jakie suszone smakołyki dla kota polecacie

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw maja 03, 2018 9:38 jakie suszone smakołyki dla kota polecacie

Jakie suszone smakołyki polecacie dla kotków? Na dziale dla piesełów pełno różnych różności, zastanawiam się co byłoby z tego dobre dla kota?
Do tej pory kupowałam tylko suszone paski z kurczaka i z kaczki, wcinały aż im sie uszy trzęsły :-D
i tak zastanawiam się nad rozszerzeniem smaczkowego menu, czy np żwacze wołowe, gowizna albo np suszone ścięgna z karczku będa dla kota ok?
może i głupie pytanie zadaję, ale im dłużej myslę tym coraz głupsza się robię :oops:

bemola

 
Posty: 353
Od: Nie kwi 17, 2005 13:52
Lokalizacja: Siechnice/Wroclaw

Post » Czw maja 03, 2018 21:04 Re: jakie suszone smakołyki dla kota polecacie

U mnie kot/y (bo nie pamiętam, czy wszystkim dałam się z tym zmierzyć) nie potrafiły sobie ze żwaczami poradzić. Mam dla psa więc dałam na spróbowanie kawałeczek kotu. Powąchał, był bardzo zainteresowany, polizał ale w końcu zostawił. Chyba nie miał pomysłu, jak jeść.
Rurki z suszonej skóry wołowej (też dla psa) również były ciekawe, ale może jeden kot próbował memłać, w końcu też się poddał.
Z suszonych rzeczy tylko paski Dokas i liofilizowanego kurczaka Cosma koty chętnie jadły.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10677
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Czw maja 03, 2018 21:11 Re: jakie suszone smakołyki dla kota polecacie

Moj kot jeszcze takie suszone małe rybki wcinał. Szprotki? One owinięte są nieraz kawałkiem kurczaka.

Funghi

Avatar użytkownika
 
Posty: 404
Od: Czw maja 19, 2016 9:37

Post » Pt maja 04, 2018 21:09 Re: jakie suszone smakołyki dla kota polecacie

Smakołyki z Cosmy to u nas hit, szczególnie tuńczyk i wołowina - wsuwają oba koty. Hades uwielbia też tuńczyka i pierś kurczaka z Natural Taste. Suszone szprotki od nich też jadł, ale te znów pokonały mnie smrodem, który roznosił się na całe mieszkanie.
Z psimi przysmakami sobie nie radziły, kawałki są z reguły duże i twarde.
"Czy dom bez kota - najedzonego, dopieszczonego i należycie docenionego - zasługuje w ogóle na miano domu?" Mark Twain

MegGrey

Avatar użytkownika
 
Posty: 253
Od: Pon lis 23, 2015 12:54




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot] i 240 gości

cron