KASIA ODESZŁA 6.06.Rak wrócił- moje koty już bezpieczne.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob paź 06, 2018 7:15 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72505
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie paź 07, 2018 15:51 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

kropkaXL pisze:MamaGiny znalazła domek dla Julki u swojej sąsiadki!
Pani miała już kiciė, ale niestety odeszła...
Kciuki nadal potrzebne, w poniedziałek może Julka trafi do własnego domu !


serioooooooo???!!! :1luvu: :1luvu: :1luvu: To jest miaufastyczna wiadomosc :201494
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Nie paź 07, 2018 16:17 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

Czekamy na powrót mamaGiny, bo wyjechała służbowo, w poniedziałek ma odebrać Julkę z DT Ireny.
Mam nadzieję, że będzie OK.
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Nie paź 07, 2018 16:46 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

kropkaXL pisze:Czekamy na powrót mamaGiny, bo wyjechała służbowo, w poniedziałek ma odebrać Julkę z DT Ireny.
Mam nadzieję, że będzie OK.


musi być :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72505
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie paź 07, 2018 17:39 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

Ta koteńka potrzebuje człowieka tylko dla siebie, bez innych kotów, ja dałam jej tylko to co mogłam...
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Nie paź 07, 2018 21:14 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

A to my też trzymamy mocno :ok:

Tak poza tematem kilka słów o Brojku, otóż panicz został sprzedany :mrgreen: od rana do wieczora, siedzi u babci i dziadka :ryk: został już nawet przechrzczony na "Brojczysław" :ryk: widać on też woli mieć ludzia na wyłączność... a teraz ma dwoje i jest w centrum uwagi, aż w szoku jestem, że tak są zadowoleni z jego obecności, chyba ta jego śmiałość i gadulstwo przekupiły babcię :mrgreen: w każdym razie, z samego rana jak Karol wraca z pracy, Brojcio już czeka przy drzwiach, biegusiem na dół i sam sobie drzwi do dziadków otwiera, Karol tylko idzie za nim je zamknąć, natychmiast wskakuje do środeczka na łóżku, poźniej szykuje z babcią śniadanie a je z dziadkiem :mrgreen: Do domu wraca tylko na siku i kupala, no i na noc łaskawca też jeszcze wraca :wink:
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Pon paź 08, 2018 5:07 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

A to zdobywca serc!
Cieszę się, że nawet Babcia go polubiła!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pon paź 08, 2018 6:26 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

Bo jego nie da się nie kochać :lol: jest wybitnie pro ludzki i po prawdzie nie do końca zachowuje się jak kot :mrgreen: możliwe, że "wychodzi" wychowanie przez człowieka. Towarzyszy w każdych praktycznie czynnościach i pomaga, na siłę więc pomaga :wink: za to jak się wkurzy...o to nie jest tak łatwo. Ostatnio jak prasowałam a on chciał tulisia, nerwa go wzięła...dopadł sterte wyprasowanych ubrań i w trybie ekspres rozgrzebał wszystko, co do sztuki :ryk: na hasło "zostaw" "nie wolno" jeszcze szybciej zapieprzał łapiszczami. Mściciel koci :mrgreen: tak mi robi za każdym razem jak coś nie po jego myśli. Teraz ma babcie i dziadka na wyłączność i widać jak odżył, dosłownie w podskokach tam biega :1luvu:
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Pon paź 08, 2018 6:41 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

Tak, maleństwa, odchowane na butelce, a nie przez matkę, zachowują się inaczej.
One jakby nie czują się kotami, człowiek jest dla nich najważniejszy.
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pon paź 08, 2018 8:44 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

Tak właśnie mi się coś zdaje, że on myśli, że jest człowiekiem :mrgreen: a już bankowo, wiecej niż kotem :ryk: ostatnio dostaje sygnały z domków dzieciaków, że one też coś nie bardzo kocie są :mrgreen:
Przed chwilą wróciłam od dziadków, oczywiście panicz nawet na mnie nie spojrzy. Wchodzę a w kuchni woda puszczona i Brojczysław siedzi w zlewie, micha naszykowana, śniadanie zrobione....no nie mam po co schodzić, wcześniej nawet śniadanie szykowałam, teraz przy Brojku, babcia sama daje radę :ryk:
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Pon paź 08, 2018 14:49 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

Czyli Brojcio owinął Babcię koło pazurka?
Zawojował serce Babci?
No to teraz macie wspólnego kotka :ryk:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Wto paź 09, 2018 15:32 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

A dzisiaj pojechała do swojego własnego domu- dom wybrała Gosia - mamaGiny, bo jak pisałam wcześniej, to sąsiadka Gosi jest DS Juleczki.
Kicia będzie miała własnego człowieka do kochania i całe mieszkanie dla siebie, bez innych kotów.
Gosiu dziękuję Ci bardzo!
Mam nadzieję, że napiszesz tu o domku Julci. :D
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Wto paź 09, 2018 16:11 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

Juleczko wszystkiego najkociego w Twoim WŁASNYM,OSOBISTYM,BEZ INNYCH KOTÓW DOMU
STAŁYM :ok: :ok: :1luvu: :201461 :201461 :1luvu:
Kasiu nieustające :ok: :ok: za Twoje zdrowie i powrót Koteczków do Ciebie :1luvu: :1luvu:
Obrazek

MAU

 
Posty: 2621
Od: Śro paź 24, 2012 11:45


Post » Wto paź 09, 2018 16:26 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

:D :201461 :ok:
Trufla, Lili i Imbir
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Beasia

 
Posty: 3425
Od: Pt maja 22, 2009 12:05
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], jacek1982, Szymkowa i 227 gości