KASIA ODESZŁA 6.06.Rak wrócił- moje koty już bezpieczne.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob cze 09, 2018 6:06 KASIA ODESZŁA 6.06.Rak wrócił- moje koty już bezpieczne.

Edycja 6.06.2019 :

Kasia -KropkaXL odeszła
Spoczywaj w pokoju.

:cry:
viewtopic.php?p=12190275#p12190275

viewtopic.php?p=12190885#p12190885
Betaka pisze:Przekazuję wiadomość od siostry Kasi, Ewy:

"Drogie Forumowiczki. Prosimy o zrezygnowanie z kwiatów, czy wieńców. Ostatnią wolą naszej ukochanej Kasi było przekazanie datków na rzecz potrzebujących kotów (zamiast kwiatów). Same najlepiej jesteście zorientowane, kto wsparcia potrzebuje. Na profilu Kasi na fb też pojawi się taka informacja.
Jesli ktoś chce towarzyszyć Kasi w ostatniej drodze, to pogrzeb odbędzie się 15 czerwca o godz.12:00 w Kościele Św. Trójcy w Morągu.
Ewa, siostra Kasi"


aamms pisze:Informacja z fb od siostry Kasi..

Wczoraj umarła moja ukochana Siostra Kasia Małgorzata Ormiak . Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 15 czerwca 2019 roku o godzinie 11 30 wystawieniem urny w Kościele Św. Trójcy w Morągu , o godzinie 12 msza święta. Z uwagi na zaangażowanie Siostry w pomoc bezdomnym zwierzętom, proszę osoby, które chciałyby podarować kwiaty, zamiast tego o wpłatę na "Ja Pacze Sercem" Fundacja Pomocy Kotom Niewidomym
KRS: 000644876
Konto: 36175000120000000035415998 BNP Paribas


Betaka pisze:Przekazałam datek dla Stowarzyszenia Miasto Dobre dla Zwierząt z Dobrego Miasta. Sąsiedztwo Kasi, a dziewczyny pomogły w pierwszej ekspedycji kotów Kasi do DT.

Wolą Kasi było wsparcie jakichkolwiek kotów. Ewa na FB napisała o fundacji Ja Pacze Sercem (też bardzo bliskiej Kasi!) z uwagi na ludzi "niekocich", żeby nie szukali po omacku.



_____________________________________________

:cry: Jak w temacie.....
Jak to w życiu bywa, za dobro los złem odpłaca i nie mówcie mi, że jest inaczej..
Nie mogę dłużej utrzymać tylu kotów, nie ma kto się nimi zająć, nie wiem co ze mną będzie.
Dwa koty zostają u Mamy, która ma 80 lat, ale więcej nie ogarnie- najstarszy Ptyś i Pimpuś z dysfunkcją odbytu- one są zżyte, a i ja muszę mieć do kogo wrócić.
Tymczasowo zabierze je dziewdzyna, ze stowarzyszenia Miasto dobre dla kotów, ale nie da rady sama z taką ilością.
Nie wstawię teraz zdjęć, bo mam je w komputerze, ale jak tylko będę mogła, to wrzucę
Błagam o pomoc :cry:

Edycja 04.01.2019
Koty znów w związku z atakiem choroby szukają ds, lub choćby dt, nie wiem co ze mną będzie, bo jest źle...
Domów szukają:




Obrazek

Pimpuś- 6 lat wynicowujący się odbyt(teraz tylko przy wypróżnieniach, ale też częste zaparcia, bo nawyk wstrzymywania wypróżnieñ utrwalił mu się, z piwodu bólu, a może nadal go boli w tym czasie?
To uroczy krówek, przesłodki dla człowieka, choć boi się obcych, ale przełamuje się( tak było jak mama przychodziła je karmić ,gdy byłam w szpitalu)
Po paru dniach wił jej się między nogami gdy przychodziła i aż pomiaukiqał, żeby go miziać.

Obrazek
Pola

Obrazek

Bella

Obrazek

Adelle

Pozostałe koty to Pola, Bella i Adelle, opisy są właśnie na początku wątku, ale nie mogę siedzieć, piszę z telefonu, nie umiem przekopiować.

Pola to stresująca się obecnością innych kotów koteczka.
Dla człowieka idealna, miziak, gaduła i przytulak.
Jednak zdecydowanie powinna być sama.

Bella reagowała w domu tymczasowym agresją i lękiem w stosunku do rezydentów,
Po powrocie, po półrocznym braku kontaktów z moimi kotami, błyskawicznie pokochała znów swoich przyjaciół.

Adelle - kicia lękliwa, ale poczyniła ogromne postępy w kontaktach ze mną, nie siedzi na szafie, chodzi swobodnie po mieszkaniu, gdy leży, daje się miziać i mruczy wyedy z zachwytu, ale sama nie podchodzi do głaskania.
Potrafi spać wtulona w Ptysia, bo jego po prostu kocha.
Generalnie ona kocha wszystkie moje koty, to piękna i cudowna kotka.
Cierpliwy dom będzie miał przepiękną, spokojną kotkę, tylko ona musi mieć czas, sporo czasu by zaufać nowemu człowiekowi.
Ostatnio edytowano Czw sty 17, 2019 10:32 przez kropkaXL, łącznie edytowano 20 razy
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Sob cze 09, 2018 6:12 Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

W styczniu 2019 niestety okazało się, że nasza Kasia ma wznowę :( koty muszą definitywnie znaleźć nowe domy, ich powrót do Kasi jest bardzo mało prawdopodobny :(

Bardzo proszę o udostępnianie historii Kasi na FB i wszelkich mediach, które przyjdą Wam do głowy!
Tam jest opis sytuacji i opisy wszystkich kotów, jest numer kontaktowy do adopcji - udostępniajcie, to ma znaczenie!
https://www.facebook.com/IKtoTuMruczy/p ... 6833889457


Opisy i zdjęcia kotów:
1. Pola
To miła, słodka kicia, kontaktowa, gaduła. Ma około 8 lat, to drobna, spokojna koteczka, która boi się zbyt dominujących, napastliwych kotów, a ze stresu potrafi się wylizywać. Wykastrowana.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

2. Adelle
Wprawdzie nie lubi brania na ręce, ale uwielbia głaskanie. Bura szylkretka około siedmioletnia, początkowo nieufna. Może być jedynaczką, bo boi się innych kotów, ale na poprzednim tymczasie była z Polą i fajnie się dogadywały. Ma około 8 lat, wykastrowana.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

3. Bella
Najchętniej nie odchodziłaby od człowieka, to straszny miziak i przytulak. Ma około 8 lat, wykastrowana. Grubaska i żarłoczek, to taki typowy leniwy kot z cudownie miłą sierścią. Uratowana od uśpienia z lecznicy, bo miała połamaną łapkę. Spokojnie może zostać jedynaczką, bo nie z każdym kotem potrafi się dogadać.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

4. Pimpuś
To uroczy krówek, przesłodki dla człowieka, choć początkowo boi się obcych, ale szybko przełamuje się, już po paru dniach wije się między nogami i aż pomiaukuje, żeby go miziać. Ma około 6 lat i niestety problem z wynicowującym się odbytem (teraz tylko przy wypróżnieniach, niestety miewa też częste zaparcia, bo nawyk wstrzymywania wypróżnień utrwalił mu się z powodu bólu, a może nadal go boli w tym czasie?
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek


Koty w nowych Domach Stałych
Brojek - DS u eweli77
rok i 9 miesięcy.
Odchowany na smoczku, zabrany ze schronu.
Charakterny, odważny, skoczny i silny kotek.
Czasem zachowuje się jak maluszek, przytula się chętnie, a czasem ma fazę wskakiwania mi na plecy i wtulania się w nie całym ciałkiem.Uroczy.
Obrazek Obrazek

Julka - pierwotnie DT u MamaGiny, ale ze względu na wybitnie "jedynaczy" nastrój przeniesiona do DT Ireny. Finalnie w DS u sąsiadki MamaGiny :ok:
wiek nieznany, znaleziona chyba 4 lata temu(albo może 3?)
Miniaturowa kicia, Ani jednego zęba!!! wszystkie wypadły, ale nie jest staruszką, przynajmniej sądząc po wynikach.
Jest maluteńka, ma króciutki ogonek i uwielbia być na rękach- wtedy liże po szyi i twarzy jak piesek
Obrazek Obrazek Obrazek


Za Tęczowym Mostem [*] :(
Maciuś - DT u Agneski, niestety odszedł :( [*]
Całkowicie czarny kluseczek z okrągłą buzią, z aksamitną sierścią, tak miłą, że nie chce się odrywać od niego ręki. Miziaczek wielki.
Wszystkie koty oczywiście wykastrowane.
Obrazek


Poprzednie aktualizacje:
Listopad 2018:
Pola, Adelle i Bella wróciły do Kropki - i oby tam razem z nią zostały już do końca :ok: :ok: :ok:

------------------------------------------------------------------------------

Czerwiec 2018:
KropkaXL obiecuje odebrać koty, jeśli to będzie możliwe po poprawie jej stanu zdrowia. I za to trzymamy kciuki! :ok: :ok: :ok:

Oferty DT/ DS
(każdy DT potrzebuje wsparcia finansowego/ rzeczowego na zabezpieczenie przyszłości kotów...)
MamaGiny oferuje DT - pojedzie Bella i Julka
MM93 oferuje BDT na czas nieokreślony, ale od połowy sierpnia - pojedzie Czarny Maciuś, a wcześniej przetrzyma go Agneska
Casica DT dla Poli i Adelle
eweli77 oferuje DS dla rudego Brojka

W razie jakichkolwiek komplikacji "w odwodzie" pozostają jeszcze oferty:
Agneska awaryjna kociarnia dla Poli
Alienor awaryjnie na DT (kot nie nerkowy, nie cukrzycowy) i nie bojący się psów
milenap - oferuje zabranie kota z każdego DT, jeśli będzie jakikolwiek problem
Ostatnio edytowano Śro sty 09, 2019 1:07 przez Szalony Kot, łącznie edytowano 18 razy

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Sob cze 09, 2018 6:12 Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Potrzeby Kropkowych kotów:
- suche: RC Exigent
- żwirek: CBE+
- Ptyś je tylko musy Gourmeta/ karmę dla kociąt, bo ma chore dziąsła, Pimpuś je wszystko

Jeśli możesz wesprzeć ogłoszeniami, promowaniem ich, wyprawką "na drogę/ do DS" czy czymkolwiek, co przyjdzie Ci do głowy - daj znać!
Koty Kasi potrzebują naszego wsparcia w znalezieniu najlepszych domów!


----------------------------------------------------------------------------------------------

Poprzednie ustalenia na czas pobytu kotów w Domach Tymczasowych od czerwca do listopada 2018:

Oferty wsparcia finansowego/ rzeczowego dla DT/DS oraz kotów, które zostają u mamy Kropki:
- dla Julki i Belli u MamaGiny: stały przelew od Maryli, stały przelew 50zł od Slavy (na razie za otrzymane pierwsze 150 pln MamaGiny kupiła kociastym jedzenie), 80 zł od natasza25, hutek zaopatrzy w żwirek, MalgWroclaw pomoże w miarę możliwości
- dla Poli i Adelle u Casicy: obróżki uspokajające dla Poli i Adelle od KotwKratke, zjawka wspiera żarełkiem + żwirem, ewar zaś będzie relacjonować co u koteczek
- dla Maciusia u MM93 (do sierpnia u Agneski): majencja bierze na siebie wszystkie wydatki weterynaryjne (szczepienia, odrobaczenia, leczenie) i wspiera w razie jakiejkolwiek potrzeby
- dla Brojka na DS u eweli77: MB&Ofelia 50 pln, wilber żarełko na początek,
- dla Ptysia i Pimpusia, czyli kotów u mamy KropkiXL: wilber dorzuci się do jedzonka na początek, Zazusia ogarnie żwir (zamówienie co 4 miesiące lub częściej w razie potrzeby), co 2 miesiące zamówi ok. 70 sztuk musu - w razie potrzeb kocich będzie dostosowywać zamówienie, a na teraz zamówiła 12 puszek musu, eweli77 i Bungo wspólne zakupy jedzeniowe; od Anonimowego Pomagacza kociaste dostały też 2 kg RC Calm i 48 puszeczek musu

izka53 w imieniu Miauwy oferuje wsparcie żwirkowe na początek dla wybranego kota
magicmada dorzuci się do następnego zamówienia dla kotów u Casicy

DS Brojka (czyli eweli77) na razie nie potrzebuje pomocy, ale ze względu na chłoniakową, "kosztowną" koteczkę, jeśli koszty znacząco skoczą, to będzie prosić na wątku o ewentualne wsparcie dla Brojka :ok:

Awaryjne wsparcie w kosztach od pomocnych fundacji/ osób:
- jerzykowka i Fundacja Ja Pacze Sercem, czyli ślepaczki będą służyć pomocą finansową, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Koszty ewentualnego leczenia, karmy, cokolwiek będzie potrzebne!!!
- gutek, prezes Fundacji Kocie Życie oferuje pomoc w opiece weterynaryjnej tymczasowych podopiecznych. Gutek prosiła by w tej sprawie pisać na adres mailowy : kocie_zycie@interia.eu
W tytule proszę koniecznie wpisać "Koty Kropkaxl"
- milenap prosi o powiadomienie, jeśli będzie trzeba żwirku/ karmy, dorzuci się w sytuacjach podbramkowych

Bazarki na potrzeby kotów:
bazarek od Kociara82 (można nadal pisać pw w sprawie zakupów): viewtopic.php?f=27&t=185611
Ostatnio edytowano Śro sty 09, 2019 1:14 przez Szalony Kot, łącznie edytowano 22 razy

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Sob cze 09, 2018 6:12 Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Fundusz "awaryjny" - na nagłe wydatki wet, na paliwo do specjalistycznych wetowskich gabinetów, na żwir, jedzonko, transport do DS.

II edycja Funduszu 09.01 - 16.01.2019 zakończona - dziekujemy! :1luvu:

Wpływy:
20,00 - 09.01 Sihaja
20,00 - 09.01 Majencja
50,00 - 09.01 Betaka
10,00 - 10.01 Bungo
65,00 - 10.01 wtenczas
30,00 - 10.01 darczyńcza pragnie pozostać anonimowy
60,00 - 11.01 kasia.winna
15,00 - 11.01 mir.ka
20,00 - 14.01 Zuzia96
30,00 - 14.01 Marivel
20,00 - 14.01 ASK
Razem: 340,00 zł

Wydatki:
W dniu 16.01.2019 kwota 340 zł została przekazana Fundacji Ja pacze sercem opiekującej sie Adelle.

W Funduszu 0 zł. Jeśli tylko ponownie zaistnieje konieczność wsparcia, to wznowimy zbiórkę.

------------------------------------------------------
Poniżej rozliczenia z poprzedniej akcji:
Wpływy od 15.06 do 20.12:
50 pln - Bazyliszkowa
30 pln - Alienor
30 pln - od Pomagacza, który prosi o anonimowość
30 pln - Kazia
50 pln - Majencja
20 pln - ASK@
100 pln - Betaka
30 pln - Puszatek
50 pln - MM93
50 pln - Kotwkratke
40 pln - BONOBono
100 pln - Kwinta
35 pln - od milena88 za bazarek czarno-czarni
25 pln - Szalony Kot
300 pln - Zuzia96 z bazarku
25 pln - z bazarku kosmetycznego od Kociara82
15 pln - mir.ka
20 pln - puszatek
10 pln - Bungo
10 pln - Casica
10 pln - Betaka
30 pln - Kazia
22 pln - Kociara82 z bazarku kosmetycznego
10 pln - Kociara82 od siebie
10 pln - mir.ka
10 pln - Bungo sierpień
10 pln - Casica sierpień
10 pln - Betaka sierpień
30 pln - Kazia sierpień
30 pln - Kasia.Winna 28-08-2018
30 pln - Kasia.Winna 29-08-2018
10 pln - mir.ka 07-09-2018
10 pln - Bungo 10-09-2018
10 pln - Betaka 17-09-2018
10 pln - Casica 17-09-2018
30 pln - Kazia 18-09-2018
30 pln - Kasia.Winna 1-10-2018
10 pln - Bungo 9-10-2018
10 pln - Casica 16-10-2018
10 pln - Betaka 17-10-2018
30 pln - Kazia 18-10-2018
30 pln - Kasia.Winna 29-10-2018
10 pln - Bungo 12-11-2018
10 pln - Bungo 12-11-2018
10 pln - Casica 16-11-2018
30 pln - Kazia 19-11-2018
10 pln - Betaka 19-11-2018
30 pln - Kasia.Winna 29-11-2018
10 pln - Bungo 10-12-2018
10 pln - Betaka 17-12-2018
10 pln - Casica 17-12-2018
30 pln - Kazia 18-12-2018
ŁĄCZNIE: 1572 pln

Wydatki:
lipiec 200 pln - dla Julki w nowym DT u Ireny
sierpień i wrzesień (łącznie) 200 pln - dla Julki w DT u Ireny
10-09-2018 poszło 100 pln na mokre jedzonko dla Belli w DT u rodziny Mir.ki
3-11-2018 poszło 65 pln na suchą karmę dla Belli w DT u rodziny Mir.ki
12-11-2018 poszło 304,96 na 3x opakowania 48x85g Gourmet Mus i 88 saszetek Felixa
16-12-2018 poszło 352,40 na 2 opakowania 10kg Royal Canin Exigent. Kupiłam od razu dwa, bo jedno starcza na miesiąc i jest spora szansa, że kolejne musiałabym zamawiać z porodówki :mrgreen:
24-12-2018 poszło 214,04 na 3x opakowania 48 x 85 g Gourmet Mus (trzy różne smaki)
Resztę przeleję bezpośrednio do Kropki :ok:
W FUNDUSZU: 135,6 pln
25-12-2018 przelane bezpośrednio do Kropeczki. Dużo zdrowia Kochana - dla Ciebie i Twoich podopiecznych :1luvu:
Ostatnio edytowano Śro sty 16, 2019 16:11 przez Betaka, łącznie edytowano 48 razy

Betaka

 
Posty: 3803
Od: Nie lut 28, 2010 12:32
Lokalizacja: Tychy

Post » Sob cze 09, 2018 6:30 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

Kasiu, przytulam. Kciuki trzymam.
Walka ciężka ale do wygrania.
Mogę pomóc w ogłoszeniach jeśli to coś da.
Boże, jaki ten świat jest nie sprawiedliwy.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55304
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob cze 09, 2018 6:31 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

Napisz w wolnej chwili choć o każdym kilka słów zanim wkleisz fotki.
To dużo już będzie.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55304
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob cze 09, 2018 6:42 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

Asiu dziékuję, ale ja już niczego nie zdążę ogarnąć
Nie mam już głowy do niczego, teraz załatwiam sprawy działalności, sprawy badań, wszystko za kasę, bo kolejki ogromne.
Nie umiem się skupić na niczym, nie mogę spać,
nerwy mam tak napięte, że aż się trzęsę.
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Sob cze 09, 2018 6:44 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

Mogę zrobić serię ogłoszeń na facebooku, włacznie z przeprowadzeniem rozmów z potencjalnym domem i robieniem wizyty przedadopcyjnej w Warszawie i okolicy.

XXX


KropkoXL pamiętam Cię z czasów, w którch udzielałam się trochę na miau, jest mi strasznie przykro : (. To okropne, że złe rzeczy spotykają dobrych ludzi.

...

Sama obiecałam sobie, że już nie tymczasuję. Mam pięć kotów, w tym dwa wieczne tymczasy z tego forum. Karmię bezzbożówką i mam wolierę, i jako takie pojęcie o kotach. Sytuacja finansowa nadal marna, ino kotom starczy na godne życie. Nie jestem wspaniałym domem, jednak, jeśli nie znalazł by się nikt lepszy ( mam nadzieję, że się znajdze !!!) mogłabym wziąć w drugiej połowie sierpnie jednego kotka na tymczas.

Trzymam za Ciebie kciuki !!!.
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek. Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi. Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.
Toroj

MM93

Avatar użytkownika
 
Posty: 512
Od: Czw sty 12, 2012 21:36

Post » Sob cze 09, 2018 6:47 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

MM nie mam tyle czasu, mam jakieś dwa tygodnie, potem szpital.
Ale bardzo, bardzo dziękuję, będę pamiętać.
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Sob cze 09, 2018 6:59 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

Tak mi przykro :(
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10611
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Sob cze 09, 2018 7:01 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

:!:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Sob cze 09, 2018 7:18 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

Nie wiem, co napisać :(

ewar

 
Posty: 54875
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob cze 09, 2018 7:23 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

Okropnie mi przykro, kropkaXL, a gdzie ty mieszkasz?
Mogę wziąć jednego, ale cudownego słodkiego życia nie obiecam, z powodów finansowych, karmie jak najlepiej, zabawiam na ile czas pozwala, ale jednak mam kotke z chłoniakiem i 4 maluchy na odchowaniu, jednak jeśli czas nagli i nie masz lepszych chętnych to choć jednego możesz do mnie wpakować.
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Sob cze 09, 2018 7:24 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

kropkaXL pisze:MM nie mam tyle czasu, mam jakieś dwa tygodnie, potem szpital.
Ale bardzo, bardzo dziękuję, będę pamiętać.



Rozumiem : (. Jakby co, zastawiam swój numer tel, można dzwonić o każdej porze - 691 794 256.
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek. Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi. Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.
Toroj

MM93

Avatar użytkownika
 
Posty: 512
Od: Czw sty 12, 2012 21:36

Post » Sob cze 09, 2018 7:34 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

Bardzo dziękuję MM.
Evelli nie wiem gdzie mieszkasz, ja mieszkam w Morąguwarm.-maz.
Transportu już nie ogarnę ani czasu, ani kasy nanic, poza utrzymaniem i kosztami leczenia nie mam, nie mam też auta i jestem sama.
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 74 gości