Pico szuka DS.Wielkanocna malizna Rozalka i Silver-święta :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie gru 23, 2018 11:29 Re: Pico szuka DS.Wielkanocna malizna Rozalka i Silver-święt

Świąteczne, szczęśliwe kotki :1luvu:

Arcana

Od: Nie lip 17, 2005 13:59

Adopcje: 33 >>

Post » Wto sty 01, 2019 0:48 Re: Pico do adopcji. Wielkanocna malizna Rozalka i Silver w

tabo10 pisze:No to jeszcze wieści od Kredki :D Podzielę się,żeby było i Wam, pomocnikom zdjęciowo-ogłoszeniowym,miło :D

I potajemnym podglądaczom,co to śledzą każdy nasz ruch przy kawce, a ujawnić się nie zamierzają,bo jeszcze mnie wciągnie w jakieś pomaganie... A po co,jak na kanapie,za ekranem laptopa,anonimowo to najwygodniej :twisted: Popatrzeć kiedy się chce i wyłączyć kiedy się chce. Nie sprzątać kuwet,nie zdobywać żarcia. Nie sypnąć grosza,ani dobrego słowa. Tylko sobie popatrzeć ,za darmochę :twisted:
Albo wpaść na sekundę,tylko po to ,by skrytykować :twisted:

No to patrzajcie jak się adopcje potrafią udawać :smokin:

"Jesień sprzyja integracji" napisała Pańcia
Obrazek

Dziewczyny darzą się raczej szorstką przyjaźnią,ale miewają i takie słodkie chwile.

Do dzisiaj byłam potajemnym podglądaczem. Podglądam was już dość długo, nie dlatego, że boję się wciągnięcia w pomaganie, brudnej kuwety i zdobywania żarcia, ale dlatego, że uczę się wiele i zdobywam mnóstwo cennych informacji dotyczących kotów. Moja przygoda czy może misja, nie wiem, rozpoczęła się wiosną tego, a raczej ubiegłego roku, kiedy przeprowadziłąm się do nowego domu. Za pierwszą kotką, którą uratowałam tęsknię okrytnie i chyba będę załowała już zawsze, że ją oddałam. Były też jej dzieci, bardzo chore (sześcioro), mój ukochany rudzik bez oka, którego podleczyłam na własną rękę, który zamieszkał w budzie w moim ogrodzie jak pies i którego po złapaniu do kastracji, bez pytania mi uśpili, dostałam tylko info, że mniał guza w buzi, a taki już był piękny i teraz maliznę (tak ją nazywam), która jest u mnie w domu po sterylizacji i jest pół dzika i jeszcze kilka innych, którym znalazłam domy. Trochę mnie Twój wpis dotknął personalnie, ale nie dziwie się i podziwiam Cię, za choćby ratowanie Pusia i walczenie o jego godność, płakałam jak bóbr czytajac tamtem wątek. Będę czytała nadal, może i się koedyś włączę, ponieważ mam mnóstow pytań, na razie bez odpowiedzi. A czytając o Maliźnie Rozalce nie wytrzymałam, bo moja obecna, tez nazywam malizną. Za każdym razem obiecuję sobie, że to już ostatni raz, ale nie daje rady, a kotów bezdomnych jest tu mnóstwo.
Pozdrawiam serdecznie i Życzę Szczęśliwego Nowego Roku.

Arcano, a oto odp.od Pni,która dostała Twego gotowca o karmach. Pierwsza osoba ,która jak cywilizowany czlowiek podziękowała za wiedzę,podpowiedzi i informacje.Przeklejam,bo zwykle tumany nawet słowa nie napiszą,albo nawet nie przeczytają :twisted:

"Serdecznie Pani dziękuję! Już przesyłam wiadomości od Pani znajomym, którzy także mają koty. To świetne z Pani strony, że dzieli się Pani wiedzą :)
Pozdrawiam serdecznie i pozostaję w kontakcie,
X"

Niedużo,a jednak można? Można. Dwa miłe zdania.Tylko tyle i aż tyle.

Kocia plazma

Od: Wto sty 01, 2019 0:24

Post » Wto sty 01, 2019 13:38 Re: Pico szuka DS.Wielkanocna malizna Rozalka i Silver-święt

Zrobiłam kilka nowych zdjęcia Pikaśkowi.
Zawsze próbuję, żeby go złapać z szeroko otwartymi oczami.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Nie wiem czemu po tego kotka nikt się nie zgłasza.
Jest wesoły i chętny do zabawy, nie boi się ludzi, i no i jest tak ciekawie umaszczony.

Link do zdjęć: https://photos.app.goo.gl/Amud1R4xL9r8yikW6
Obrazek

mimbla64

Od: Pon lis 12, 2007 9:29

Post » Wto sty 01, 2019 14:42 Re: Pico szuka DS.Wielkanocna malizna Rozalka i Silver-święt

Piękne zdjęcia i fotogeniczny kotek :)
Ludziom chyba brakuje wyobraźni, żeby docenić takie fantazyjnie umaszczone koty.

Arcana

Od: Nie lip 17, 2005 13:59

Adopcje: 33 >>

Post » Śro sty 02, 2019 11:17 Re: Pico szuka DS.Wielkanocna malizna Rozalka i Silver-święt

Bardzo optymistyczny wątek :1luvu:
Miód na serce :D
Rozalka wypiękniała bardzo, a to taki kurczaczek zabiedzony był....
I jeszcze... no nie mogłam się powstrzymać:
„Ktoś decyduje się wziąć zwierzę mięsożerne i dziwi się,że będzie chciało jeść mięso 8O Przecież można przygarnąć chomika,królika... i nie zawracać głowy,nie wytracać czyjegoś czasu.” :ryk: :ryk:

waanka

Od: Czw paź 30, 2014 20:36

Post » Śro sty 02, 2019 12:57 Re: Pico do adopcji. Wielkanocna malizna Rozalka i Silver w

Kocia plazma pisze:[(...)
Do dzisiaj byłam potajemnym podglądaczem. Podglądam was już dość długo, nie dlatego, że boję się wciągnięcia w pomaganie, brudnej kuwety i zdobywania żarcia, ale dlatego, że uczę się wiele i zdobywam mnóstwo cennych informacji dotyczących kotów. Moja przygoda czy może misja, nie wiem, rozpoczęła się wiosną tego, a raczej ubiegłego roku, kiedy przeprowadziłąm się do nowego domu. Za pierwszą kotką, którą uratowałam tęsknię okrytnie i chyba będę załowała już zawsze, że ją oddałam. Były też jej dzieci, bardzo chore (sześcioro), mój ukochany rudzik bez oka, którego podleczyłam na własną rękę, który zamieszkał w budzie w moim ogrodzie jak pies i którego po złapaniu do kastracji, bez pytania mi uśpili, dostałam tylko info, że mniał guza w buzi, a taki już był piękny i teraz maliznę (tak ją nazywam), która jest u mnie w domu po sterylizacji i jest pół dzika i jeszcze kilka innych, którym znalazłam domy. Trochę mnie Twój wpis dotknął personalnie, ale nie dziwie się i podziwiam Cię, za choćby ratowanie Pusia i walczenie o jego godność, płakałam jak bóbr czytajac tamtem wątek. Będę czytała nadal, może i się koedyś włączę, ponieważ mam mnóstow pytań, na razie bez odpowiedzi. A czytając o Maliźnie Rozalce nie wytrzymałam, bo moja obecna, tez nazywam malizną. Za każdym razem obiecuję sobie, że to już ostatni raz, ale nie daje rady, a kotów bezdomnych jest tu mnóstwo.
Pozdrawiam serdecznie i Życzę Szczęśliwego Nowego Roku (...)

Witaj na forum i moim wątku Kocia plazma :D
Jakiś chochlik sprawił,że Twój post zlał się z moim ,więc już go wyłuskałam i naprawiłam :D
Mam nadzieję,że będziesz pomagać spotkanym przez siebie kotom dalej ,a to forum będzie Ci pomocne :ok:
I bardzo się cieszę,że do nas zaglądasz.
Ponad 30 głodnych kotów w Trzebiatowie i jeden ponad 80-letni staruszek karmiciel. Pomóż je nakarmić https://zrzutka.pl/w9grmw

Obrazek

tabo10

Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Adopcje: 2 >>

Post » Śro sty 09, 2019 23:48 Re: Pico szuka DS.Wielkanocna malizna Rozalka i Silver-święt

Dziękuję :) , będę, chociaż za każdym razem obiecuję sobie, że to już ostatni raz, ale jak spotykam biedaczka, to serce mi mięknie i nie potrafię pozostać obojętna. Bardzo mocno podziwiam was za zaangażowanie i pomoc kotom. Jesteście wspaniałe.

Kocia plazma

Od: Wto sty 01, 2019 0:24

[poprzednia]