Kocia ciąża z zaskoczenia.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon cze 11, 2018 21:29 Re: Kocia ciąża z zaskoczenia.

chemica pisze:
Alienor pisze: Bo akurat te nadziewane kiełbasy to często sie trafiają - a to Kraków, a to Czeladź, a to podrzucona trutka w kiełbasie do ogródka...


Mam to szczęście mieszkać wśród normalnych ludzi, gdzie wielu sąsiadów ma koty i gdzie miejsce oraz ludzie są przyjaźni.


Wiesz, chemica, ci, którzy nadziewają metalami lub zatruwają kiełbasy, raczej nikogo o tym nie informują. I być może na pierwszy rzut oka sprawiają wrażenie przyjaznych. Życzę Ci, żebyś nigdy nie spotkała się z efektami ich działalności.
I może nie spotkałaś nigdy ludzi, którzy – mając własne zwierzęta – zabijają cudze lub przynajmniej im szkodzą, bo cudze lub wolne im przeszkadzają. I obyś nigdy nie spotkała.
I Twoja trójłapna kotka, którą wypuszczasz, jej będzie trudno uciec przed zagrożeniem.
Mam kotkę na 3 łapach która też jest wychodząca- z ogrodu może wyjść przez płot na łąkę, albo na nasze dość kameralne osiedle. Jest wolnym szczęśliwym kotem.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto cze 12, 2018 6:59 Re: Kocia ciąża z zaskoczenia.

MalgWroclaw pisze:Wiesz, chemica, ci, którzy nadziewają metalami lub zatruwają kiełbasy, raczej nikogo o tym nie informują. I być może na pierwszy rzut oka sprawiają wrażenie przyjaznych.

Niestety masz tu 100% racji :(
Do cats eat bats?

Muireade

Avatar użytkownika
 
Posty: 1576
Od: Pon sie 08, 2016 17:26
Lokalizacja: Środek wiochy (pod Toruniem)

Post » Śro cze 13, 2018 17:53 Re: Kocia ciąża z zaskoczenia.

Hmmmmm, a mi się wydaje, że Chemica to wielka szczęściara jest. Na bank jej weci unikają aborcji u kotek kierując się klauzulą sumienia. Takich wetów poznać, to zapewne wielki szacun... Chemica, a ci weci nie odradzają przypadkiem kastracji też? Wiesz, kocur bez jajek to, jakby nie było, nie do końca heteroseksualny chyba może być... :twisted:
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1795
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Śro cze 13, 2018 18:04 Re: Kocia ciąża z zaskoczenia.

No, u mnie na wiosce to ludzie wprost mówìą, że kot bez jajek to, cytuję: "kot-pedał" :201429
Do cats eat bats?

Muireade

Avatar użytkownika
 
Posty: 1576
Od: Pon sie 08, 2016 17:26
Lokalizacja: Środek wiochy (pod Toruniem)

Post » Śro cze 13, 2018 18:09 Re: Kocia ciąża z zaskoczenia.

Kurka noga Muireade, wstyd mi to przyznać, ale w taki razie mam domu pedała :ryk:
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1795
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Mojo97, polalala i 203 gości