Wielkanocna malizna Rozalka,Silver,Pico- z DS pozdrawia:)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon paź 01, 2018 11:09 Re: Wielkanocna malizna Rozalka i cudny Kleksik -DS potrzebn

Adopcja Silvera to jedna z wzorcowych i wzorowych moich adopcji.
Najpierw domek się perfekcyjnie przygotował z zabezpieczeniami .Balkon robiła firma Skylander (osiatkowanie sporego balkonu-tylko powyżej barierki to koszt 700zł).
Obrazek

Ograniczniki na okna zakładała bardzo zdolna Pańcia :ok: SAMA :201494
Obrazek

Dostawałam non stop relacje z przygotowań.Zakupu najwyższej jakości karmy i niezbędnych akcesoriów. Każdą rzecz konsultowano ze mną i absolutnie wzorowo słuchano wszelkich podpowiedzi,sugestii i rad.
Obrazek

Obrazek

Domek oszalał na punkcie przgotowań do przyjęcia Silverka. Do nocy przykręcany był jeszcze tv na stelażu na ścianie ,a z rana Pańcio stał pół godz. w kolejce za serduszkami,które Silverek uwielbia. Wołowinka zaś już czekała w lodówce przemrożona. Dla mnie było upieczone własnoręcznie pyszne ciasto i dostałam też słuszną porcyjkę na wynos 8) Miałam sprawdzone i podane godziny SKM i byłam odebrana i odprowadzona na stację.
Domek przeuroczy i przemiły.
Każdemu kotu takiego życzę. Mam nadzieję,że Silver nie odwali jakiegoś numeru i doceni szczęście jakie mu się trafiło.
Oj miałam ja z nim przeboje u siebie.Lał koty, doprowadzał mnie do szału,aż wreszcie tak świetnie trafił. Niech mu się wiedzie! :ok:
W podróży ciut pomiaukiwał. Wyszedł w domku dość spokojny,pozwiedzał wszystko,zrobił siku do kuwetki :ok: ,zjadł,barankował,ocierał się i witał ze wszystkimi.Zostawiłam go bardzo spokojnego,prawie jakby tam mieszkał całe życie.
Obrazek

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pon paź 01, 2018 11:11 Re: Wielkanocna malizna Rozalka i cudny Kleksik -DS potrzebn

Fajnie czytać o takich opiekunach. :1luvu:
Mocne kciuki za zadomowienie. :ok:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14191
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Pon paź 01, 2018 11:22 Re: Wielkanocna malizna Rozalka i cudny Kleksik -DS potrzebn

Tego samego dnia dostałam takiego smsa od Silverka:

"Kochana Mamo,dziękuję Ci za wszystko,moja nowa Rodzina wygląda na fajną. Byłem dziś na balkonie, brr, zimno. Zjadłem całą pyszną wołowinkę i suchą karmę też, woda coś mi nie pasuje. Widok z okien super,wieczorem dostałem kota,szalałem,było super!!!Śpij spokojnie,jutro się odezwę, Twój kochany Silverek (teraz Fiko) z Rodziną"

No i co? I się poryczałam....Także ze szcześcia...

A nazajutrz,czyli wczoraj nadeszła taka wiadomość:

"Droga Mamo, mam nadzieję,że o jednego kota jest Ci lżej:) U mnie noc minęła spokojnie,spałem trochę z dużym ,mocno mruczącym Panem:)a także na parapecie na kocyku. Rano się powyciągałem gdzie się da,polowałem na wędkę ,kuweta mi służy na jedno i drugie. Pokazałem temu domowi,że niektóre rzeczy na półkach są całkiem zbyteczne,na szczęście szybko się uczą:) udanego dnia. Twoj Silverek"

Obrazek

A ja co?
Ja jestem szczęśliwa,jak niewiemco :smokin:
Chwilo trwaj :201494
I niech się reszcie takie domki trafią!

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pon paź 01, 2018 12:05 Re: Malizna Rozalka i cudny Pico. Silver w DS:)

Ale się chłopakowi trafiło :ok:
Miło popatrzeć, że jeszcze są takie domki, bo do mnie dzwonią jakieś nietakie.
Kratka na uchylne okno to z Zooplusa?

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Pon paź 01, 2018 12:20 Re: Malizna Rozalka i cudny Pico. Silver w DS:)

Tak, zamontowane są 3szt. w każdym pokoju i w kuchni :D

Fakt,większość dzwoniących to tumany,albo roszczeniowi (czy ma wszystko i testy -ZA DARMO oczywiście),albo wszechwiedzący,czyli Ci co nie zrobią nic,bo mieli kota i wiedzą już wszystko i zmieniać nic nie będą,albo wynajmujący (np. prymitywne dziewczę z małym dzieckiem 2latkiem wynajmujące z partnerem to tu ,to tam,które się nawet przedstawić nie potrafi i "kce kotka" od ręki :strach: ).

Aż dziw,że nawet piękny długowłosy Ramzes nie ma zapytań 8O

Kobieta,którą ostatnio odesłałaś do mnie po Silvera (a on juz był na wylocie do swojego DS) nie bardzo chyba daje się namówić na innego kota,którego zaoferowałam. Szkoda,że ludzie patrzą głównie na kolor. Pico i Rozalka są takie kochane (choć rozrabiaki,zwłaszcza Pico).

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto paź 02, 2018 10:34 Re: Malizna Rozalka i cudny Pico. Silver w DS:)

Kocio czuje się jakby od zawsze tam mieszkał :D a to dopiero 3-4dni

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i osobiście ułożony jadłospis dla kocia przez najmłodszą opiekunkę :wink: Króluje ulubiona wołowina i Ona to doskonale wie i uwzględnia w diecie :wink: :ok:
Obrazek

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Śro paź 03, 2018 11:42 Re: Rozalka i Pico do adopcji. Silver w DS:)

Codziennie jest obdarowywany jakimś super prezentem. Najnowszy zakup - kocia budka :D
Obrazek

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Śro paź 03, 2018 11:49 Re: Rozalka i Pico do adopcji. Silver w DS:)

Super :) Bardzo troskliwi Duzi :ok:
"Akceptacja śmierci i protest przeciw niej: dwie nieusuwalne strony naszego życia." (L.Kołakowski)

fili

 
Posty: 3143
Od: Pon paź 10, 2005 10:14
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro paź 03, 2018 11:57 Re: Rozalka i Pico do adopcji. Silver w DS:)

A jak kocisko wdzięcznie korzysta z tych luksusów :mrgreen:
W łóżeczku dla lalek mnie rozwalił. Budkę też ma super. Cudny dom.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Śro paź 03, 2018 12:18 Re: Rozalka i Pico do adopcji. Silver w DS:)

W łóżeczku dla lalek jest niesamowity,to fakt. I jaki ma tam wzrok 8)
Ale okazało się,że łóżeczko skrzypi w nocy :mrgreen: jak się w nim kokosi i rozpycha,więc zamieniono wczoraj na pluszową cudną budkę.
A dziś Pani dzwoniła,że kocio dostaje kociokwiku,lata po mieszkaniu jak burza.Po wszystkim.Najlepiej na najwyższe półki :twisted: Może przez wiatr taki niespokojny?
Pocieszyłam tylko,że za...parę lat mu przejdzie :ok:

Oby tylko dali radę z jego temperamentem :|
U mnie do tego dochodziło bicie się z Pico,zapasy,gryzienie,walenie.
Nie było nam lekko...

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Śro paź 03, 2018 14:42 Re: Malizna Rozalka i cudny Pico. Silver w DS:)

Arcana pisze:(...)
Kratka na uchylne okno to z Zooplusa?


Pytałam SPECJALNIE ponownie dla Cioci Arcany. Bo Ciotka nie dowierza :twisted: Tak z zooplusa,za grosze:
https://www.zooplus.pl/shop/koty/drzwi_ ... kot/644257

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Śro paź 03, 2018 16:12 Re: Rozalka i Pico do adopcji. Silver w DS:)

Widzę, że teraz są dwa rodzaje, wcześniej były tylko te
https://www.zooplus.pl/shop/koty/drzwi_ ... gyid=98775

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Śro paź 03, 2018 16:21 Re: Rozalka i Pico do adopcji. Silver w DS:)

A, i Pani mówiła,że jakiś link z Ikei z ogranicznikami,który podajemy w gotowcu o zabezpieczeniach,nie działa. Pewnie zmienili ofertę,a ja nie jestem na bieżąco i ciągle pcham do ludzi to ,co kiedyś mi przesłałaś :wink:
Czas na aktualizację najwyraźniej. Jakbyś zrobiła przypadkiem,poproszę o gotowca :P

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt paź 05, 2018 12:10 Re: Rozalka i Pico do adopcji. Silver w DS:)

Silvuś miał wczoraj chipowanko :twisted:
Pani napisała:
"Pani X, zadzwonię jutro,bo padnięta jestem. Niedawno wróciliśmy.Jesteśmy zachipowani,odrobaczeni,uszy ok,oko nadal obserwujemy.Był bardzo spokojny i bardzo dzielny. Trochę nie był pewny ,czy wrócił do tego samego miejsca,teraz się tuli i śpi przy nas.
Gorąco pozdrawiamy i jeszcze raz za wszystko Pani dziękujemy!!!
Spokojnego wieczorku,miauuu"


Obrazek

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pon paź 08, 2018 6:40 Re: Rozalka i Pico do adopcji. Silver w DS:)

W sobotę minął tydzień od adopcji :)

Doatałam takiego mmsa wczoraj:
"Ciepłe pozdrowienia dla Mamy. Jestem szczęśliwy:)"
Obrazek

I ja też .Bardzo :smokin:
W sumie to dość krótko czekał na nowy domek,biorąc pod uwagę inne moje tmczasy. Ze 4 mce? Nie pamiętam już kiedy go znalazłam,ale długo się socjalizował z kotami,był izolowany,bo je lał i czekał na testy.Ale od zrobienia dobrych zdjęć do adopcji minął chyba tydzień,dwa? Fakt,ładny jest. Dopiero teraz to dobrze widzę,wcześniej urodę zakrywał charrrrakterek :twisted:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 105 gości