KASIA ODESZŁA 6.06.Rak wrócił- moje koty już bezpieczne.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob cze 23, 2018 6:32 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Szalony Kot pisze:No właśnie chciałam zameldować, że dotarła taka ogromna wpłata :201494

Przeogromne dzięki kochani!!!!
Napisałam długaśnego posta i zapomniałam kliknąć "wyślij" y :oops:
Emocje powodują ,że jestem chaotyczna, wzruszona, że przegapiam wpisy..
Moi wierni przyjaciele, nie opuściliście mnie w tak trudnej chwili, poza małymi wyjątkami, otaczacie mnie troską i zrozumieniem, współczuciem...
Przepraszam za te przykre sytuacje na wątku, ale niestety zawsze znajdą się takie osoby, które psują, którym ufać nie można i omijać się je powinno szerokim łukiem...
Oddanie własnych kotów na dt, choćby najlepsze na świecie, najtroskliwsze, to stres przeogromny, i nijak się ma do oddawania na dt tymczasów(choć też się zamartwiamy), zwłaszcza w sytuacji, gdy dotyka coś takiego...
Jestem Wam tak wdzięczna, tak wzruszona tą całą akcją, że jak opowiadałam o tym siostrze, to łzy same
leciały.
Dziękuję za każdą formę pomocy, za domy, za karmę i żwirek, dziękuję za obróżki dla Poli i Adelle, dziękuję za każdá złotówké, którá daliście z serca i z sercem!!
Dziękuję za słowa otuchy, za buziaki, za kciuki, za ogarnianie tego całego chaosu- za prowadzenie rozliczeń Martynko!!!,dziękuję za rady....
W czasach, gdzie rządzi znieczulica, otoczyliście mnie kokonem miłosierdzia, współczucia, przyjaźni..
Nie ma takiej innej społeczności, nikt tak jak kociarze, nie jest tak wrażliwy, empatyczny.
Brak mi słów na wyrażenie wdzięczności, bo chyba nie ma takich słów, to się czuje jak ciepło, jak czas, gdy babcia otulała cieplutką kołderką, robiła kakao i pączki, gdy zmogła choroba.
Człowiek od razu czuł się lepiej, bezpieczniej.
Kochani moi DZIÉKUJĘ Z CAŁYCH SIŁ, Z CAŁEGO SERCA!!!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Sob cze 23, 2018 14:51 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

eweli77 pisze:Kasiu też trzymamy wszyscy kciuki.
Tak z innej beczki, czy ty wiedziałaś, że Brojek ma szajbe na punkcie kocimiętki? Leżała u nas od dawna taka w spray'u, nasze koty nie zareagowały ani trochę, wziełam ją wczoraj sprawdzić czy Brojek zareaguje, prysnęłam na łóżko, wpadł jak opętany, wcierał się, mrauczał, robił różne dziwne pozy i na koniec chciał zjeść prześcieradło :ryk: aparat z niego.


no to macie tam teraz wesolo :D :mrgreen:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Sob cze 23, 2018 15:05 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

masz racje, Kasiu, ze to bardzo trudna decyzj,,a, ale podyktowana wylacznie dobrem kociastych, bo inaczej bys skupiala sie tylko na nich a na sobie nie. A teraz musisz myslec o sobie, zeby kotelki mogly do Ciebie w miare mozliwosci jak najszybciej wrocic.
My wiemy,, ze ta decyzja byla podjeta wylacznie z milosci do kotkow, my wiemy, ze oddalas je pod opieke w naaaaaaajlepsze na swiecie rece, my wiemy, ze to byla trudna decyzja, ciezka, ale wlasnie dlatego tym bardziej Cie wspieramy, bo tym sposobem tez pokazalas, ze jestes silna osoba, bardzo silna. To na pewno wymagalo odwagi.
Jesli ktos nie chce tego zrozumiec teraz, to kiedys los go zmusi do zrozumienia, kiedy sam bedzie przez to przechodzil.
Ale pamietaj, ze powierzylas swoje kocie skarby osobom bardzo odpowiedzialnym, doswiadczonym kociarzom. W Twojej sytuacji choc bardzo trudna, ale to byla najlepsza decyzja jaka moglas podjac. Najlepsze, co moglas w tej chwili dla nich zrobic. Za te trudna, ale jedyna sluszna decyzje, wymagajaca ogromnej sily i odwagi- szacun <3
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Sob cze 23, 2018 15:30 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Olu ja wiem że musiałam to zrobić, nie mogłam czekać na ostatnią chwilę, bo nie dposób byłoby tego ogarnąć.
Muszé myśleć na zapas, bo mieszkam na takim zadupiu, że sam transport to masakra....
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Sob cze 23, 2018 15:38 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

masz racje, w walce ze skorupiakiem nie ma na co czekac :) :ok: :ok:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Sob cze 23, 2018 19:34 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

UFFF... no to skonczylam bazarek :D :ok:

:arrow: :arrow: :arrow: viewtopic.php?f=27&t=185611

ZAPRASZAM WSZEM I WOBEC WSZYSTKICH, KTÓRZY LUBIĄ, KOCHAJĄ, CENIĄ NASZĄ, SZANOWNĄ KOLEŻANKĘ Z FORUM, O SERCU W ROZMIARZE XXXXXXXXXL :1luvu: :1luvu: :1luvu:
POWYŻSZY LINK PRZENIESIE WAS DO BAZARKU, Z KTÓREGO 25% DOCHODU PRZEKAŻĘ NA AWARYJNY FUNDUSZ DLA KASI :1luvu:

Czy ktos moze mi pomoc i zrobic banerek? Ja kiedys umialam, dawno temu, ale juz wyszlam z wprawy :oops:
Rozsylajcie linka do bazarku gdzie sie da :ok:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Sob cze 23, 2018 19:37 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Olu baaaaaardzo dziękuję!!!!!!!!! :1luvu: :1luvu: :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Sob cze 23, 2018 19:41 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

e tam, nie dziekuj :) zdrowiej, walcz -niczego wiecej nie chce, nie oczekuje od Ciebie :) powrot do zdrowia i sama walka z choroba to najlepsze podziekowania :)
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Sob cze 23, 2018 19:58 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Będé walczyć!!!!!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Sob cze 23, 2018 20:05 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

kropkaXL pisze:Będé walczyć!!!!!

:1luvu: :1luvu: no i to mi sie w Tobie podoba :1luvu: :1luvu:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Sob cze 23, 2018 22:07 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Brojcio dzisiaj kradł mi mięska szykowane na barf, robie 3-4 kg na raz więc troche zchodzi, panicz najpierw obserwował, następnie powąchał, polizał i sobie poszedł...ale za chwile wrócił i bezczelnie zaczął kraść :mrgreen: nie pozwoliłam za dużo, bo to nie mrożone, ale dałam na kolacje rozmrożoną porcję i opierdzielił połowę, teraz już idzie lulać...na łóżku ze mną :D zaraz spróbuje mu zdjęcie zrobić, bo chłopak faktycznie trudny do "uchwycenia".
Jeszcze taka zmiana, jest delikatny i przyjazny do maluszków, uważa jak się z nimi bawi, to samo z Burą i Małym, na samym początku stawiał się i widać było, że chce rządzić, ale moje panny sobie nie dały. Brojek najpierw stał się delikatniejszy do nich, maluszki pacał bez umiaru, ale od wczoraj zmiana całkowita ani raz nie ugryzł, nie podrapał za mocno, nawet jak się ganiają to uważa żeby nie staranować któregoś.
Mąż śmieje się, że miał terapię szokową w naszym domu i zepsuliśmy rozrabiakę.

Edit: strzeliłam fotke, ale zdążył się obudzić...
Obrazek
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Nie cze 24, 2018 6:28 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Bardzo pozytywne wieści Ewelinko.
Najwidoczniej system brojący lekko się zawiesił, dlatego rudasek spauzował, na Twoim miejscu nastawiałabym się jednak, że będzie się odwieszał :mrgreen:
Dziękuję z zdjęcie!!!!! Slodziątko kochane :1luvu:
Ostatnio edytowano Nie cze 24, 2018 8:39 przez kropkaXL, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Nie cze 24, 2018 7:37 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Kropko
Dopiero doczytałam. Strasznie rzadko wchodzę na forum. Bardzo mi przykro z powodu sytuacji. Wierze ,ze wygrasz. Jestem pewna. Trzymaj sie ciepło
Jestem w kropce....... zgadnij w której
Obrazek

aga9955

Avatar użytkownika
 
Posty: 15462
Od: Czw sie 14, 2008 18:51
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie cze 24, 2018 7:52 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Witaj Agnieszko!!!
Dziękuję, że wpadłaś z otuchą!!!!
Pamiętam Cię doskonale, zwłaszcza z wątku Marcheweczki[^].
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Nie cze 24, 2018 8:25 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Od śmierci Marchewy strasznie duzo czasu minelo. Eh. Tyle sie zmieniło. Zycie jest nieprzewidywalne. Musisz walczyć. Dla kolonistów czyli koteckow:)
Pozdrów casice.

trzymaj sie cieplutko
Bede wpadać.
Jestem w kropce....... zgadnij w której
Obrazek

aga9955

Avatar użytkownika
 
Posty: 15462
Od: Czw sie 14, 2008 18:51
Lokalizacja: Poznań

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 186 gości