KASIA ODESZŁA 6.06.Rak wrócił- moje koty już bezpieczne.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto cze 19, 2018 20:29 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

a to jakis durny rytual jest z tym zabijaniem zwierzat przed meczem? Pierwsze slysze o tym, ale nie wiem, czemu niby ma to sluzyc? To glupota i najokrutniejsze bestialstwo! :'( biedne zwierzaki... ech...

Marzenia11 pisze:
mamaGiny pisze:ile radości daje spory urobek w kuwecie.. :ok:

:D :ok:

tylko kociarze potrafia sie tak cieszyc jak wariaci z "durnego" kupala :D :ryk: :ryk:

:piwa: no to za zdrowko i szybka aklimatyzacje KOTlonistow
:piwa: :piwa: za szybki powrot Kasi do zdrowia
:piwa: :piwa: :piwa: za szybki powrot KOTlonistow do domu :1luvu:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Wto cze 19, 2018 20:40 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

nie wiem czemu ma to służyć. Na zasadzie czystości przestrzeni czy coś? Przed Igrzyskami Olimpijskimi też tak robią, przed innymi imprezami pewnie też, tyle że nie piszą... Przed jakąś tam sprawą z królową brytyjską też tak było itd itp...

edit: to nie jest zabijanie przed meczem konkretnym tylko przed rozpoczęciem w ogóle mistrzostw Świata.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto cze 19, 2018 20:47 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

ech... slow brak...
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Wto cze 19, 2018 20:50 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Marzenia11 pisze:nie wiem czemu ma to służyć. Na zasadzie czystości przestrzeni czy coś? Przed Igrzyskami Olimpijskimi też tak robią, przed innymi imprezami pewnie też, tyle że nie piszą... Przed jakąś tam sprawą z królową brytyjską też tak było itd itp...

edit: to nie jest zabijanie przed meczem konkretnym tylko przed rozpoczęciem w ogóle mistrzostw Świata.

Wiem. Ukraina, Chiny, Korea...Gnębi się ludzi to co znaczy takie zwierzę :wink: Igrzyska są teraz czasem smutnym. Może kiedyś też tak było tylko przekazów brak.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro cze 20, 2018 5:32 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

nocą niestety znowu Julka buczała na Belle -tak się dzieje jak Bella do niej podejdzie za blisko :(
kładę się wtedy z nimi w pokoju i jakoś noc schodzi
Julka najlepiej by się czuła w tym pokoju sama , niestety nie ma na to na razie szans ..
ale apetyt dopisuje, kuwety zaliczone
Bella dużo mówi, jak przyjdę z pracy nawołuje do pokoju ;)
opowiada wtedy jak spędziła czas - przytula się i bardzo cieszy bliskością z człowiekiem
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro cze 20, 2018 6:00 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Julka się boi kotów, a Bellusia towarzyska jest, a w człowieka po prostu wpatrzona.
Julka byłaby najszczéśliwszym kotem na świecie, gdyby była jedynaczką, ale czy miałam wybór?
Nie mogłam jej zostawić w tak strasznym stanie na 'wolności, zresztą biorąc ją, nie mogłam przewidzieć, jaki jest jej stosunek do kotów. Dlatego zajęła łazienkę i nie chciała jej opuszczać, mając otwarte drzwi.
Dziękuję Gosiu za raporcik :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Śro cze 20, 2018 6:29 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

dlatego Juleczka dobrze by się czuła jako jedynaczka - ona kocha człowieka i tylko człowieka
cudnie mruczy, przyciąga łapkami by się przytulić - i okno, okno, okno :)
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro cze 20, 2018 6:35 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

mamaGiny pisze:dlatego Juleczka dobrze by się czuła jako jedynaczka - ona kocha człowieka i tylko człowieka
cudnie mruczy, przyciąga łapkami by się przytulić - i okno, okno, okno :)

Z tego co piszesz mozna wnioskowac ze to mile kotki. U ciebie Kasiu Bella i Julka byly przyjaciolkami
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Śro cze 20, 2018 6:51 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

to bardzo miłe i kochane kotki :)
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro cze 20, 2018 7:00 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Nie Jacku, Julka nie zakolegowała się żadnym kotem niestety :?
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Śro cze 20, 2018 7:15 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

moze z czasem cos sie zmieni...

ech... a ja nie dostane przedluzenia stazu nawet, nie mowiac o zatrudnieniu :( Od 10 lipca znow armia bezrobotnych wita :(
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Śro cze 20, 2018 7:17 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

kropkaXL pisze:Nie Jacku, Julka nie zakolegowała się żadnym kotem niestety :?

bo ona się biedna ich boi
a to taka kochana kocinka - chciałoby się nieba przychylić - myślę, żeby wstawić drzwi do kuchni i tam ją urządzić - kuchnie mam całkiem sporą, jest okno i siatka, ale nie ma drzwi ..
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro cze 20, 2018 7:30 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Kociara82 pisze:moze z czasem cos sie zmieni...

ech... a ja nie dostane przedluzenia stazu nawet, nie mowiac o zatrudnieniu :( Od 10 lipca znow armia bezrobotnych wita :(


Tak mi przykro Ola :(

Ja Gosiu nawet drzwi nie mogę wstawić, bo tuż nad krawędzią otworu drzwiowego wiszą pawlacze, stolarz oglądał, wszystko by trzeba wywalić i zrobić co innego, ale to już chyba dla mnie utopia.
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Śro cze 20, 2018 7:44 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

ja kiedyś miałam, ale lepiej jest bez, więcej przestrzeni
drzwi są na strychu, stare i brzydkie ale są
zobaczę w weekend, może wstawię, jej chyba tez by się tam lepiej żyło w spokoju
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro cze 20, 2018 7:45 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Z całą pewnością...
Ale rodzina Cię wyklnie.... :(
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510 i 212 gości