KASIA ODESZŁA 6.06.Rak wrócił- moje koty już bezpieczne.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto cze 19, 2018 15:07 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

kropkaXL pisze:
dorcia44 pisze:
Kazia pisze:Kropka, Ty załatwiłaś najważniejszą przed szpitalem sprawę - zapewniłaś domy swoim kotom.
Dobre domy.
To jest wielka rzecz i Tobie się to udało.
Teraz czas na egoizm.
Zajmij się sobą. Tylko sobą. Myśl tylko o sobie.
Teraz Ty i tylko Ty jesteś ważna. Nic i nikt więcej.
Niech się świat zawali, Ty masz przed sobą cel, wykopać gada. Tylko to jest ważne.
:ok: :ok: :ok:

Dokładnie tak. :idea:

Witaj Dorotka!!!!
Znalazłaś mnie :1luvu:

Kochana ,jestem i czytam i tyle mogę :oops: ale myślami jestem z Tobą ,czytam też codziennie ,tylko co ja mogę mądrego napisać ?
Przed Tobą ważna walka ,wiem jakie w Tobie emocje i wiem że nie można ot tak przestać o tym mysleć.
Ale jesteś dzielna dziewczynka ,mądra i wiem że dasz radę :!:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto cze 19, 2018 15:19 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

eweli77 pisze:Nie wiedziałam, że ewkrem ma swój wątek, nie widzę go na "koty" a w inne działy raczej nie wchodzę, dlatego założyłam, że cała sprawa rozgrywa się na tym wątku.
Nie wiem, gdzie prowadzi swój wątek, dlatego przepraszam, że wyciągnęłam złe wnioski.
Kasiu nie zmienia to faktu, że powinnaś myśleć o sobie, zapytaj może swojego lekarza czy możesz zażywać taki środek jak hydroksyzyna, jest łagodny, nie uzależnia a działa lepiej niż ziółka, poza tym ziółkami można sobie nie raz zaszkodzić- nie wszystkie są dobrze tolerowane przy różnych schorzeniach, albo gry typu "ninja fruit" często pomagają rozładować emocje, wymagają maksymalnego skupienia no i "wyżyjesz" się ciachając owocki.

Na Koci Łapci Ewelinko.....a wątek, który podlinkowałam jedt na Kotach, dialog z Kinnią.
Ja mam hydroxyzyné 25mg, tylko dzisiaj w nocy nie pomogła...


Dorotko dziękuję, bardzo chcę wyzdrowieć, ale ssma dotkliwie i boleśnie przekonałaś się, że czasem najgorętsza walka bywa przegrana i ja też jedtem tego świadoma...
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Wto cze 19, 2018 15:20 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

eweli77 pisze:Nie wiedziałam, że ewkrem ma swój wątek, nie widzę go na "koty" a w inne działy raczej nie wchodzę, dlatego założyłam, że cała sprawa rozgrywa się na tym wątku.
Nie wiem, gdzie prowadzi swój wątek, dlatego przepraszam, że wyciągnęłam złe wnioski.
Kasiu nie zmienia to faktu, że powinnaś myśleć o sobie, zapytaj może swojego lekarza czy możesz zażywać taki środek jak hydroksyzyna, jest łagodny, nie uzależnia a działa lepiej niż ziółka, poza tym ziółkami można sobie nie raz zaszkodzić- nie wszystkie są dobrze tolerowane przy różnych schorzeniach, albo gry typu "ninja fruit" często pomagają rozładować emocje, wymagają maksymalnego skupienia no i "wyżyjesz" się ciachając owocki.

nasze koty
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Wto cze 19, 2018 15:23 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

kropkaXL pisze:
eweli77 pisze:Nie wiedziałam, że ewkrem ma swój wątek, nie widzę go na "koty" a w inne działy raczej nie wchodzę, dlatego założyłam, że cała sprawa rozgrywa się na tym wątku.
Nie wiem, gdzie prowadzi swój wątek, dlatego przepraszam, że wyciągnęłam złe wnioski.
Kasiu nie zmienia to faktu, że powinnaś myśleć o sobie, zapytaj może swojego lekarza czy możesz zażywać taki środek jak hydroksyzyna, jest łagodny, nie uzależnia a działa lepiej niż ziółka, poza tym ziółkami można sobie nie raz zaszkodzić- nie wszystkie są dobrze tolerowane przy różnych schorzeniach, albo gry typu "ninja fruit" często pomagają rozładować emocje, wymagają maksymalnego skupienia no i "wyżyjesz" się ciachając owocki.

Na Koci Łapci Ewelinko.....a wątek, który podlinkowałam jedt na Kotach, dialog z Kinnią.
Ja mam hydroxyzyné 25mg, tylko dzisiaj w nocy nie pomogła...


Dorotko dziękuję, bardzo chcę wyzdrowieć, ale ssma dotkliwie i boleśnie przekonałaś się, że czasem najgorętsza walka bywa przegrana i ja też jedtem tego świadoma...

Wiem ,ale na szczęście znam też ludzi którym się udało i tego się trzymajmy .
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto cze 19, 2018 15:27 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

medycyna jednak nie stoi w miejscu - ciągle nowe leki, nowe możliwości
a i tak najważniejsze w tym wszystkim jest nastawienie pacjenta i otoczenia
więc

KONIEC SPORÓW, linków i innych tematów ;)

macie cos na rozweselenie - stawiam piwo temu kto mnie znajdzie
(Ci co znają nie zdradzają ;)

https://www.youtube.com/watch?v=ivCj9LDbIYs
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto cze 19, 2018 15:28 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Lekarz ci zalecił hydroksyzynę na sen??? Ja nigdy nie zalecam ponieważ nasennie działa u 3-4% pacjentów, w moim zawodzie jest to tzw "pigułka szczęścia", jednak najlepsze efekty odstresowe stosując 10mg trzy razy dziennie, po tygodniu przestawiamy na dwa razy dziennie- taki system sprawdzał się u 90% moich pacjentów stosujących hydroksyzynę.

Hutek, dzieki poszukam i poczytam.
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Wto cze 19, 2018 15:32 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

MamaGiny w zielonej sukience na przedzie? Stawiam na zieloną bądź różową kiecke :lol:
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Wto cze 19, 2018 15:36 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

ciepło ciepło ale za mało konkretów ;)
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto cze 19, 2018 15:42 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

eweli77 pisze:Lekarz ci zalecił hydroksyzynę na sen??? Ja nigdy nie zalecam ponieważ nasennie działa u 3-4% pacjentów, w moim zawodzie jest to tzw "pigułka szczęścia", jednak najlepsze efekty odstresowe stosując 10mg trzy razy dziennie, po tygodniu przestawiamy na dwa razy dziennie- taki system sprawdzał się u 90% moich pacjentów stosujących hydroksyzynę.

Hutek, dzieki poszukam i poczytam.

Kazał brać dwa razy dziennie po tabletce.
Wątek oczywiście na Nasze Koty, a nie na Koci Łapci
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Wto cze 19, 2018 15:53 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Jacku bardzo Ci dziękujé, za to, że ująłeś sié za mną na tamtym wátku.
Bardzo dziękuję!!!! :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Wto cze 19, 2018 16:00 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

kropkaXL pisze:Jacku bardzo Ci dziękujé, za to, że ująłeś sié za mną na tamtym wátku.
Bardzo dziękuję!!!! :1luvu:

Nie ma za co. Napisalem to co mysle.
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Wto cze 19, 2018 16:02 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

:piwa:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Wto cze 19, 2018 16:54 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Karolinko , Asiu ogromne dzięki!!!!!!!!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Wto cze 19, 2018 16:59 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Do morelowa:
Do wątku na Naszych Kotach nie wkleiłam ANI JEDNEGO LINKA!!!!!
I jeszcze jedno- wszystko piszę u siebie na wątku, nie na cudzych!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Wto cze 19, 2018 17:00 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

eweli77 pisze:Lekarz ci zalecił hydroksyzynę na sen??? Ja nigdy nie zalecam ponieważ nasennie działa u 3-4% pacjentów, w moim zawodzie jest to tzw "pigułka szczęścia", jednak najlepsze efekty odstresowe stosując 10mg trzy razy dziennie, po tygodniu przestawiamy na dwa razy dziennie- taki system sprawdzał się u 90% moich pacjentów stosujących hydroksyzynę.

Hutek, dzieki poszukam i poczytam.


he, he - zapodaj mi tabletkę Hydroxyzyny zabiję każdego w zasięgu ręki :twisted: po Fenactilu też :mrgreen: Jak mam mega wqrwa to na mnie osobiście działa hasło: Życie z Xanaxem najlepszym relaksem... :ryk: :ryk: Wiem, wiem uzależnia ale 1 opakowanie mam na na 2 lata :ryk:
Obrazek

majencja

 
Posty: 5792
Od: Wto lis 04, 2008 23:17

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Farcia, Google [Bot], ryniek, Zeeni i 491 gości