KASIA ODESZŁA 6.06.Rak wrócił- moje koty już bezpieczne.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sie 21, 2018 10:37 Re: Mam raka -walczę!

Kasieńko, ogromnie się cieszę z dobrych wieści :D
Obrazek

bulba

Avatar użytkownika
 
Posty: 22953
Od: Pt paź 09, 2009 8:44
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sie 21, 2018 10:51 Re: Mam raka -walczę!

ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Wto sie 21, 2018 13:36 Re: Mam raka -walczę!

Super wieści. :kotek: :ok:

Hannah12

 
Posty: 22926
Od: Czw sie 11, 2005 11:57

Post » Wto sie 21, 2018 13:58 Re: Mam raka -walczę!

Kasiu! Za wyniki :ok: :ok:

Zazusia

 
Posty: 2534
Od: Pon lut 21, 2005 9:50
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Post » Wto sie 21, 2018 13:59 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Trochę porządkowałam pierwszą stronę i ponieważ planowo w połowie sierpnia czarny Maciuś miał się przeprowadzać od Agneski do MM93 to podpytam - faktycznie się przenosi czy zostaje? :)

Doszły trzy nowe wpłaty na Fundusz, łącznie 50 pln, dziękuję :201494
Dopiero teraz (mądra ja :roll: ) postanowiłam dodawać daty, żeby było przejrzyściej
Szalony Kot pisze:Fundusz "awaryjny" - na nagłe wydatki wet, na paliwo do specjalistycznych wetowskich gabinetów, na żwir czy jedzonko w cienkim finansowo czasie...:
Wpływy od 15.06 do 20.08:
50 pln - Bazyliszkowa
30 pln - Alienor
30 pln - od Pomagacza, który prosi o anonimowość
30 pln - Kazia
50 pln - Majencja
20 pln - ASK@
100 pln - Betaka
30 pln - Puszatek
50 pln - MM93
50 pln - Kotwkratke
40 pln - BONOBono
100 pln - Kwinta
35 pln - od milena88 za bazarek czarno-czarni
25 pln - Szalony Kot
300 pln - Zuzia96 z bazarku
25 pln - z bazarku kosmetycznego od Kociara82
15 pln - mir.ka
20 pln - puszatek
10 pln - Bungo
10 pln - Casica
10 pln - Betaka
30 pln - Kazia
22 pln - Kociara82 z bazarku kosmetycznego
10 pln - Kociara82 od siebie
10 pln - mir.ka
10 pln - Bungo sierpień
10 pln - Betaka sierpień
30 pln - Kazia sierpień
ŁĄCZNIE: 1152 pln

Wydatki:
lipiec 200 pln - dla Julki w nowym DT u Ireny
sierpień i wrzesień (łącznie) 200 pln - dla Julki w DT u Ireny

W FUNDUSZU: 752 pln

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Wto sie 21, 2018 14:55 Re: Mam raka -walczę!

Martynko dzwoniła do mnie Agneska izasugerowała, žeby jednak Maciejek został j Niej.
U Karolinki jednak jeszcze perturbacje będă ,kocina znów będzie przeżywał, a już siė do Agusi przyzwyczaił.
Żal kota, bo tak długo bał siė otworzyč.
Aga mił kontaktować siė z Karolinką, ale skoro wiem, a Ty pytasz, by ušciślić, to od razu odpowiadam.

Darczyńcom nieustająco dziękujė za wpłaty na Fundusz, przykro jednak, że są osoby, które zadeklarowały comiesiėczną pomoc, a nie wpłacają ani pieniėdzy, ani nie kupujă karmy.

Przecież każdemu może byč ciężko, ale to trzeba napisać, że siė rezygnuje z obiecnej pomocy, może znalazłyby siė inne osoby, które na spółkė by pomogły?
Smtne to.......
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Wto sie 21, 2018 15:06 Re: Mam raka -walczę!

Tak myślałam, że zostanie ;) bo skoro w stado wszedł, zatargów nie ma, to niech spokojnie czeka oby na szczęśliwy powrót do Ciebie :ok:

Ja ogarniam tylko te wpłaty na moje konto, nie wiem, czy te wpłaty, co miały iść bezpośrednio do DT to idą - mam ogromną nadzieję, że tak :oops:
I nieustająco przypominam, że Fundusz jest dla wszystkich Kropkowych kotów, więc jeśli któremuś trzeba wsparcia, to niech pisze :ok:

Może Twoim kociastym u Mamy czegoś trzeba? Jedzonka, żwirku? Mogę ogarnąć zamówienie też z zooplusa w razie czego :ok:

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Wto sie 21, 2018 16:13 Re: Mam raka -walczę!

Kochana, ja nic nie potrzebuję!
O braku wpłat wiem od Gosi, bo mi przecież nikt nie melduje, że wysyła, Ty też skąd masz o tym siedzieć? Samo ogarnianie Funduszu to kupa roboty!
Ale przykro było mi to usłyszeć od Gosi, naprawdę przykro....
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Wto sie 21, 2018 16:51 Re: Mam raka -walczę!

Ja mogę kupić żwirek dla kotów w Twojej mamy Kasiu. Tak jak obiecywałam. Nie wiem czy już potrzebna kolejna dostawa. Napisz proszę.

Zazusia

 
Posty: 2534
Od: Pon lut 21, 2005 9:50
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Post » Wto sie 21, 2018 17:27 Re: Mam raka -walczę!

kropkaXL pisze:Darczyńcom nieustająco dziękujė za wpłaty na Fundusz, przykro jednak, że są osoby, które zadeklarowały comiesiėczną pomoc, a nie wpłacają ani pieniėdzy, ani nie kupujă karmy.

Dzwoniła do mnie casica. Zadeklarowała 10 zł miesięcznie, ma zlecenie stałe z datą 15-go każdego miesiąca. Za moim pośrednictwem pyta, czy pieniądze dotarły, bo w wykazie ich nie ma. Aha, jeszcze dodam od siebie, że w trakcie naszej rozmowy telefonicznej przyjechał kurier z 10 kg karmy dla dwóch kotek, które są u niej na tymczasie. Kasia kupiła tę karmę, to tak dla jasności.

ewar

 
Posty: 54905
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto sie 21, 2018 17:37 Re: Mam raka -walczę!

ewar pisze:
kropkaXL pisze:Darczyńcom nieustająco dziękujė za wpłaty na Fundusz, przykro jednak, że są osoby, które zadeklarowały comiesiėczną pomoc, a nie wpłacają ani pieniėdzy, ani nie kupujă karmy.

Dzwoniła do mnie casica. Zadeklarowała 10 zł miesięcznie, ma zlecenie stałe z datą 15-go każdego miesiąca. Za moim pośrednictwem pyta, czy pieniądze dotarły, bo w wykazie ich nie ma. Aha, jeszcze dodam od siebie, że w trakcie naszej rozmowy telefonicznej przyjechał kurier z 10 kg karmy dla dwóch kotek, które są u niej na tymczasie. Kasia kupiła tę karmę, to tak dla jasności.

Aaa tak, dotarło, bardzo zdolnie spisywałam - mam obok siebie trzy przelewy, od Bungo, Casicy i Betaki. I spisałam tylko górny i dolny, środkowy pominąwszy :oops:
Może jednak ktoś mniej ślepy chciałby to ogarniać? :ryk: Dobrze, że mnie pilnujecie, lecę poprawiać na pierwszej ;)

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Wto sie 21, 2018 18:26 Re: Mam raka -walczę!

Mi chodziło o darczyńców deklarujących pomoc dla Julki i Belli-to też dla ścisłošci.
Ja nie miałam sygnału od Kasi, że skończyła się karma, choć też mi się wydawało, że ktoš deklarował karmę.
Ja całą kwotė z bazarku czitki, którą przeznaczyła dla mnie na ,
dojazdy i pomoc w leczeniu, wysłałsm Kasi, nie na Fundusz bo to nie pieniądze funduszowe
Są to pieniądze którymi dys

ponuje Kasia w porozumieniu ze mną.
W związku z zaistniałą sytuacją, pomogła też bardzo Theodora(leczenie Julki) i milenap.(badania i zylkene dla Belli.)
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Wto sie 21, 2018 18:28 Re: Mam raka -walczę!

Zazusiu kochana, żwirek jeszcze jest :D
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Wto sie 21, 2018 18:35 Re: Mam raka -walczę!

kropkaXL pisze:Zazusiu kochana, żwirek jeszcze jest :D

Kasiu. Daj znać jak się będzie kończył. U mnie cztery koty, wychodzą do ogrodu. Tam też załatwiają swoje potrzeby, więc nie wiem na ile starcza worek żwiru.

Zazusia

 
Posty: 2534
Od: Pon lut 21, 2005 9:50
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Post » Wto sie 21, 2018 18:51 Re: Mam raka -walczę!

Dam znać kochana! Jest i żwirek, jest karma-2 koty, to nie 8 :lol:
Kasia Casica prosiła, by nspisać, że Zjawka proponowałs zakup, ale Kasia tym razem kupiła od siebie, Zjawko nastėpnym razem OK?
Ale bardzo dziękujemy :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Szymkowa i 224 gości