Uśpienie agresywnego kota

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto maja 29, 2018 21:42 Re: Uśpienie agresywnego kota

Pieprzyć to wszystko, wezme tego kota!!! Bedzie masakrycznie ciężko, ale dam radę.
Corobić przygotuj książeczke zdrowia, od weta karte choroby, wszystkie wyniki badań na papierze (wet musi ci je wydać bo są twoją własnością), nie mieszkamy jakoś daleko bo np, do Katowic mam godzinke z hakiem, podwieziecie mi tego kota do Olkusza, ja też tam podjade, dalej nie bardzo dam rade bo jestem po wypadku i dłuższa jazda samochodem wywołuje ból nie do opanowania, ale zakładam że skoro chcesz się kota pozbyć to nie będzie problemem powiezienie go.
Możemy umówić sie na dowolny dzień, dostosuje sie. Tylko musze mieć pełną dokumentacje kota.

Edit:
Ps. Nie martw się nie będe cie moralizować ani w żaden sposób komentować, jako psycholog potrafie dostosować się tak byś czuła się komfortowo przekazując mi kota.
Ostatnio edytowano Wto maja 29, 2018 21:54 przez kociołkowo, łącznie edytowano 1 raz
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Wto maja 29, 2018 21:44 Re: Uśpienie agresywnego kota

eweli77 pisze:Pieprzyć to wszystko, wezme tego kota!!! Bedzie masakrycznie ciężko, ale dam radę.
Corobić przygotuj książeczke zdrowia, od weta karte choroby, wszystkie wyniki badań na papierze (wet musi ci je wydać bo są twoją własnością), nie mieszkamy jakoś daleko bo np, do Katowic mam godzinke z hakiem, podwieziecie mi tego kota do Olkusza, ja też tam podjade, dalej nie bardzo dam rade bo jestem po wypadku i dłuższa jazda samochodem wywołuje ból nie do opanowania, ale zakładam że skoro chcesz się kota pozbyć to nie będzie problemem powiezienie go.
Możemy umówić sie na dowolny dzień, dostosuje sie. Tylko musze mieć pełną dokumentacje kota.

dołożę grosik

MaryLux

 
Posty: 159691
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto maja 29, 2018 21:59 Re: Uśpienie agresywnego kota

Spoko przymusi się Adasia żeby jaką zniżke klepnął (kolejną) jakoś to będzie, o ile Corobić zgodzi się oddać kota...
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Wto maja 29, 2018 22:05 Re: Uśpienie agresywnego kota

eweli77 pisze:Spoko przymusi się Adasia żeby jaką zniżke klepnął (kolejną) jakoś to będzie, o ile Corobić zgodzi się oddać kota...


Daj nam proszę znać co i jak.
aleksandra&maj
 

Post » Wto maja 29, 2018 22:17 Re: Uśpienie agresywnego kota

kicikici3 pisze:
tabo10 pisze:Zawieź kotkę do schroniska jak najszybciej.Zabierz wszystkie dotychczasowe wyniki badań kota I opisz objawy,by wiedziano jakiej pomocy kotu należy udzielić .Nie usypiaj jej pod żadnym pozorem!!! Powiedz szczerze o swoich problemach (zagrożona ciąża i lęk przed agresywnym kotem,którego już nie zamierzasz leczyć oraz że myślałaś o eutanazji).Szczera rozmowa powinna pomóc i kotka powinna zostać przyjęta. To najlepsze rozwiązanie dla kota i dla Ciebie.

Nie rozumiem po co próbujecie namawiać kogoś,kto wyraźnie nie nadaje się na opiekuna namawiać na wizyty u specjalistów. To nic nie da! Z takim założeniem (nie wydam już ani złotówki,wyraźna prośba o weterynarza do eutanazji)każde kolejne problemy z kotem skończą się źle dla kota! Każda alergia dziecka,każda kolka,nieprzespana noc ,przypadkowe zadrapanie ,czy choroba niemowlaka będzie przypisywana kotu. Możliwe,że najlepszym rozwiązaniem dla kota będzie uwolnienie go od takich opiekunów i domu,w którym kompletnie nie jest akceptowany.


Jedyna mądra porada dla autora wątku. Część pierwsza super - część druga raczej dla mnie bo łopatologicznie wyjaśniła mi część pierwszą!
Wg mnie to troll (mam nadzieję) dużo tego ostatnio.
Ewkkrem.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Wto maja 29, 2018 22:21 Re: Uśpienie agresywnego kota

Corobić wysłałam ci wiadomość, ty chyba jeszcze nie możesz odpisywać ale podałam nr tel, licze że sie odezwiesz
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Śro maja 30, 2018 4:19 Re: Uśpienie agresywnego kota

Może. Trzeba mieć minimum 5 wpisów. I są.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55363
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro maja 30, 2018 5:23 Re: Uśpienie agresywnego kota

eweli77 pisze:Corobić wysłałam ci wiadomość, ty chyba jeszcze nie możesz odpisywać ale podałam nr tel, licze że sie odezwiesz

Eweli, Corobic
Może dobrym pomysłem byłoby spisanie umowy na kota i od razu przepisanie czipa?

gusiek1

 
Posty: 1661
Od: Nie sie 28, 2016 14:24
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro maja 30, 2018 5:34 Re: Uśpienie agresywnego kota

eweli77 pisze:Corobić wysłałam ci wiadomość, ty chyba jeszcze nie możesz odpisywać ale podałam nr tel, licze że sie odezwiesz

Eweli, jesli tylko bedziesz miec od niej jakies wiesci, to prosze napisz zaraz na forum.
Do cats eat bats?

Muireade

Avatar użytkownika
 
Posty: 1576
Od: Pon sie 08, 2016 17:26
Lokalizacja: Środek wiochy (pod Toruniem)

Post » Śro maja 30, 2018 5:58 Re: Uśpienie agresywnego kota

Mam nadzieje ze Autorka sie odezwie o odda kotke. Jestem wstanie wspomoc nowa opiekunke
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Śro maja 30, 2018 5:59 Re: Uśpienie agresywnego kota

Gusiek 1, tak wezme umowe do wypełnienia.
Muireade, dam wam znać jak tylko coś będę wiedziała.

Edit. Hutek zobaczymy jak sytuacja się rozwinie, czy autorka w ogóle się odezwie, a poźniej czy kotce naprawdę dolega coś poważnego, czy nie jest to pierdoła którą łatwo opanować.
Ostatnio edytowano Śro maja 30, 2018 6:02 przez kociołkowo, łącznie edytowano 1 raz
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Śro maja 30, 2018 6:00 Re: Uśpienie agresywnego kota

Po wypłacie będę mogła dorzucić coś niecoś na diagnostykę/leczenie/opiekę nad kotką.
Do cats eat bats?

Muireade

Avatar użytkownika
 
Posty: 1576
Od: Pon sie 08, 2016 17:26
Lokalizacja: Środek wiochy (pod Toruniem)

Post » Śro maja 30, 2018 6:03 Re: Uśpienie agresywnego kota

Kochani jesteście, ale może damy radę sami, każdy z nas ma swoje na utrzymaniu, narazie nie ma co gdybać...
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Śro maja 30, 2018 6:09 Re: Uśpienie agresywnego kota

eweli77 pisze:Gusiek 1, tak wezme umowe do wypełnienia.
Muireade, dam wam znać jak tylko coś będę wiedziała.

Edit. Hutek zobaczymy jak sytuacja się rozwinie, czy autorka w ogóle się odezwie, a poźniej czy kotce naprawdę dolega coś poważnego, czy nie jest to pierdoła którą łatwo opanować.

Boje sie ze moze sie juz nie odezwac. Dalej bede sie upierac ze za duzo padlo niepotrzebnych slow. To nie sprzyja budowaniu pozytywnych relacji.
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Śro maja 30, 2018 6:12 Re: Uśpienie agresywnego kota

Z drugiej strony ciężko o pozytywną relacje gdy ktoś wyjeżdża z tekstem "dajcie namiar na weta który kota uśpi i nie będzie moralizował"
Autorka wątek czyta, wczoraj edytowała swoje posty, czyli nie odeszła "na zawsze"
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bestol, kasiek1510, tala_bambik_klusek i 239 gości