KASIA ODESZŁA 6.06.Rak wrócił- moje koty już bezpieczne.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro cze 13, 2018 9:00 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

Rozumiem, ale te resztki wypływają i dodstkowo powodują pieczenia.
Odkażaczy używam raz dziennie i to w słabym rozcieńczeniu, zioła częściej.
Przepraszam, ale to chyba za obrzydliwe na otwarte forum :oops:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Śro cze 13, 2018 9:03 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

Ta już się przejmuj, jakie obrzydliwe, to jest najnormalniejsza sprawa w życiu, tylko mój tatuś(śp) był ten nie pierdzący nigdy.
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Śro cze 13, 2018 9:17 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

Dlaczego?Całe nasze życie sprowadza się do produkcji moczu a wszystko poza tym to....gówno :ryk: Przecież robimy och i ach nad kocim stolcem :ryk: Najlepsza woda i szare mydełko. A wiedza może się innym przydać . Nie masz uszkodzonego zwieracza. Więc jeżeli podcieka to dlatego że uformowany ma problem z opuszczeniem swego miejsca bytowania i ten ponad z którego jelito nie wesssalo nazad wody siła ciężkości wypływa. Spulchnienie go do miętkosci zniesie problem podciekania :D
Ostatnio edytowano Śro cze 13, 2018 9:18 przez majencja, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

majencja

 
Posty: 5792
Od: Wto lis 04, 2008 23:17

Post » Śro cze 13, 2018 9:17 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

Ale tak serio-serio? Czy tylko On tak uważał ? 8)
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Śro cze 13, 2018 9:19 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

majencja pisze:Dlaczego?Całe nasze życie sprowadza się do produkcji moczu a wszystko poza tym to....gówno :ryk: Przecież robimy och i ach nad kocim stolcem :ryk: Najlepsza woda i szare mydełko. A wiedza może się innym przydać . Nie masz uszkodzonego zwieracza. Więc jeżeli podcieka to dlatego że uformowany ma problem z opuszczeniem swego miejsca bytowania i ten ponad z którego jelito nie wesssalo nazad wody siła ciężkości wypływa. Spulchnienie go do miętkosci zniesie problem podciekania :D

Mam uszkodzony zwieracz majencjo
:(
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Śro cze 13, 2018 9:19 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

kropka a colon używasz?
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro cze 13, 2018 9:22 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

Jasne, z probiotykami-colosan ex
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Śro cze 13, 2018 9:24 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

majencja pisze:Przecież robimy och i ach nad kocim stolcem :ryk:


:ryk: :ryk: :ryk: :ryk:
prawie monitor przez Ciebie zaplulam :D
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Śro cze 13, 2018 9:26 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

kropkaXL pisze:
majencja pisze:Dlaczego?Całe nasze życie sprowadza się do produkcji moczu a wszystko poza tym to....gówno :ryk: Przecież robimy och i ach nad kocim stolcem :ryk: Najlepsza woda i szare mydełko. A wiedza może się innym przydać . Nie masz uszkodzonego zwieracza. Więc jeżeli podcieka to dlatego że uformowany ma problem z opuszczeniem swego miejsca bytowania i ten ponad z którego jelito nie wesssalo nazad wody siła ciężkości wypływa. Spulchnienie go do miętkosci zniesie problem podciekania :D

Mam uszkodzony zwieracz majencjo
:(

Zewnętrzny czy wewnętrzny?Jeżeli byłby uszkodzony to cały czas stolczyk musiałby wyciekać .
Obrazek

majencja

 
Posty: 5792
Od: Wto lis 04, 2008 23:17

Post » Śro cze 13, 2018 9:28 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

Kociara82 pisze:
majencja pisze:Przecież robimy och i ach nad kocim stolcem :ryk:


:ryk: :ryk: :ryk: :ryk:
prawie monitor przez Ciebie zaplulam :D

No co :mrgreen: sama chwalilam się kiedyś wyprodukowanym przez niemowlę kocie stolcem coś ok 12 cm :ryk:
Obrazek

majencja

 
Posty: 5792
Od: Wto lis 04, 2008 23:17

Post » Śro cze 13, 2018 9:31 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

o moj kocie!!!! Takie wielkie toto bylo?! szok :D
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Śro cze 13, 2018 9:32 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

majencja pisze:
kropkaXL pisze:
majencja pisze:Dlaczego?Całe nasze życie sprowadza się do produkcji moczu a wszystko poza tym to....gówno :ryk: Przecież robimy och i ach nad kocim stolcem :ryk: Najlepsza woda i szare mydełko. A wiedza może się innym przydać . Nie masz uszkodzonego zwieracza. Więc jeżeli podcieka to dlatego że uformowany ma problem z opuszczeniem swego miejsca bytowania i ten ponad z którego jelito nie wesssalo nazad wody siła ciężkości wypływa. Spulchnienie go do miętkosci zniesie problem podciekania :D

Mam uszkodzony zwieracz majencjo
:(

Zewnętrzny czy wewnętrzny?Jeżeli byłby uszkodzony to cały czas stolczyk musiałby wyciekać .

Zewnętrzny.
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Śro cze 13, 2018 9:34 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

majencja pisze:
Kociara82 pisze:
majencja pisze:Przecież robimy och i ach nad kocim stolcem :ryk:


:ryk: :ryk: :ryk: :ryk:
prawie monitor przez Ciebie zaplulam :D

No co :mrgreen: sama chwalilam się kiedyś wyprodukowanym przez niemowlę kocie stolcem coś ok 12 cm :ryk:

Pedro z deszczu?
Pamiętam ten wątek, stsmtąd właśnie min Cię pamiętam!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Śro cze 13, 2018 9:37 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

Ja tam twierdzę, że jak wlata (jemy, pijemy) to i wylatać musi :) normalna sprawa :)
I jakoś kocie gówienka dla nikogo na forum nie sa obrzydliwe, raczej wręcz przeciwnie :) czym my się różnimy? dla mnie to co ze mnie wylata jest równie ważne jak to co produkują moje koty (a to oglądam bardzo uważnie kilka razy dziennie :) ).
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kazia

 
Posty: 13707
Od: Pt maja 24, 2002 13:46
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro cze 13, 2018 9:43 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

No tak, ja też, ale koty o tym nie wiedzą, i są pewne, że zrobiły to dyskretnie i nikt tego nie komentuje :lol:
Ptyś co prawda zanim kupnie, głośno o tym opowiada, ale wchodzi do najbardziej ukrytej kuwety- to dystyngowany ponad 14 letni pan.
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], luty-1, skaz, taizu i 242 gości