KASIA ODESZŁA 6.06.Rak wrócił- moje koty już bezpieczne.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto cze 12, 2018 20:48 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

:1luvu: :201494
Obrazek

majencja

 
Posty: 5792
Od: Wto lis 04, 2008 23:17

Post » Wto cze 12, 2018 20:50 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

Bardzo, bardzo się cieszę. Cały czas o Tobie myślałam. Nieustająco trzymam kciuki.
: :ok: :ok: ok:

slava

 
Posty: 223
Od: Sob sie 27, 2011 22:07

Post » Wto cze 12, 2018 20:58 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

kropkaXL pisze:Beatko, kochani!!!!!!!
Właśnie dostałam drogą elektroniczną opis bad. Rez.Mag- w jamie brzusznej nie ma przerzutów!!!!!!!!!!
Lecę dzeonić do wszystkich, którzy czekają na wiadomość!
Wrócę za ....no nie wiem kiedy- idé się cieszyć!!!!!!
I tak trzymaj :)
Popędź drania, niech zwiewa gdzie pieprz rośnie.
U Ciebie nie ma dla niego miejsca :)
:ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kazia

 
Posty: 13727
Od: Pt maja 24, 2002 13:46
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto cze 12, 2018 21:02 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

Dokładnie Kaziu!
Niech skały żre, a nie ludzi, którzy jeszcze tyle by chcieli zrobić..
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Wto cze 12, 2018 21:04 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

slava pisze:Bardzo, bardzo się cieszę. Cały czas o Tobie myślałam. Nieustająco trzymam kciuki.
: :ok: :ok: ok:

Bardzo dziékuję, Wasze ciepło tak wiele dla mnie znaczy, tak bardzo pomaga, tyle sił daje!!!!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Wto cze 12, 2018 21:14 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

ale wieści :dance: :dance2:
Kasiu super!!!
Uda się go popędzić na 4 wiatry! :)
"Człowiek którego kochają koty nie może być człowiekiem bezwartościowym.",

KotwKratke

Avatar użytkownika
 
Posty: 2208
Od: Nie lis 20, 2011 19:33

Post » Wto cze 12, 2018 21:16 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

ASK@ pisze:
kropkaXL pisze:
ASK@ pisze:Mówiłam,że będzie dobrze... na tyle ile to możliwe :wink:
Bardzo się Kasiu cieszę. Bardzo :201494

Ja żyję w jakiejś chmurze!
Boję się, że się obudzę i okaże sié, że to tylko sen, że ten wynik mi się przyśnił, bo bardzo tego pragnéłam

Kasiu, ciesz się chwilą. I takich chwil życzę jak najwięcej! One są paciorkami różańca dobrego zakończenia.
Kasiu, nawet nie wiesz jak bardzo się ucieszyłam. Bardzo. Siedzę i ryczę.

Kochana moja !
Zbieram te paciorki różańca, te chwile radości, tę obecność Dobrych Aniołów w szatkach oblezionych kocimi kłaczkami i rośnie we mnie nadzieja, rośnie siła, rośnie nienawiść do gada !
Dam radę, muszę dać radę, nie tylko. dla siebie, nie tylko dla rodziny, ale dla Was, bo tyle dajecie, tak mobilizujecie, że nie mogłabym zawieść!!!
Chcę wygrać i wygraną dać nadzieję innym, którzy też chorują!
Nie usiadłam i nie zapłakiwałam się!
Priorytetem było zabezpieczyć zwierzaczki, to stało się dzieki Wam, bez Was nie dałabym rady, nie w tym miasteczku....
W ciągu kilku dni załatwiłam mnóstwo spraw, zmobilizowana byłam i zdesperowana, a gdy jeszcze wynik pokazał, że nie jest tak bardzo źle jak przypuszczał onkolog, to prawie skr,ydła mi u ramion odrosły!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Wto cze 12, 2018 21:19 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

KotwKratke pisze:ale wieści :dance: :dance2:
Kasiu super!!!
Uda się go popędzić na 4 wiatry! :)

Tomciu musi się udać!!!!!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Wto cze 12, 2018 21:43 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

Spokojnej nocy Kasiu, bo dziś, po wyniku badania, taka być musi :D :ok: :ok: :1luvu:
Obrazek

MAU

 
Posty: 2635
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Wto cze 12, 2018 21:50 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

Kasiu, ależ się cieszę!!! :dance: :dance2: :dance:

Z radości :1luvu: a co tam, wirtualny kufelek można :piwa: :piwa: Za to żeby gad poszedł precz :piwa: :piwa:
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Wto cze 12, 2018 22:06 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

Tak Mau!
Większy spokój, większa nadzieja!
Zuziu, ja nawet piwa bezalkoholowego nie mogę, ale cieszę się i wietualny kufelek walnąć mogę.
A teraz już podusia,kotełki przy mnie i odpoczynek..
Dobrej nocki kochani!!!!!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Wto cze 12, 2018 22:10 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

Walnij ten wirtualny :D będzie się lepiej spało :D

Spokojnej nocy Kasiu!!
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Wto cze 12, 2018 22:32 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

Chikita pisze:Słuchajcie, a może by zebrać to wszystko do kupy i napisać w jednym poście które koty idą do kogo i, który tymczas co najbardziej potrzebuje ? Myślę, że znacznie to ułatwi kontakt z tymczasami dla osób, które chcą pomóc. Wątek ma już 18 stron i te informacje dawno się pogubiły.

Właśnie uzupełniam, zerknijcie na drugi post w wątku:
viewtopic.php?p=12012907#p12012907

Najpierw czekałyśmy z Kropką, aż "dostanę" od niej ten post (potrzebna była pomoc moderatora), potem zrobiło się u mnie krucho z czasem i nadrabiam teraz. Teraz uzupełniam oferty wsparcia finansowego/ rzeczowego dla DT i kotów, które zostają u mamy Kropki - a że oznacza to przeczytanie wątku od początku, to dajcie mi chwilę i poprawcie, jeśli o kimś zapomniałam ;)

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Wto cze 12, 2018 23:31 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

Ufff, w miarę ogarnięte.
Okazało się, że "dostałam" aż dwa posty :201494 więc w drugim mamy opisy/zdjęcia kotów wraz z ofertami DT/ DS:
viewtopic.php?p=12012907#p12012907

A w trzecim wpisałam wszystkie deklaracje pomocy, jakie udało mi się wygrzebać z tego wątku:
viewtopic.php?p=12014604#p12014604
Jeśli ktokolwiek chciałby być dopisany/ coś źle wpisałam, to piszcie mi na pw, ja to poprawię w miarę możliwości - łatwo nie było, bo darczyńcy się pchali, a cele co i rusz się zmieniały :mrgreen:

Szalony Kot pisze:Oferty wsparcia finansowego/ rzeczowego dla DT/DS/kotów, które zostają u mamy Kropki:
- dla Julki i Belli u MamaGiny: stały przelew od Maryli, stały przelew 50zł od slavy, hutek zaopatrzy w żwirek, MalgWroclaw pomoże w miarę możliwości
- dla Poli i Adelle u Casicy: obróżki uspokajające dla Poli i Adelle od KotwKratke, zjawka wspiera żarełkiem + żwirem, ewar zaś będzie relacjonować co u koteczek
- dla Maciusia u MM93 (do sierpnia u Agneski): majencja bierze na siebie wszystkie wydatki weterynaryjne (szczepienia, odrobaczenia, leczenie) i wspiera w razie jakiejkolwiek potrzeby
- dla Brojka na DS u eweli77: wilber żarełko na początek,
- dla Ptysia i Pimpusia, czyli kotów u mamy KropkiXL: wilber dorzuci się do jedzonka na początek, Zazusia ogarnie co miesiąc kuwetę, teraz zamówiła musy i drobną karmę dla Ptysia, eweli77 i Bungo wspólne zakupy jedzeniowe

czitka wystawiła bazarek na dofinansowanie kotów Kropki: viewtopic.php?f=20&t=185450
i bazarek od zuzia96: viewtopic.php?f=20&t=185509
natasza25 chętnie wesprze finansowo Dt lub zbiórkę na kociaste KropkiXL w zależności co potrzeba
Alienor i ASK@ chętni dorzucą się do zamówienia karmy/ żwiru/ obróżek uspokajających
Kazia chce wspierać jakiegoś kotka stałym, miesięcznym przelewem
izka53 w imieniu Miauwy oferuje wsparcie żwirkowe dla wybranego kota
magicmada musy gourmeta lub drobniutka karma dla kociąt royala dla kotów u mamy lub rc exigent dla kotów u Casicy - nie wiem, na czym stanęło :oops: bo ustalenia trwają 4 strony :ryk:
Myszolandia pomoże finansowo/ dorzuci się do zamówienia
puszatek chętnie dorzuci się do zbiórki na potrzeby Kasi
biamila i Kociara82 dorzucą się do zbiórki finansowej na kocie potrzeby
milenap prosi o powiadomienie, jeśli będzie trzeba żwirku/ karmy, dorzuci się w sytuacjach podbramkowych
jerzykowka i Fundacja Ja Pacze Sercem, czyli ślepaczki będą służyć pomocą finansową, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Koszty ewentualnego leczenia, karmy, cokolwiek będzie potrzebne!!!

DS Brojka (czyli eweli77) na razie nie potrzebuje pomocy, ale ze względu na chłoniakową, "kosztowną" koteczkę, jeśli znacząco skoczą, to będzie prosić na wątku o ewentualne wsparcie dla Brojka :ok:

Kropkowe koty (potrzeby):
- suche: RC Exigent
- żwirek: CBE+
- Ptyś je tylko musy Gourmeta/ karmę dla kociąt, bo ma chore dziąsła, Pimpuś je wszystko



I mam jeszcze taką propozycję - ponieważ dużo osób zadeklarowało chęć niewielkiego dorzucenia się, bez konkretnego "celu-kota", to może zrobimy "fundusz awaryjny", na wypadek przyszłych wydatków? Jakby trzeba było (tfu tfu odpukać!) na nagłe wizyty u weta, transport, leki, badania, jakby był jakiś kryzys z karmą/ żwirem, jakby ktoś zadeklarowany na stałe musiał jednak wycofać się ze wsparcia...
Ja też jestem trochę za tym, by ten "fundusz awaryjny" obejmował też potrzeby Kropki - bo przy takiej chorobie wydatki jednak rosną, a to drogie leki czy dodatkowe witaminy/ suplementy, a to dojazdy do odległej placówki, a to niektóre badania żeby były szybciej robi się odpłatnie, a to nagle trzeba wprowadzić droższą dietę itd... Tylko nie wiem, czy to nie powinien być już oddzielny - dla mnie obojętne, ale wiem, że niektórzy wolą wspierać ludzi, a inni koty, a innym to obojętne jak mi :oops:
I tu moje pytanie - czy ktoś chciałby to poprowadzić?
Ja mogę, ale ostrzegam, że aktualizowałabym tak co 2-4 dni, w zależności jak dzieci będą mi dawać dostęp do komputera, przez to też nie byłabym w stanie np. od ręki puścić przelewu, bo często mnie przy komputerze nie ma :oops: ale jak nikt inny się nie znajdzie, to oferuję swoją pomoc.

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Wto cze 12, 2018 23:38 Re: Mam raka błagam o domy dla moich 6 kotów

Żwirek i 12 puszek musu.
Przewidywane doręczenie:2018-06-13 w godzinach: 13:00 - 18:00.

Zazusia

 
Posty: 2534
Od: Pon lut 21, 2005 9:50
Lokalizacja: Okolice Krakowa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510 i 467 gości