Poranne budzenie - proszę o rady :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro maja 09, 2018 15:26 Poranne budzenie - proszę o rady :)

Witam,

od równo roku mam w mieszkaniu super fajną kotkę. Ma 4,5 roku, jest ze schroniska i jest po przejściach (amputowana łapka przednia najprawdopodobniej po wypadku).
Jest super. Bardzo komunikatywna, towarzyska, "gadająca" a jednocześnie taka " z charakterem".

Problem jest tylko jeden: od roku właściwie budzi mnie o 4:30 :) czasami najpierw o 2:00 a potem o 4:30 jak budzik normalne! Budzi, każe się głaskać po brzuszku, potem gryzie mi rękę, którą próbuję oswobodzić, czasami chce się trochę pobawić, a czasami idzie sobie na balkon ... a ja już nie mogę zasnąć

Daję jej wtedy jedzenie mokre (do suchego ma stały dostęp), ale nie je od razu więc nie jest głodna.

Nie miałabym serca zamykać jej w innym pokoju plus jak się zdarzy że są zamknięte drzwi to skacze na klamkę i miauczy.

Bawie się z nią zazwyczaj przed moim spaniem od 21:30 do 22:00 no i z rana jak już wymusi na mnie zwleczenie się z łóżka też tak z pół godzinki. Myślicie, że to za mało? Poza tym w domu zazwyczaj ktoś jest więc nie jest sama.

Macie jakieś rady? Z góry dziękuję.

ps. drugi kot niestety nie wchodzi w grę, bo ona nie lubi

zarazwracam1986

 
Posty: 3
Od: Śro maja 09, 2018 15:15

Post » Śro maja 09, 2018 15:54 Re: Poranne budzenie - proszę o rady :)

FuterNiemyty

 
Posty: 3634
Od: Pt gru 01, 2017 11:58




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 300 gości