KASIA ODESZŁA 6.06.Rak wrócił- moje koty już bezpieczne.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon cze 18, 2018 19:55 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Skomentuję tak - trzeba mieć mnóstwo odwagi oraz determinacji , żeby o tak intymnych i trudnych sprawach powiedzieć głośno, mimo wszystko do obcych ludzi :oops: Jak trzeba być przypartym do muru.... :? Czy ja miałabym odwagę poprosić o pomoc??? Chyba nie....bujałabym sie sama... Wykorzystywanie Twojej sytuacji do jakichś gierek, obrażanie się, niestosowne komentarze to żałosne i żenujące... W stosunku do osoby z chorobą nowotworową, której nagle i niespodziewanie diagnoza przewróciła świat do góry nogami NIELUDZKIE i NIEMORALNE !/ no cóż nie każdy rozumie znaczenie tych słów/
Obrazek

majencja

 
Posty: 5792
Od: Wto lis 04, 2008 23:17

Post » Pon cze 18, 2018 20:01 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

majencjo, jak zawsze w punkt ...

Ale zakończmy już ten temat, szkoda czasu i nerwów ...
Napisałabym dosadniej ale ban byłby dożywotni :evil:
Gdy cię znalazłam, nie wiedziałam, co z tobą zrobić.
Dziś nie wiem, co zrobię bez ciebie...
Marcel 7.10.2007 - 26.07.2021

kwinta

Avatar użytkownika
 
Posty: 7320
Od: Śro maja 21, 2008 20:47
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Pon cze 18, 2018 20:07 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

kropkaXL pisze:Wiesz jak ja się poczułam Marzenko?
Jesteś sobie w stanie wyobrazić??
Wielka dama, która naprodukowała parę tysięcy postów, która gardzi pomocą i wybiera sobie dt, kierujác się stażem na forum.

Daj spokój. Podpisuję się pod postem majencji i tyle w temacie.
Trzeba być empatycznym. Czasem trzeba być w sytuacji bądź blisko sytuacji. Mam ciężko, bardzo ciężko chorą mamę. Jestem blisko takiej sytuacji. Może przez to mi łatwiej zrozumieć Ciebie. Ale nie jest Twoim zadaniem wzbudzanie empatii u innych ludzi.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon cze 18, 2018 20:07 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Kropko, przed Tobą walka, a do walki potrzeba sił, więc koncentruj się na tym, co Cię wzmacnia, nie trać sił na to, co Cię osłabia.

Ja oraz Ada, Tysia, Czaruś i Lalusia cały czas trzymamy za Ciebie kciuki i kciuczki :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Tylko tyle możemy :oops:

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon cze 18, 2018 20:14 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

majencja pisze:trzeba mieć mnóstwo odwagi oraz determinacji , żeby o tak intymnych i trudnych sprawach powiedzieć głośno, mimo wszystko do obcych ludzi :oops: Jak trzeba być przypartym do muru.... :? Czy ja miałabym odwagę poprosić o pomoc??? Chyba nie....bujałabym sie sama...

ja chyba tez bym nie miala odwagi.. To z pewnoscia latwe nie jest, natomiast w obliczu takiej sytuacji -konieczne. Rowniez dla dobra kotkow. Absolutnie Kasi nie zazdroszcze calej sytuacji i obym nigdy ja nie musiala przez cos podobnego przechodzic, bo chyba bym nie potrafila byc az taka silna jak kropka. Bo ona mimo wszystko jest bardzo silna, za co szczerze podziwiam, szanuje i padam do stop :oops:
Jedno w tym wszystkim mnie cieszy: ze sa jednak osoby, na ktorych kropka moze polegac, choc w zasadzie to obce osoby. Ludzie, na ktorych moze liczyc. Choc z jednej strony kotelki sa swietnie zaopatrzone, trafily do fajnych cioc, ktore zrobia wszystko, zeby im dobrze u nich bylo na koloniach, z drugiej strony swiadomosc, ze dla ich dobra nie moge miec ich blisko siebie... Nie wiem, co bym zrobila na miejscu kropki, serio nie wiem... :oops: Ja z natury raczej szybko sie poddaje, ale sila Kasi przy jej jednoczesnej ogromnej wrazliwosci imponuje mi ogromnie :1luvu:
Juz samo mowienie o takiej chorobie na forum, w miejscu publicznym to odwaga wielka, to juz stawianie czola chorobie. O tym sie nie da latwo mowic, ale trzeba. Ku przestrodze dla innych.
:piwa: :piwa: Kasiu, caly czas trzyma kciuki za Twoje zdrowko :piwa: :ok:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Pon cze 18, 2018 21:20 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Maciuś leży nie pod, a na łóżku. Przytulony trochę do mnie, trochę do poduszki. Próbuje układać się do snu z resztą stada. :)
Obrazek

Agneska

 
Posty: 16483
Od: Wto paź 26, 2004 12:28

Post » Pon cze 18, 2018 21:26 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Agneska pisze:Maciuś leży nie pod, a na łóżku. Przytulony trochę do mnie, trochę do poduszki. Próbuje układać się do snu z resztą stada. :)

slodziaczek kochany <3 :*
to potwierdza, ze kociaste trafily w najlepsze z mozliwych rak i, ze potrzeba im troche czasu, aby nowym domkom i nowym ciociom zaufaly :) Ale zaufaja :)
:201461 moim zdaniem Kasia moze spac spokojnie jesli chodzi o jej kocie dzieci :)
Po raz kolejny w kociej kwestii poszla za glosem swojego serca i to byl bardzo dobry krok :) :201494
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Pon cze 18, 2018 21:28 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

kropkaXL pisze:
MaryLux pisze:Kropko, proszę, przeczytaj pw

No cóż ,w kontekście tego co dziéki jednej z dziewczyn przeczytałam na wątku ewkkrem, bardz dziękuję Ci za propozycję pomocy dla moich kotów.
I od razu wyjaśniam, że nie podsłam numeru konta, bo ta darowizna NIE BYŁA NA MNIE LECZ NA KOTY W DT- NA FUNDUSZ AWARYJNY.
Przykro mi MaryLux , ale taka pomoc by stanęła w gardłach moim kotom.Żałujesz, że zsproponowałaś?
Nie żałuj, daj tę pomoc innym kotom, jest tyle bied na forum.
Życzé wszystkim Paniom na owym wątku, aby nigdy nie stanęły w obliczu takiego dramatu jaki przechodzę.

Kropko niezaleznie od jakis miedzyludzkich animozji zycze Ci z calego serca powrotu do zdrowia i rychlego powrotu kotow. Nie wszyscy musza sie lubic czy rozumiec, ale na pewno nikt nie jest tu falszywym przyjacielem. Trzymam kciuki za Twoje zdrowie. Jestem pewna,, ze dziewczyny tez. Intencje byly czyste.
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Pon cze 18, 2018 22:07 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

JEDEN ZA WSZYSTKICH - WSZYSCY ZA KROPKĘXL :!: :!: :!: :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Pon cze 18, 2018 22:07 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

kontury bazarku juz zrobilam, od jutra wypelnianie :)
tymczasem kocianoc wszystkim i spokojnej nocy :)
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Pon cze 18, 2018 22:12 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Kociara82 pisze:kontury bazarku juz zrobilam, od jutra wypelnianie :)
tymczasem kocianoc wszystkim i spokojnej nocy :)

Zaglądnij na moją propozycję
Obrazek

majencja

 
Posty: 5792
Od: Wto lis 04, 2008 23:17

Post » Wto cze 19, 2018 7:12 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

dzisiejsza noc zdecydowanie spokojniejsza
Bella już nie przesiaduje pod łóżkiem ale Julka okna nie opuszcza :)
zjadły- ale suche, z mokrym jeszcze nie trafiłam chyba w gusta
Bella tak się rano cieszyła jak weszłam, że nie wiedziała czy ma biec po głaski, jeść czy wskakiwać na łóżko ;)


muszę im obciąć pazurki - będzie się działo
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto cze 19, 2018 7:26 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

mamaGiny pisze:dzisiejsza noc zdecydowanie spokojniejsza
Bella już nie przesiaduje pod łóżkiem ale Julka okna nie opuszcza :)
zjadły- ale suche, z mokrym jeszcze nie trafiłam chyba w gusta
Bella tak się rano cieszyła jak weszłam, że nie wiedziała czy ma biec po głaski, jeść czy wskakiwać na łóżko ;)


muszę im obciąć pazurki - będzie się działo

Ciesza takie wiadomosci.
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Wto cze 19, 2018 8:27 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

mamaGiny pisze:muszę im obciąć pazurki - będzie się działo

Takie ćwiczenia przetrwania dla Ciebie? :wink:
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto cze 19, 2018 8:31 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

majencja pisze:
Kociara82 pisze:kontury bazarku juz zrobilam, od jutra wypelnianie :)
tymczasem kocianoc wszystkim i spokojnej nocy :)

Zaglądnij na moją propozycję


podrzuc linka do tej propozycji :)
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 285 gości