KASIA ODESZŁA 6.06.Rak wrócił- moje koty już bezpieczne.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon cze 18, 2018 9:59 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

kropkaXL pisze:Jest wokół mnie cała masa cudownych osób, Kasia jest jedną z nich, poza tym Ona jest silna i mnie tą siłą infekuje, dlatego nigdy nie pogodzę się z decyzją administracji :evil:

Właśnie przeczytałam :cry: strasznie to przykre, brak słów...……. :cry:

komentarz ciśnie mi się na klawiaturę, ale nie napiszę nic... I nie, nie boję się bana


Kasiu, przepraszam za zaśmiecanie, ale na tamtym wątku się już nie odezwę, nie ma sensu...
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Pon cze 18, 2018 10:08 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Nie zaśmiecasz kochana!!!!!
To wątek ludzi, którym Kasia jest bliska.
Jestem bardzo rozgoryczona.

I chciałabym, aby desant przeciwników Kasi
nie komentował na tym wątku naszych odczuć
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pon cze 18, 2018 11:31 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Obrazek

Kasia już ma, niech i forum podziwia :mrgreen:
Już nie mogę się doczekać kiedy będę leżała wieczorkiem a przed tv jak zwykle Mały rozłożony a za...Brojek ehh przyjemnie się będzie oglądało...

Zrobiło mi się przykro jak przeczytałam rano odp admina, po co więc zostawiał otwarty wątek, chyba tylko by sprowokować do napisania o słowo za dużo i możliwość docinek ze strony przeciwników Kasi, wiecej pisać nie będę, ale uważam decyzję za mocno krzywdzącą.
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Pon cze 18, 2018 12:32 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Mamy dokładnie te same przemyślenia Ewelinko :evil:

A Brojeczek powolutku się rozkręca i tak trzymać!!!?
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pon cze 18, 2018 12:48 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Rozkręca i ma wielką ochotę wejść do moich kotów, skrobał się w drzwi do salonu-bo tam je zamykam :lol:
Tylko te jego gabaryty troszkę mnie przerażają, moja dotychczas Bura-grubasica to przy nim kociątko, u nas na południu nie spotyka się takich dużych kotów, Natalki stoliczek aż się zatrząsł jak na niego wskoczył :mrgreen: będziemy mieli prawdziwego faceta w domu, mąż się cieszy chociaż Brojek się go boi, ale jak Karol śpi to przychodzi i go obserwuje :D możliwe, że jego głos źle "działa" bo ma donośny i trochę hałaśliwy jest.
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Pon cze 18, 2018 13:13 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Ewelinko on jest wysoki i smukły, jeszcze nabierze masy i dopiero wtedy będzie wielki.
Maciuś jest wielki, Bella jest wielka, a Ptyś, gdyby nie był taki szczupły i smukły, to byłby dopiero wielki-waży 7.200, a praktycznie prawie nie ma tłuszczu.
Brojeczek powoli się rozkręci, bo to ciekawskie półdiablę, już jest o niebo lepiej!!!!
A jeśli chodzi o męskie głosy, to faktycznie bał się np.inkasenta od gazu, czy inspektora od wentylacji, chował się do pokoju.
No i u mnie w domu cichutko jest, bo do siebie nie gadam, a do kotów też raczej się nie wydzieram :lol:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pon cze 18, 2018 13:18 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Miałam kiedyś dzika, wychowanego na podwórku, co wżył 9,900 kg. Zwykły czarny chuligan. Puszkę 400 gram potrafił zeżreć za jednym razem. Spotkałam go przypadkiem, idąc do innego sklepu. Do którego nie chadzam. Chude coś tam ,zwinięte pod drzwiami i już nawet nie proszące o jedzenie. Dziki dzik. Zaczęłam go dokarmiać systematycznie. Złapałam na kastrację. A jak miałam wypuścić to lał listopadowy deszcz. Zimno było. Więc trafił do klatki za zgodą TZ-ta. I już nigdy nie został wypuszczony. Pojechał do Łodzi na DT. DT stał się DS. Tysonek, tak miał na imię, umarł na cukrzycę jako pełny kanapowiec i jojcząca Lolitka. Mimo gabarytów głos miał cienki. Wszyscy się go bali. Trzeba było zobaczyć weta co go z transportera wypuścił i zastrzyk miał dać :mrgreen: Mąż drętwial gdy ten wskakiwał mu radośnie na kolana i zarzucał łapy na barki tuląc mordę jak sagan do jego głowy. Tylko nie jego Duża. Mogła robić z nim co zechce.
Sorki za OT. Ale dachowce mogą być potężnymi kolosami.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon cze 18, 2018 13:41 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Oj jak ja lubié takie wielkokoty!!!!
W dachowcach są tak wymieszane różne rasy, że są naprawdę bardzo różne- maleńka Julka i Tysonek gigant.
Ostatnio edytowano Pon cze 18, 2018 13:56 przez kropkaXL, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pon cze 18, 2018 13:48 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

kropkaXL pisze:Oj jak ja lubié takie wielkokoty!!!!
W fachowcach są tak wymieszane różne rasy, że są naprawdę bardzo różne- maleńka Julka i Tysonek gigant.

Oj, w dachowcach chyba, nie w dachowcach: telefoniczne podpowiadajki dziwne rzeczy wymyślają

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon cze 18, 2018 13:49 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

MaryLux pisze:
kropkaXL pisze:Oj jak ja lubié takie wielkokoty!!!!
W fachowcach są tak wymieszane różne rasy, że są naprawdę bardzo różne- maleńka Julka i Tysonek gigant.

Oj, w dachowcach chyba, nie w dachowcach: telefoniczne podpowiadajki dziwne rzeczy wymyślają



tak jak tutaj, dwa razy dachowce :mrgreen:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon cze 18, 2018 13:55 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

MaryLux pisze:
kropkaXL pisze:Oj jak ja lubié takie wielkokoty!!!!
W fachowcach są tak wymieszane różne rasy, że są naprawdę bardzo różne- maleńka Julka i Tysonek gigant.

Oj, w dachowcach chyba, nie w dachowcach: telefoniczne podpowiadajki dziwne rzeczy wymyślają

Nie MaryLux -wzrok mi siada .
Jak zmęczą mi się oczy, to żadne krople nie pomagajá.

Zmieniłam fachowców w dachowców, co nie znaczy, że chodzi o dekarzy :mrgreen:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pon cze 18, 2018 14:05 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

ale na dachowce mowi sie fachowce :D wiec to nie taka pomylka :D
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Pon cze 18, 2018 16:48 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Kropeczko jestem z Tobą cudna dziewczyno, myślami, pozytywną energią, wiarą że będzie dobrze :ok:

I poproszę o nr konta pomocowego .
Gdy cię znalazłam, nie wiedziałam, co z tobą zrobić.
Dziś nie wiem, co zrobię bez ciebie...
Marcel 7.10.2007 - 26.07.2021

kwinta

Avatar użytkownika
 
Posty: 7320
Od: Śro maja 21, 2008 20:47
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Pon cze 18, 2018 17:26 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

MaryLux pisze:Kropko, proszę, przeczytaj pw

No cóż ,w kontekście tego co dziéki jednej z dziewczyn przeczytałam na wątku ewkkrem, bardz dziękuję Ci za propozycję pomocy dla moich kotów.
I od razu wyjaśniam, że nie podsłam numeru konta, bo ta darowizna NIE BYŁA NA MNIE LECZ NA KOTY W DT- NA FUNDUSZ AWARYJNY.
Przykro mi MaryLux , ale taka pomoc by stanęła w gardłach moim kotom.Żałujesz, że zsproponowałaś?
Nie żałuj, daj tę pomoc innym kotom, jest tyle bied na forum.
Życzé wszystkim Paniom na owym wątku, aby nigdy nie stanęły w obliczu takiego dramatu jaki przechodzę.
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pon cze 18, 2018 17:28 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

kwinta pisze:Kropeczko jestem z Tobą cudna dziewczyno, myślami, pozytywną energią, wiarą że będzie dobrze :ok:

I poproszę o nr konta pomocowego .

Lucynko dziękuję Ci kochana!
Kopę lat!!!
Konto mają dziewczyny, zaraz Ci któraś podeśle.
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue i 273 gości