im dac czas, koty to delikatne istoty, wszystko sie dla nich tak nagle potoczylo.... bedzie dobrze
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Silverblue i 186 gości