Poszukuję pilnie DT- W-wa nieaktualne koteczka w DS

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob cze 09, 2018 11:35 Re: Poszukuję w dalszym ciągu pilnie DT- Warszawa

Ani_ - zajrzyj - to wątek Twojej Kici :-) Zapraszam Cię serdecznie!
viewtopic.php?f=13&t=185491
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Sob cze 09, 2018 13:23 Re: Poszukuję w dalszym ciągu pilnie DT- Warszawa

ASK@ pisze:
MM93 pisze:
ani_ pisze:A który wątek przeczytałaś? Bo akurat to nie ja stawiam warunki. Daruj więc swoje "mądrości", bo nie znasz tematu.


Przeczytałam OBA wątki. Dziewczyna, która wzięła tego kociaka nie zrobiła niczego, co zasłużyłoby na publiczny lincz, ani na rozmyślenie się z adopcji ( holoł są testy na felv i fiv ) . Takie sprawy załatwia się PW.

Btw, na tym forum każdy jest zakocony, więc fakt, że ktoś wziął od ciebie kociaka na dt możesz poczytywać w ramach cudu. Na drugi raczej bym nie liczyła ... Szczególnie po lekturze obu wątków.

W punkt.
A wycofanie sie z adopcji z "takich" powodów jest mocno nie na miejscu. Wykorzystano pierwszy pretekst by to zrobić. Wpierw szum, deklaracje, obiecanki... Dziewczyny stają na głowie ...A potem zabiera się obrażone jestestwo i wynosi z piaskownicy. To ma być odpowiedzialność? Wyszło tak jak zwykle. Czemu mnie to nie dziwi. Zawsze jak widzę takie rozemocjonowanie ew Opiekunów to zawsze się tak kończy. Pod byle pretekstem odwracają się plecami.

ASK@, proszę Cie pohamuj się trochę w osądach. Sprawa jest i tak pogmatwana ale skoro jedna strona nie dotrzymuje umowy, to druga się z niej wycofuje i nic w tym dziwnego. Nikt nie lubi być robiony w konia.

Mam nadzieję, ze sprawa została rozwiązana na korzyść kota :ok:

alix76

Avatar użytkownika
 
Posty: 23037
Od: Nie mar 22, 2009 7:37
Lokalizacja: Wa-wa

Post » Śro lip 04, 2018 11:46 Re: Poszukuję w dalszym ciągu pilnie DT- Warszawa

ani_ zmień tytuł :)

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aga909, Chanelka, Google [Bot], kasiek1510, Silverblue, Vi i 542 gości