KASIA ODESZŁA 6.06.Rak wrócił- moje koty już bezpieczne.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lip 06, 2018 15:59 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Kociama pisze:Kasiu zaciskam mocno kciuki,jesteś waleczną Dziewczyną
Całym sercem jestem z Tobą i mocno całuję


obie jestescie waleczne :) <3 :piwa:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Pt lip 06, 2018 16:50 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Ola przecież nie Ty mnie zdołowałaś, tylko lekarz!
Niestety nie masz racji - TO jest złośliwe. :(
Ale oczywiście zawalczę, a jaki będzie efekt tego jeszcze nie wie nikt.
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pt lip 06, 2018 18:13 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Kciuki bez przerwy :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt lip 06, 2018 18:45 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Dziękuję Marysieńko!!!!!!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pt lip 06, 2018 21:40 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Kasiu, trudny czas przed Tobą, ale wierzę, że wszystko dobrze się skończy :ok: :ok: :ok:
Trufla, Lili i Imbir
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Beasia

 
Posty: 3425
Od: Pt maja 22, 2009 12:05
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post » Pt lip 06, 2018 23:33 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Zrobie mu mocz dla świętego spokoju, bo nie raz się słyszy, że kot po przeprowadzce dostaje zapalenia pęcherza, ale też wygląda mi to na znaczenie terenu, próbę dominacji, skoro był taki hojrak u ciebie to i tu próbuje, a moje się nie dają od razu drą mordy na całego. Dajmy im czas, niech się przyzwyczają do swojej obecności, my sobie damy radę z siusianiem, to nie jest mocz nie kastrowanego kocura więc prawie bezwonny, leje głównie na "twarde" rzeczy więc się zmyje :mrgreen:
Oby tylko się dogadali to będzie dobrze, narazie mam wrażenie, że jedna nakręca drugą i tak w kółko. Ogólnie jest tak, że np Brojek zbliży się do Mełego ta fuknie albo wrzaśnie a Bura leci i zaczyna tłuc się....z Małym, Brojek zwiewa pod łóżko a do bijatyki dołącza Luśka i piorą się we trzy :twisted: idiotki, czegoś takiego jeszcze nie widziałam, ale za każdym razem to Bura zaczyna łapoczyny- szajbuska z niej chyba w każdym razie coś się pomieszało dziewczynie. Brojek oczywiście nie dostał nigdy bo zawsze na czas się ewakuuje :ryk:
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Sob lip 07, 2018 9:25 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Kropko

:ok: :ok:
:ok: :ok:

<3
Dorota, Mru(czek), Chipolit, Norka, O'Gon (Burak); Balbina, Tygrysiunia, Bolek i Coco za TM

Dorota

 
Posty: 67128
Od: Pon maja 20, 2002 13:49
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Sob lip 07, 2018 9:28 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Dzięki Dorotko!!!!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Sob lip 07, 2018 9:40 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Kasiu, walczymy z Tobą i do przodu!!!!Teraz to się nazywa choroba przewlekła, więc przewleczesz ją jak wiele innych przewlekniętych :wink: , którzy dali tak popalić dziadowi, że wiał potykając się gdzie pieprz rośnie, padł na pysk i nigdy nie wrócił! :ok: Tak ma być i już!
A Brojek u Eweli znaczy teren i nic ponad według mnie. Co więcej, podoba mu się aż tak, że znaczyć musi, żeby nie uciekło :P Tak się u mnie zachowywał i Mić i Obiś, gdy stali sie domownikami pełnoprawnymi, lali równo, pod krzakami dookoła domu też. Z fasonem lali :P !
Sprawdzić mocz nie zaszkodzi oczywiście, ale panika nie wskazana absolutnie.
Buziaki! :1luvu:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17888
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Sob lip 07, 2018 11:41 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Mam dokładnie to damo zdanie na temat lejka, gdyby to było coś z pęcherzem, to by posikiwał często w kuwecie, po kątach, a on opryskuje, znaczy teren.

Dziękuję za słowa otuchy kochana!!!!!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Sob lip 07, 2018 16:56 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

kropkaXL pisze:Mam dokładnie to damo zdanie na temat lejka, gdyby to było coś z pęcherzem, to by posikiwał często w kuwecie, po kątach, a on opryskuje, znaczy teren.

Gdyby to o mojego kota chodziło to wolałabym, aby to było zapalenie pęcherza. To się da wyleczyć, sprawy behawioralne nie są takie proste do rozwiązania. A skoro już kot trafiłby do weta to przy okazji można byłoby zrobić mu przegląd.Może macie inne doświadczenia, ale przez mój dom przewinęło się multum tymczasów i sikanie ( poza naprawdę małymi kociętami) zawsze spowodowane było bólem, problemami zdrowotnymi. Różnymi, nie tylko pęcherz był przyczyną. Sonia miała ostre zapalenie trzustki, to bóle podprogowe i siusiała z bólu, po prostu. Pusia siusiała koło kuwety, kiedy była zadredzona na maksa i podniesienie łapek, aby mogła wejść do kuwety było dla niej bolesne. A generalnie to chyba nikt szczęśliwy nie jest, kiedy musi zmywać kocie siuśki, czyż nie? Zaakceptować to, założyć, że ten typ tak ma?
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55007
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob lip 07, 2018 17:43 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Skoro stoi i trzepie ogonem to typowo znaczy
Obrazek

majencja

 
Posty: 5792
Od: Wto lis 04, 2008 23:17

Post » Sob lip 07, 2018 20:07 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

majencja pisze:Skoro stoi i trzepie ogonem to typowo znaczy

Aha, po problemie, jak rozumiem?
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55007
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob lip 07, 2018 21:34 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

czitka, fajnie napisalas o tym przewlekaniu hehehehe :D

Hmmm... mysle, ze ta paskuda jeszcze nie wie, jak bardzo Kasia potrafi byc uparta, jeszcze mu pokaze, kto tu rzadzi :)

Kasiu, kciuki trzymam za to, zeby lekarze znalezli jak najszybciej najlepsza dla Ciebie metode, zebys mozliwie jak najszybciej wrocila do zdrowia :)


Domyslam sie, jak trudny przed Toba czas, ciezka walka, ale jestes silna, wiec MUSISZ TO WYGRAC!!! :)

Brojek, lobuzie, zdrowiej :)
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Sob lip 07, 2018 21:38 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

ewar pisze:
majencja pisze:Skoro stoi i trzepie ogonem to typowo znaczy

Aha, po problemie, jak rozumiem?

Nowy dom Brojka nie jest nowicjuszem, daje radę. Podchodzi do zachowania kota z rozsądkiem, uzna że badanie moczu czy przegląd niezbędny to to zrobi . Opisywane zachowanie kociszcza nie wskazuje na jakiekolwiek dolegliwości bólowe. Martwienia dodatkowo Kropki ja nie rozumiem.
Obrazek

majencja

 
Posty: 5792
Od: Wto lis 04, 2008 23:17

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Zeeni i 540 gości