KASIA ODESZŁA 6.06.Rak wrócił- moje koty już bezpieczne.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto cze 19, 2018 17:54 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

ASK@ pisze:Marzenko, jak tylko piłkarze brylują w reklamach to zaprzestają brylowania na murawie. Tragedia. Samobója sobie strzelić 8O

Coooo? A ja żyjé w nieświadomości.....
A Kasia Casica pewnie cholerami rzucała, bo z Niej kibic zawziéty jest!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Wto cze 19, 2018 18:01 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

kropkaXL pisze:
ASK@ pisze:Marzenko, jak tylko piłkarze brylują w reklamach to zaprzestają brylowania na murawie. Tragedia. Samobója sobie strzelić 8O

Coooo? A ja żyjé w nieświadomości.....
A Kasia Casica pewnie cholerami rzucała, bo z Niej kibic zawziéty jest!

No niestety, spóźniony finisz naszych... porażka 2:1 i to w tak złym stylu. w jakim nie pamietam kiedy graliśmy ostatnio...
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto cze 19, 2018 18:04 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

kropkaXL pisze:Aniu witam serdecznie!
Pamiętasz? Najpierw zwracałam się do Ciebie "Kasiu", bo miałaś nick chyba kasia1.
Ja dobrze wiem jak wiele robisz dla kotów, ile ich madz pod opieką i z jakimi chorobami musisz się zmagać.
Czytam, nie piszę, bo ani doradzić nic nie umiem, ani pomóc już od ponad 3 lst nie jestem w stanie...
Jest mi bardzo miło, że wpadłaś do mnie z wizytą!!!

:1luvu:
Nie Kasiu, :wink: kasia(1) to nick mojej córki a wcześniejszy kasia86 odziedziczyłam właśnie po Kasi(też zmieniła) co było bardzo mylące i dlatego zmienione aby każda miała swój.

Co do meczu to dla zdrowotności nie oglądałam bo jakoś przeczuwałam, że przerżną.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40241
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto cze 19, 2018 18:10 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

A no to pokręciłam cyferki :lol:
Ja nie oglądam, bo nie jestem wielbicielem sportu, może dlatego, że w zamierzchłym PRL-u byłam w klasie sportowej (broń Boże nie z wyboru, a z przydzisłu) i poza zwiększoną il. godz. W-F, miałam jeszcze 4 godz. SKS- u po południu.
Moźna nie lubić, można i ja nie lubię 8)
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Wto cze 19, 2018 18:47 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Też nie lubię :evil: co za atrakcja 22 za 1 piłka gania :twisted:
Obrazek

majencja

 
Posty: 5792
Od: Wto lis 04, 2008 23:17

Post » Wto cze 19, 2018 19:12 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

majencja pisze:Też nie lubię :evil: co za atrakcja 22 za 1 piłka gania :twisted:

U mnie małż ogląda. Z przyjemnością poszedł do pracy. O samobóju to on mi powiedział. Strasznie, okrutnie nie lubię takiego bicia piany sukcesu przed startem. Takiej pewności. To wyśmiewanie się z wygranej z Litwą "przed" i taka pewność nieomylności. Lekceważenie przeciwnika tak jawne. Za to w każdej reklamie cały pakiet naszej reprezentacji. Forsa wzięła górą?!
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto cze 19, 2018 19:13 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

No coś w tym mysi być , skoro miliony z zapartym tchem siedzą przed telewizorami.
Ja tam wolę czytać.
Ze względu na niemożność dźwigania ciężarów ( chory kręgosłup, bardzo częste bóle w barkach, zespół cieśni nadgarstka i częste bóle w górnej części kolana) a książek łykam kilka tygodniowo, ciężko mi było nosić je kawał drogi, bo jeszcze do tego kocie żwirki, żarełko(zamawiam do pracy, bo łatwiej mi odebrać od kuriera)- szsrpnęłam się na czytnik.
To nie to samo co tradycyjna książka, nie pachnie, nie można dotykać kartek, ale ile można książek mieć zawsze przy sobie.
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Wto cze 19, 2018 19:15 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Też się nad nim zastanawiam. Ale wsio na przeliczam na... nerki :mrgreen: i wąż mi syczy.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto cze 19, 2018 19:25 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

ASK@ pisze:
majencja pisze:Też nie lubię :evil: co za atrakcja 22 za 1 piłka gania :twisted:

U mnie małż ogląda. Z przyjemnością poszedł do pracy. O samobóju to on mi powiedział. Strasznie, okrutnie nie lubię takiego bicia piany sukcesu przed startem. Takiej pewności. To wyśmiewanie się z wygranej z Litwą "przed" i taka pewność nieomylności. Lekceważenie przeciwnika tak jawne. Za to w każdej reklamie cały pakiet naszej reprezentacji. Forsa wzięła górą?!

nie, oni mają zobowiązania wobec sponsorów. Muszą brać udział w reklamach, nie mają wyjścia. Myślałam, że piszesz o indywidualnych reklamach - druzyna musi reklamować sponsora..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto cze 19, 2018 19:29 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

No też długo nad zakupem myślałam, ale nie mam wyboru, wszystko w łapkach targam przez całe miasto od 22 lat, a pracowałam(bo raczej wrócić do pracy nie mam już szans)też łapkami.
Ja już wrak jestem, 30 lat na zwolnieniu nie byłam, tylko praca, praca.....
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Wto cze 19, 2018 19:33 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Marzenia11 pisze:
ASK@ pisze:
majencja pisze:Też nie lubię :evil: co za atrakcja 22 za 1 piłka gania :twisted:

U mnie małż ogląda. Z przyjemnością poszedł do pracy. O samobóju to on mi powiedział. Strasznie, okrutnie nie lubię takiego bicia piany sukcesu przed startem. Takiej pewności. To wyśmiewanie się z wygranej z Litwą "przed" i taka pewność nieomylności. Lekceważenie przeciwnika tak jawne. Za to w każdej reklamie cały pakiet naszej reprezentacji. Forsa wzięła górą?!

nie, oni mają zobowiązania wobec sponsorów. Muszą brać udział w reklamach, nie mają wyjścia. Myślałam, że piszesz o indywidualnych reklamach - druzyna musi reklamować sponsora..

Wiem, ale mam wrażenie ,że tylko tym się zajmują. Tych reklam jest multum. Jeszcze podpasek nie reklamują ale blisko będzie.
Gdyby nie Janusz nie wiedziałabym co i jak z meczem. Nie lubię piłki nożnej.A jeszcze bardziej nie lubię z powodu holokaustu zwierząt jakiego dokonano przed mundialem.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto cze 19, 2018 19:37 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Ja też przeźywałam te zabijane zwierzéta, potworne bestialstwo :cry:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Wto cze 19, 2018 19:46 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

ASK@ pisze:
Marzenia11 pisze:
ASK@ pisze:
majencja pisze:Też nie lubię :evil: co za atrakcja 22 za 1 piłka gania :twisted:

U mnie małż ogląda. Z przyjemnością poszedł do pracy. O samobóju to on mi powiedział. Strasznie, okrutnie nie lubię takiego bicia piany sukcesu przed startem. Takiej pewności. To wyśmiewanie się z wygranej z Litwą "przed" i taka pewność nieomylności. Lekceważenie przeciwnika tak jawne. Za to w każdej reklamie cały pakiet naszej reprezentacji. Forsa wzięła górą?!

nie, oni mają zobowiązania wobec sponsorów. Muszą brać udział w reklamach, nie mają wyjścia. Myślałam, że piszesz o indywidualnych reklamach - druzyna musi reklamować sponsora..

Wiem, ale mam wrażenie ,że tylko tym się zajmują. Tych reklam jest multum. Jeszcze podpasek nie reklamują ale blisko będzie.
Gdyby nie Janusz nie wiedziałabym co i jak z meczem. Nie lubię piłki nożnej.A jeszcze bardziej nie lubię z powodu holokaustu zwierząt jakiego dokonano przed mundialem.

Ja też. Te zwierzęta to potworność. identycznie dzieje się przed każdym duym wydarzeniem sporotowym, kulturalnym, społecznym, niestety... nie zawsze tylko o tym wiadomo.
Ale co ja mam zrobić w związku z tym? Skoro lubię Mundial? Zbojkotować? NIe wiem, zastanawiałam się nad tym... na co mam wpływ , na co nie mam, dlaczego mam sobie odbierać radość z oglądania meczy , której i tak nie mam zbyt wiele z powodu czegoś, na co nie mam wpływu. Ale też jak się cieszyć i radować skoro tyle cierpienia było... I z kolejnej strony - tego cierpienia jest caly czas ogrom, multum, to jiż w ogóle się nie mozna z niczego ucieszyć???? Obłęd.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto cze 19, 2018 20:23 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

ile radości daje spory urobek w kuwecie.. :ok:
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto cze 19, 2018 20:24 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

mamaGiny pisze:ile radości daje spory urobek w kuwecie.. :ok:

:D :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Doris2, Google [Bot], Zeeni i 156 gości