KASIA ODESZŁA 6.06.Rak wrócił- moje koty już bezpieczne.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto wrz 11, 2018 18:41 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

Też zaglądam i kibicuję.

Hannah12

 
Posty: 22926
Od: Czw sie 11, 2005 11:57

Post » Wto wrz 11, 2018 18:56 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

Dzięki! :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18


Post » Wto wrz 11, 2018 22:25 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

Kasiu, tak bardzo mi przykro z powodu Maciusia [*], dopiero doczytałam...

A za Ciebie wciąż trzymam mocne kciuki, za zdrówko, żeby Twoje kociaki jak najszybciej mogły wrócić do Ciebie :ok: :ok: :ok: Buziaczki <3
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Śro wrz 12, 2018 4:02 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

Dziękuję kochana :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Śro wrz 12, 2018 10:28 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

kropkaXL pisze:Bella :lol:
Ale od Dużej Bianki też dzisiaj dostałam mms-a

Hmm, dotychczas sądziłam, ze tylko ludzkie imiona przekręcam. Jak widać, z kocimi idzie mi równie koncertowo :lol:

Betaka

 
Posty: 3803
Od: Nie lut 28, 2010 12:32
Lokalizacja: Tychy

Post » Śro wrz 12, 2018 15:16 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

kropkaXL pisze:Ooooo! Dziękuję!
Próbowałam wstawić, ale to jest w jakimś dziwnym formacie
i nie udało mi się.
Moja kluska kochana :1luvu:


fotka zrobiona komórką i przesłana mmsem to nie wiem dlaczego się nie udawało :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro wrz 12, 2018 16:42 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

Betaka pisze:
kropkaXL pisze:Bella :lol:
Ale od Dużej Bianki też dzisiaj dostałam mms-a

Hmm, dotychczas sądziłam, ze tylko ludzkie imiona przekręcam. Jak widać, z kocimi idzie mi równie koncertowo :lol:

Koty też ludzie :lol: (w mojej rodzinie się tak mawia o zwierzętach), tym bardziej, że to "ludzkie" imiona.
Mira, ale u mnie właśnie jest problem ze wszystkimi zdjęciami przesłanymi przez mms :(

Jestem strasznie zmęczona po wiz. u lekarza, ale wszystko goi się dobrze, więc encorton już od jutra odstawiony.
Rez.mag na 16.11 , wizyta kontrolna z wynikami na 12.12.
Idę pospać, bo padam na nos...
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Śro wrz 12, 2018 18:05 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

To teraz odpoczywaj i nabieraj sił.

Hannah12

 
Posty: 22926
Od: Czw sie 11, 2005 11:57

Post » Pt wrz 14, 2018 10:00 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

Kasiu, jak samopoczucie po odstawieniu leku?

Betaka

 
Posty: 3803
Od: Nie lut 28, 2010 12:32
Lokalizacja: Tychy

Post » Pt wrz 14, 2018 11:58 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

Dzisiaj przyszło zamówione jedzonko dla Belli, jeszcze musimy jej go dostarczyc na adres zamieszkania :wink:
O ile zaszczyci nas swoim widokiem to zrobimy jej fotkę z rozpakowywania
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt wrz 14, 2018 18:59 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

kropkaXL pisze:Koty też ludzie :lol:

:ryk: :ryk: swietne okreslenie, trafione nie w 10tke a w 100tke :D masz racje :D

a Ty jak sie czujesz?
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Pt wrz 14, 2018 19:42 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

Betaka pisze:Kasiu, jak samopoczucie po odstawieniu leku?

to tylko steryf był, bu wspomóc gojenie, cały czas jestem na lekach p/bólowych.
Mam problemy z jelitami, ale to jeszcze długo potrwa, jestem jeszcze mocno osłabiona, ale to też z czasem się poprawi.
Mira jestem pewna, że Bella wyjdzie do Was :D
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Sob wrz 15, 2018 10:40 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

kropkaXL pisze:
Betaka pisze:Kasiu, jak samopoczucie po odstawieniu leku?

to tylko steryf był, bu wspomóc gojenie, cały czas jestem na lekach p/bólowych.
Mam problemy z jelitami, ale to jeszcze długo potrwa, jestem jeszcze mocno osłabiona, ale to też z czasem się poprawi.
Mira jestem pewna, że Bella wyjdzie do Was :D


a ja nie jestem tego taka pewna :mrgreen:
moze mnie unikać, bo co sie pojawie to ją gdzies przewożę :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob wrz 15, 2018 10:42 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

Bella obserwatorka :)

Obrazek

Obrazek

lubi leżeć w tym miejscu, bo ma całe mieszkanie pod kontrolą
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5, skaz i 210 gości