KASIA ODESZŁA 6.06.Rak wrócił- moje koty już bezpieczne.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto gru 18, 2018 13:27 Re: Mam raka- walczę.MACIUŚ [*] PIĘCIOKOT

Czytam że ZUS nie spieszy się z wypłaceniem renty :(
Ściskam Cię mocno Kasiu i cały czas mocne kciuki zaciskam za Twoje zdrówko :201461

Kociama

Avatar użytkownika
 
Posty: 23506
Od: Czw gru 07, 2006 18:34
Lokalizacja: Beskidy

Post » Wto gru 18, 2018 13:39 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Szalony Kot pisze:I przy okazji podpytam - może ktoś chciałby przejąć prowadzenie Funduszu, od stycznia na przykład?
Bo ja w połowie stycznia wybieram się rodzić i nie wiem, jak to wpłynie np. na moją dostępność ;)

Pytanie padło juz jakiś czas temu, a tu las rąk ;)
Mogę się podjąć prowadzenia Funduszu, jesli nadal jest taka potrzeba, nie macie nic przeciwko i nie ma innych chętnych. :)

Betaka

 
Posty: 3803
Od: Nie lut 28, 2010 12:32
Lokalizacja: Tychy

Post » Wto gru 18, 2018 15:34 Re: Mam raka- walczę.MACIUŚ [*] PIĘCIOKOT

Bardzo Ci dziękuję Beatko!!! :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Wto gru 18, 2018 16:42 Re: Mam raka- walczę.MACIUŚ [*] PIĘCIOKOT

O matko, ale przeżyłam chwile grozy!
Myślałam, że zgubiłam dowód osobisty!
Ostatni raz używałam go 12.12 w Elblągu, przy rejestracji, dzisiaj przepakowywałam torebkę(chłe-chłe torbisko, nie torebkę) i nie mogłam znaleźć dowodu....panika, nerwowe przeszukiwanie kieszeni, chałupy-no diabeł ogonem nakrył.
Zadzwoniłam do rejestracji w Elblągu, z nadzieją, że może tam jest- nic z tego...
Już widziałam oczyma duszy jak spłacam kredyty za kogoś, no szok i panika.
Jedyną nadzieją byļ jeszcze samochód siostry, w drodze powrotnej siedziałam na tylnym siedzeniu, bo miałam wycinaną tę zmianę w pachwinie, a z tyłu mogłam się wygodniej usadowić.
Siostra akurat jedzie pociągiem z wnusiem, więc chciałam ją poprosić, by po powrocie sprawdziła tylne siedzenie, bo może mi dowód w trakcie grzebania w torbie wypadł i leży gdzieś wciśnięty.
A ona zaczęła się śmiać-dowód jest u mamy, razem z kartką na rez.mag w lutym- to ona mnie rejestrowała, bo ja w tym czasieczekałam w kolejce na zabieg i zapomniała mi oddać.
Uffff! A jutro już z samego rana miałam gnać do u.m. by wdrożyć procedurę unieważnienia dokumentu.
No noc byłaby nieprzespana!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Wto gru 18, 2018 20:46 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

O matko, jaki stres!
Ja tak kiedyś wróciłam ze sklepu, przepakowuje wszystko z torby podręcznej do codziennej, a tu karty nie ma. Obszukalam mieszkanie, wyskoczylam na ulicę, to była 23 i nocne zakupy, więc pomyślałam, że może leży (bo luzem wzięłam, po co brać cały portfel na krótki wypad do nocnego....), do sklepu na nowo zajrzałam -nie ma.
To zadzwoniłam i zastrzeglam...
Po czym obracam się, a karta leży na suszarce do ubrań.
Jak wyciagalam z kieszeni czapkę czy rękawiczki musiała mi tak wystrzelić, a ja na podłodze szukałam, tam nie było ;)

Betaka pisze:
Szalony Kot pisze:I przy okazji podpytam - może ktoś chciałby przejąć prowadzenie Funduszu, od stycznia na przykład?
Bo ja w połowie stycznia wybieram się rodzić i nie wiem, jak to wpłynie np. na moją dostępność ;)

Pytanie padło juz jakiś czas temu, a tu las rąk ;)
Mogę się podjąć prowadzenia Funduszu, jesli nadal jest taka potrzeba, nie macie nic przeciwko i nie ma innych chętnych. :)

Ooo to ja bym chętnie skorzystała, przelała obecne środki i miała z głowy :oops:
Aaa tylko wszystkich składających o zmianie numeru konta bym dała znać :ok:

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Wto gru 18, 2018 21:14 Re: Mam raka- walczę.MACIUŚ [*] PIĘCIOKOT

No też niezła jazda 8O
Tylko u mnie ryzyko ogromne, że ktoś jakąś chwilówkę weźmie, jakąś umowę podpisze.
Najgorzej, że to mogło być prawie tydzień temu, więc ktoś mógł poszaleć. Na szczęście znów miałam szczęście :201494
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Wto gru 18, 2018 21:21 Re: Mam raka- walczę.MACIUŚ [*] PIĘCIOKOT

Kochani, ja w styczniu ok 25 dostanę już rentę z wyrównaniem za grudzień.
Może więc zakończyć działalność FA, nie mogę bez końca siedzieć w Waszych kieszeniach :oops:
Daliście mi tak ogromne wsparcie, tyle zrozumienia, że po prostu nie mogę jeszcze dojść do siebie.
Jesteście cudowni!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18


Post » Śro gru 19, 2018 11:20 Re: Mam raka- walczę.MACIUŚ [*] PIĘCIOKOT

Szalony Kot pisze:No to zostało na ostatnie zamówienie wychodzi na to ;)


to może już go zrobić za to co zostało?
a jak będzie jeszcze potrzeba w styczniu to wtedy sprawą zajmie się już Betaka
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro gru 19, 2018 13:07 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

kropkaXL pisze:Kochani, ja w styczniu ok 25 dostanę już rentę z wyrównaniem za grudzień.
Może więc zakończyć działalność FA, nie mogę bez końca siedzieć w Waszych kieszeniach :oops:
Daliście mi tak ogromne wsparcie, tyle zrozumienia, że po prostu nie mogę jeszcze dojść do siebie.
Jesteście cudowni!

Szalony Kot pisze:Ooo to ja bym chętnie skorzystała, przelała obecne środki i miała z głowy :oops:
Aaa tylko wszystkich składających o zmianie numeru konta bym dała znać :ok:

To może przekażmy pieniądze Kasi lub zróbmy zamówienie, a jeśli w przyszłości będzie potrzeba wznowienia Funduszu, to wtedy bedziemy działać.

Betaka

 
Posty: 3803
Od: Nie lut 28, 2010 12:32
Lokalizacja: Tychy

Post » Śro gru 19, 2018 13:25 Re: Mam raka- walczę.MACIUŚ [*] PIĘCIOKOT

O, w sumie przekazanie do Kasi to też niezły pomysł :ok:

Ja bym się tylko upewniła, że osoby ostatnio wpłacające regularnie będą wiedzieć, żeby już nie wpłacać :mrgreen:
mir.ka - zakładam, że wie :ryk:
Betaka - chyba wie :ryk:

Do tych napiszę pw:
Bungo
Kazia
Kasia.Winna

I o powiadomienie Kasi Casicy bardzo proszę :201494 z racji nieobecności na forum.

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Śro gru 19, 2018 13:47 Re: Mam raka- walczę.MACIUŚ [*] PIĘCIOKOT

Kocie, Przyjmuję do wiadomości. Wyłączę zlecenie. Bezbolesnego dostarczenia potomka życzę.
Kropka zdrowiej, a jak będziesz czegoś potrzebować pisz PMa.

kasia.winna

 
Posty: 673
Od: Pon paź 05, 2015 14:22

Post » Śro gru 19, 2018 14:00 Re: Mam raka- walczę.MACIUŚ [*] PIĘCIOKOT

OK. Też wyłączę zlecenie.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kazia

 
Posty: 13721
Od: Pt maja 24, 2002 13:46
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro gru 19, 2018 14:00 Re: Mam raka- walczę.MACIUŚ [*] PIĘCIOKOT

Doczytałam, więc pw zbędne.
Casicę powiadomię.
Zdrówka :ok:

Bungo

 
Posty: 12069
Od: Pt lut 16, 2007 0:52
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro gru 19, 2018 14:36 Re: Mam raka- walczę.MACIUŚ [*] PIĘCIOKOT

Super, dziękuję!!

To teraz zostało Ci Kasiu zdecydować, czy wolisz przelew czy ostatnie zamówienie pod koniec miesiąca ;)

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, gjakubowska, Google [Bot] i 276 gości