KASIA ODESZŁA 6.06.Rak wrócił- moje koty już bezpieczne.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob cze 08, 2019 20:23 Re: KASIA ODESZŁA 6.06.Rak wrócił- moje koty już bezpieczne.

Strasznie przykro... :( Do zobaczenia Kasiu [']
Fundacja Tabby - Burasy i Spółka
https://www.facebook.com/BurasySp/

Mjeczysława Naczelnika Pszypatki
https://www.facebook.com/MjeczyslawNaczelnik/

tam jestem łapalna

Gibutkowa

 
Posty: 29640
Od: Pt wrz 04, 2009 17:23
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob cze 08, 2019 21:49 Re: KASIA ODESZŁA 6.06.Rak wrócił- moje koty już bezpieczne.

Kasienko kochana [*] Caly czas mialam cicha, ale wielka nadzieje, ze zwyciezysz. Smutek i lzy.....zegnaj Kropeczko :201436
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Sob cze 08, 2019 23:16 Re: KASIA ODESZŁA 6.06.Rak wrócił- moje koty już bezpieczne.

izka53 pisze:
Szalony Kot pisze:
izka53 pisze:
milenap pisze:Moja obietnica dana Kasi jest aktualna, gdyby którykolwiek z jej kotów potrzebował pomocy, proszę tylko o informację.


Pola potrzebuje pomocy w ogłaszaniu. Jest tu https://www.facebook.com/search/top/?q= ... SEARCH_BOX

Korzystać z tego tekstu tu? https://www.facebook.com/47641483643575 ... =3&theater
Tylko mail, bez tel?


tak - tylko mail. Przez długi czas w ogłoszeniu na olx był podany telefon do DT. Martyna, @Ask - kto jak kto, ale WY powinnyście wiedzieć, JAKIE są telefony. Oooo...- proszę mi przywieźć kota jutro na 9 rano do Olsztyna. A DT pracuje, nie może odbierać na żądanie i nie ma chęci na wysłuchiwanie później, że ktoś chce uratować biednego kota (dawno uratowanego), a ta wredna baba nie odbiera, bo ma to gdzieś. Mail pomaga wstępnie odsiać oszołomów. Gdyby nie zależało nam na jakości poszukiwanego domu - Pola już dawno byłaby gdzieś....właśnie gdzieś. A może za kilka tygodni/miesięcy któraś z Was kota znów by zgarniała z ulicy.
Poza tym - prosimy tylko o pomoc w udostępnianiu Poli, czyli to MY określamy standardy.

Ja nie mam z tym problemu, ale wolałam dopytać, bo łatwiej jest zrobić od razu właściwe ogłoszenia, niż po czasie coś zmieniać, dopisywać, o to mi chodziło :)

milenap pisze:Szalony Kocie czy będziesz gdzieś może wstawiać ogłoszenia? Pytam, żeby nie dublować, a jeśli już wstawiłaś np.na olclx, to może chociaż wyróżnię?

Będę wykupywać pakiet ogłoszeniowy u Sylwii, ale to za chwilkę, podrzucę linki potem. OLX jak Ty wrzucisz na jedno miasto, ja na inne (najwygodniej mi Warszawę), to chyba raczej nie powinno usunąć dubla, więc wrzucaj śmiało :ok:

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Nie cze 09, 2019 7:57 Re: KASIA ODESZŁA 6.06.Rak wrócił- moje koty już bezpieczne.

[*] nadal nie wierzę ....

alix76

Avatar użytkownika
 
Posty: 23037
Od: Nie mar 22, 2009 7:37
Lokalizacja: Wa-wa

Post » Nie cze 09, 2019 9:27 Re: KASIA ODESZŁA 6.06.Rak wrócił- moje koty już bezpieczne.

Kasiu,
zgodnie z Twoją wolą, przepiękną ideą, zasiliłam w Twoim imieniu prokocią Fundację.
Odpoczywaj w pokoju.

Kaprys2004

 
Posty: 12087
Od: Śro kwi 02, 2008 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie cze 09, 2019 11:33 Re: KASIA ODESZŁA 6.06.Rak wrócił- moje koty już bezpieczne.

Dopiero dzisiaj przeczytałam :cry: (*)

katikot

 
Posty: 2850
Od: Pt paź 26, 2007 23:31
Lokalizacja: Kraków/Wrocław

Post » Nie cze 09, 2019 11:36 Re: KASIA ODESZŁA 6.06.Rak wrócił- moje koty już bezpieczne.

Poszło i ode mnie na Paczaczy. Nie , nie ode mnie... Od Kasi...
Oj,Kasiu, Kasiu...
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie cze 09, 2019 11:46 Re: KASIA ODESZŁA 6.06.Rak wrócił- moje koty już bezpieczne.

Szalony Kot pisze:
izka53 pisze:
Szalony Kot pisze:
izka53 pisze:
milenap pisze:Moja obietnica dana Kasi jest aktualna, gdyby którykolwiek z jej kotów potrzebował pomocy, proszę tylko o informację.


Pola potrzebuje pomocy w ogłaszaniu. Jest tu https://www.facebook.com/search/top/?q= ... SEARCH_BOX

Korzystać z tego tekstu tu? https://www.facebook.com/47641483643575 ... =3&theater
Tylko mail, bez tel?


tak - tylko mail. Przez długi czas w ogłoszeniu na olx był podany telefon do DT. Martyna, @Ask - kto jak kto, ale WY powinnyście wiedzieć, JAKIE są telefony. Oooo...- proszę mi przywieźć kota jutro na 9 rano do Olsztyna. A DT pracuje, nie może odbierać na żądanie i nie ma chęci na wysłuchiwanie później, że ktoś chce uratować biednego kota (dawno uratowanego), a ta wredna baba nie odbiera, bo ma to gdzieś. Mail pomaga wstępnie odsiać oszołomów. Gdyby nie zależało nam na jakości poszukiwanego domu - Pola już dawno byłaby gdzieś....właśnie gdzieś. A może za kilka tygodni/miesięcy któraś z Was kota znów by zgarniała z ulicy.
Poza tym - prosimy tylko o pomoc w udostępnianiu Poli, czyli to MY określamy standardy.

Ja nie mam z tym problemu, ale wolałam dopytać, bo łatwiej jest zrobić od razu właściwe ogłoszenia, niż po czasie coś zmieniać, dopisywać, o to mi chodziło :)

milenap pisze:Szalony Kocie czy będziesz gdzieś może wstawiać ogłoszenia? Pytam, żeby nie dublować, a jeśli już wstawiłaś np.na olclx, to może chociaż wyróżnię?

Będę wykupywać pakiet ogłoszeniowy u Sylwii, ale to za chwilkę, podrzucę linki potem. OLX jak Ty wrzucisz na jedno miasto, ja na inne (najwygodniej mi Warszawę), to chyba raczej nie powinno usunąć dubla, więc wrzucaj śmiało :ok:

Wiem jakie są telefony. Dlatego też mam w ogłoszeniu info, że telefony po 17 będą odbierane. Czy czytają? Wiadomo jak z tym jest. Ale ja nie odbieram nieznanych telefonów w pracy. Nie mam takiej możliwości by o kotach gadać. Co najwyżej z tekstem (gdy mam szczególnie wrażliwego kota łamię się) info, że po 17 (zgodnie z tekstem) proszę dzwonić. Ew oddzwaniam po pracy. Mam kilka fajnych domów gdzie ludzie zadzwonili bo nie mają mila. Chodzi mi o ludzi starszych do starszych kotów chętnych. W jednym przypadku , pani wysłuchując mych gadek, poleciła córce maile pisać. Kot 9 lat, uszkodzone oko, wydarta skóra gdzie sierść nie odrosła, czarny i duży i brzydki choć najsłodszy w charakterze... znalazł dom najfajniejszy na świecie.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon cze 10, 2019 5:53 Re: KASIA ODESZŁA 6.06.Rak wrócił- moje koty już bezpieczne.

[*] dla Kasi
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Pon cze 10, 2019 8:16 Re: KASIA ODESZŁA 6.06.Rak wrócił- moje koty już bezpieczne.

Mój grosik pomoże dojść do siebie kotce Fionce, znalezionej jakiś czas temu w kiepskim stanie, z zaznaczeniem, że to realizacja ostatniej woli Kasi.

Tundra

 
Posty: 3266
Od: Śro sie 27, 2014 9:32

Post » Pon cze 10, 2019 8:53 Re: KASIA ODESZŁA 6.06.Rak wrócił- moje koty już bezpieczne.

Moja malutka część poszła do Fundacji Felis..
Opowieści o moich kociastych..
viewtopic.php?p=3620054#3620054

aamms

Avatar użytkownika
 
Posty: 28885
Od: Czw lut 17, 2005 15:56
Lokalizacja: Warszawa-Ochota

Post » Pon cze 10, 2019 12:57 Re: KASIA ODESZŁA 6.06.Rak wrócił- moje koty już bezpieczne.

[i] :cry:

Fredziolina

Avatar użytkownika
 
Posty: 11915
Od: Śro kwi 13, 2005 19:24

Post » Pon cze 10, 2019 16:41 Re: KASIA ODESZŁA 6.06.Rak wrócił- moje koty już bezpieczne.

Bardzo mi przykro, nie tak miało być. Poszedł datek dla zwierząt z Dobrego Miasta- dzięki za podpowiedź.

slava

 
Posty: 223
Od: Sob sie 27, 2011 22:07

Post » Wto cze 11, 2019 5:54 Re: KASIA ODESZŁA 6.06.Rak wrócił- moje koty już bezpieczne.

Kasiu pozdrów tam moją
Mamę do zobaczenia. Gdziekolwiek to jest. Tam są dobrzy ludzie i ich zwierzaki. Razem.
Jestem w kropce....... zgadnij w której
Obrazek

aga9955

Avatar użytkownika
 
Posty: 15462
Od: Czw sie 14, 2008 18:51
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto cze 11, 2019 8:13 Re: KASIA ODESZŁA 6.06.Rak wrócił- moje koty już bezpieczne.

Mój grosik poszedł do Paczaczy...

Kasieńko, opiekuj się tam gdzie jesteś wszystkimi naszymi kotami. Chyba po to Cię los zabrał żeby TAM nasze zwierzaki miały dobrego Człowieka przy sobie, żeby miał kto utulić w smutku i tęsknocie.
W naszych sercach zostaniesz na zawsze. I kiedyś się spotkamy. Do zobaczenia Kasiu...……..
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aania, Silverblue, skaz, Zeeni i 256 gości