Ogromny problem z kotem szczochem

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw maja 24, 2018 7:05 Re: Ogromny problem z kotem szczochem

A ja chyba oglądałam ten program. Jackson połapał też na klatkę-łapkę te bezdomne kocury i wykastrował je. Nastawił klatkę-łapkę i w nocy czekał w samochodzie aż się złapią.

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw maja 24, 2018 7:06 Re: Ogromny problem z kotem szczochem

ewar pisze:A ja chyba oglądałam ten program. Jackson połapał też na klatkę-łapkę te bezdomne kocury i wykastrował je. Nastawił klatkę-łapkę i w nocy czekał w samochodzie aż się złapią.

Aha! Było coś takiego. Faktycznie! I to rzeczywiście pomogło.
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Czw maja 24, 2018 9:48 Re: Ogromny problem z kotem szczochem

Generalnie wszyscy chcieli dla kota dobrze, nikt się nie spodziewał, ze zacznie posikiwać:) Ale już teście sami się przekonali, ze nie ma co go wypuszczać, bo im więcej na dworze tym więcej toalety w domu po kątach uskutecznia. Zastosuję się do waszych porad, dzięki! Mam nadzieję, że wkrótce Fenio się uspokoi i zostawi chałupę w spokoju i czysości:)

febe44

 
Posty: 19
Od: Czw paź 01, 2015 13:35

Post » Czw maja 24, 2018 9:53 Re: Ogromny problem z kotem szczochem

Blue,
Teście już będą „grzeczni”;) także postanowiliśmy po prostu go w ogóle nie wypuszczać. Choć teraz cierpi, to w końcu zapomni o smaku wolności.

KociaMama44,
Identyczny problem jak u nas! Sama nie raz widziałam obce szczochy załatwiające się na podwórku. Rzeczywiście nie ma opcji na żadne spryskiwacze(nie jestem u siebie). Sikanie zaczęło się od wychodzenia na dwór, a ze Fenek uwielbia dominować nad innymi kotami-sika gdzie popadnie, by bronić swego...
Dzięki!

febe44

 
Posty: 19
Od: Czw paź 01, 2015 13:35

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510 i 436 gości