KOTEK JUŻ W DOMKU-PANEWNIKI

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt kwi 27, 2018 8:50 Re: Zaginione-znalezione koty

Katowice z tego co mi wiadomo pilnuja tym bardziej ze czesto sa powroty adopciakow... moj tez jest z tego schroniska i to oni chipowali... dyrka sie zmienila jest na dziej kompetentna

KROPISZON

 
Posty: 155
Od: Nie lis 29, 2015 21:22

Post » Pt kwi 27, 2018 8:53 Re: Zaginione-znalezione koty

no i co z tego?

to twój kot, a nie schroniska
ty masz stanąć głowę, jeśli ci zależy na kocie
a schronisko to może uznać, że jesteś nieodpowiedzialna bardzo, skoro kot do nich wrócił - i ci odmówić ponownego wydania kota
i wcale do ciebie nie zadzonic

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27173
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt kwi 27, 2018 8:55 Re: Zaginione-znalezione koty

Ehhh zaczynam miec wrazenie hejtu... nie pisalam nic o tym ze tam nie pojade... dobrze wiem ze jak sie nie pofatyguje to mi nic nie udziela informacji konkretnych

KROPISZON

 
Posty: 155
Od: Nie lis 29, 2015 21:22

Post » Pt kwi 27, 2018 8:58 Re: Zaginione-znalezione koty

Panewniki są blisko Kochłowic, zadzwoniłabym do Rudy Śląskiej jeszcze, a najlepiej tam rzeczywiście samemu pojechać
w Katowicach wystarczy telefon i zajrzenie na ich wątek
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt kwi 27, 2018 9:00 Re: Zaginione-znalezione koty

KROPISZON pisze:Ehhh zaczynam miec wrazenie hejtu... nie pisalam nic o tym ze tam nie pojade... dobrze wiem ze jak sie nie pofatyguje to mi nic nie udziela informacji konkretnych


ok, mogę się nie odzywać
KROPISZON pisze:nie pisalam nic o tym ze tam nie pojade.

ale na co czekasz? -nie bardzo to rozumiem

KROPISZON pisze:23.04.2018 zaginął mój kochany kocurek lat 3, d

twój kot zaginał w poniedziałek , dzisiaj jest piątek
zakładasz watek na forum i zawracasz ludziom głowę
ale propozycje, żebyś sie ruszyła sama i pojechała do schroniska/ zadzwoniła chociaż zapytać o kota traktujesz jak hejt ?

pewnie
to szkoda mojego czasu na pisanie na twoim wątku

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27173
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt kwi 27, 2018 9:04 Re: Zaginione-znalezione koty

Pierwsze mam 3 miesieczne dziecko i jestem bez auta, co piszecie rady wykorzystuje i to robie. A w dodatku nie codziennie gina mi koty mam prawo do pewnej nie wiedzy podsycana nerwami ze go nie ma dlatego tutaj zaczelam pisac. Ale kazda twoja uwaga jaka piszesz odrazu poddyktowana jest agresja w moja strone. Nie rozumiem tego bo nie jestem osoba co siedzi i liczy ze sam wroci juz po 2 h jak mi nie wracal jak powinien szukalismy go.i zaczelismy dzialac. Dziekuje Ci za podsowanie pomyslow i uwagi ale mogla bys ciutke robic to spokojnie wystarczy mi nerwow ostatnio...

KROPISZON

 
Posty: 155
Od: Nie lis 29, 2015 21:22

Post » Pt kwi 27, 2018 9:08 Re: Zaginione-znalezione koty

KROPISZON pisze:Ehhh zaczynam miec wrazenie hejtu... nie pisalam nic o tym ze tam nie pojade... dobrze wiem ze jak sie nie pofatyguje to mi nic nie udziela informacji konkretnych



pisałam na watku - nie widze ogłoszeń na FB
pisz w grupach - podrzucaj co chwile do góry

https://www.facebook.com/groups/149635488421610/
https://www.facebook.com/groups/ogloszenia.ligota/
https://www.facebook.com/groups/836856269715931/
https://www.facebook.com/groups/5867874 ... browse_new
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt kwi 27, 2018 9:29 Re: Zaginione-znalezione koty

Dolanczam do grup na tel bo teraz u lekaza z mlodym bylam i ide do drukarni po kolejne ulotki... wybaczcie ake na fb bardzo malo sie udzielalam i nie ogarniam.za bardzo

KROPISZON

 
Posty: 155
Od: Nie lis 29, 2015 21:22

Post » Pt kwi 27, 2018 9:32 Re: Zaginione-znalezione koty

KROPISZON pisze:Dolanczam do grup na tel bo teraz u lekaza z mlodym bylam i ide do drukarni po kolejne ulotki... wybaczcie ake na fb bardzo malo sie udzielalam i nie ogarniam.za bardzo

zdecydowanie więcej ludzi siedzi na FB niż miau, z Ligoty na pewno :)
jeśli możesz komuś "sprzedać" małego na kilka chwil, pytaj sąsiadów, może ktoś zamknął przypadkiem w garażu ?
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt kwi 27, 2018 9:33 Re: Zaginione-znalezione koty

Pierwsze co to wszystkich sasiadow wymaglowalam tym bardziej ze moje koty znajs

KROPISZON

 
Posty: 155
Od: Nie lis 29, 2015 21:22

Post » Pt kwi 27, 2018 9:39 Re: Zaginione-znalezione koty

Pierwsze co to wszystkich sasiadow wymaglowalam tym bardziej ze moje koty znajs

KROPISZON

 
Posty: 155
Od: Nie lis 29, 2015 21:22

Post » Pt kwi 27, 2018 9:39 Re: Zaginione-znalezione koty

pisz raczej na wątku, na FB zaproś wszystkich znajomych, niech udostępniają
w grupie śląskie udostępniłam , na Ligocie sama musisz bo jak znam życie większość odpowiedzi będzie na mojej poczcie
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt kwi 27, 2018 9:40 Re: Zaginione-znalezione koty

Czekam az mnie do grupy dodadza

KROPISZON

 
Posty: 155
Od: Nie lis 29, 2015 21:22

Post » Pt kwi 27, 2018 9:45 Re: Zaginione-znalezione koty

Na slask wczoraj dawalam post

KROPISZON

 
Posty: 155
Od: Nie lis 29, 2015 21:22

Post » Pt kwi 27, 2018 9:59 Re: Zaginione-znalezione koty

Patmol, a dlaczego tak nerwowo reagujesz?! Można chyba spokojniej. Dziewczyna spanikowana a Ty na nią najeżdżasz. Według mnie zrobiłaś wszysto co można zrobić. Najważniejsze są ogłoszenia papierowe, bo zapadają w pamięć (trzeba sprwawdzać,bo niestety zrywają) przy sklepach, na śmietnikach, szkole, przedszkolu. Wszędzie tam gdzie dużo ludzi się kręci. Sprawdź w okolicy czy nie ma gdzieś budek, misek i pewnie rano lub wieczorem będzie tam jakaś karmicielka, dopytaj czy nie pojawił się nowy kot, powieś również ogłoszenie. Nie wiem czy Wasze schronisko ma stronę z kotami na kwarantannie, tam pojawiają się nowe koty. Krakowskie schronisko ma swój eątek na miau, może katowickie również. Za chwilę sprawdzę, wolontariuszki mogą dać znać czy jest jakiś nowy. I nie trać nadziei, koty znajdują się nawet po kilku miesiącach, całe i zdrowe. Trzymam kciuki. Edit: Napisz na wątku "Niekochane"
Obrazek

"Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu."
Ernest Hemingway

ewan

Avatar użytkownika
 
Posty: 5825
Od: Nie cze 21, 2009 19:19
Lokalizacja: Kraków

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Zeeni i 545 gości