Wielkanocna malizna Rozalka,Silver,Pico- z DS pozdrawia:)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sty 29, 2019 23:34 Re: Wielkanocna malizna Rozalka,Silver,Pico-wszyscy w swoich

Wyraziłaś onegdaj swoje poirytowanie moimi wpisami w jednym wątku, wnioskuję zatem, że nie jestem mile widzianym gościem na Twoich wątkach, więc gratuluję adopcji w milczeniu.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Śro sty 30, 2019 9:54 Re: Wielkanocna malizna Rozalka,Silver,Pico-wszyscy w swoich

maczkowa pisze:p.s. w wątku dyniowobożonarodzeniowym tez trzymam kciuki i bardzo się ciesze z domu Rudej i za Mirę trzymam kciuki :1luvu:

A to bardzo mi miło.Bardzo dziękuję i bardzo się cieszę :1luvu:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Śro sty 30, 2019 10:03 Re: Wielkanocna malizna Rozalka,Silver,Pico-wszyscy w swoich

Stomachari pisze:Wyraziłaś onegdaj swoje poirytowanie moimi wpisami w jednym wątku, wnioskuję zatem, że nie jestem mile widzianym gościem na Twoich wątkach, więc gratuluję adopcji w milczeniu.

Stomachari,jeszcze nie raz pewnie będę się irytować,wściekać i złościć na tym forum :wink: to wszystko nie dlatego, że Ktoś jest niemiłe widziany na moich wątkach ,a jedynie dla dobra kotów. Wybacz,jeśli źle się kiedykolwiek przez to poczułaś :201481 i odwiedzaj nas proszę.
Każdy post,to szansa dla kota,że może go ktoś wypatrzy ,a i pomaganie ze świadomością,iż nie jest się samemu z problemem jest prostsze :)

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Śro sty 30, 2019 14:32 Re: Wielkanocna malizna Rozalka,Silver,Pico-wszyscy w swoich

Ja też czytam, nie zawsze piszę, ale cieszę się i szczerze podziwiam Cię Tabo :D :201461

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sty 30, 2019 22:03 Re: Wielkanocna malizna Rozalka,Silver,Pico-wszyscy w swoich

No to na koniec jeszcze bardziej optymistyczne wieści z dziś:

Dobry wieczór:)
Tak idzie w bardzo dobrym kierunku. Nie ma już syczenia, warczenia:) są wspólne posiłki i jak Pico nie widzi Lilou to ja nawołuje, szuka. Dziś nawet przy nas się obwąchali nawzajem noskami /pyszczkami. Cudowny widok:)
Kupiłam te feromony matki, o których Pani mówiła:) - do kontaktu i włączyłam wczoraj po powrocie z pracy:)
Może to również trochę pomogło:)
Jest cudnie:) chodzą za sobą do łazienki, jedno w kuwecie, a drugie na zewnątrz czatuje przy otworze:)
Bo nie pisałam, ale Pikus szybko załapał wchodzenie przez otwór w drzwiach do łazienki. Zajada z Lilou trochę puszki, jak skończy dostaje mięsko rano i jak wracamy z pracy. Suchego mało je, ale jak chce mięsko to od razu wiadomo, bo stoi i specyficznie to sygnalizuje:)
Jesteśmy szczęśliwi, ze nie ma póki co żadnych problemów:)
Będę pamietała o gołębich piórkach:)
Kupiliśmy nowy tunel z budka:) doskonale się w nim bawią:)
Lilou tez powoli staje się inna, mniej dzika:)
Tuli się do nas, widzi jak Pico turla się na podłodze kiedy jest miziany :) Myśle, ze adopcja Pikusia doskonale na nią wpłynie :)
Bardzo się cieszę, ze trafiliśmy na Pani ogłoszenie:)
Pozdrawiamy:)


Obrazek

Obrazek

a tu piękny nowy tunel :1luvu:
Obrazek

Obrazek

Chyba można usuwać ogłoszenia Arcano.
Dziękuję Arcanie :1luvu: za ogłoszenia i mimbla64 :1luvu: za piękne zdjęcia Pico.

Kotu rządzą na stole :mrgreen: czyli tak jak powinno być. Fajny,prokoci domek się trafił Pikusiowi. I przemili Państwo :1luvu: No i ma swoją wołowinkę,którą kocha i o którą walczyłam dla niego (nie jak u pani weganki :evil: ).

Nie wiem jak Wy,ale ja jestem szczęśliwa :smokin:

Bądź szczęśliwy piękny Picasso!

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Śro sty 30, 2019 22:15 Re: Wielkanocna malizna Rozalka,Silver,Pico-wszyscy w swoich

A może państwo mają znajomych czy krewnych o takim samym podejściu, którzy też by chcieli kota? ;)
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Śro sty 30, 2019 22:25 Re: Wielkanocna malizna Rozalka,Silver,Pico-wszyscy w swoich

Stomachari pisze:A może państwo mają znajomych czy krewnych o takim samym podejściu, którzy też by chcieli kota? ;)


Też zawsze myślę o klonowaniu takich domków... :D
mam jeszcze trochę futer do adopcji :wink: na kilogramy oddam do dobrych domów :mrgreen:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Śro sty 30, 2019 22:27 Re: Wielkanocna malizna Rozalka,Silver,Pico-wszyscy w swoich

Bardzo się cieszę, że się Pikasik doczekał tak fajnej koleżanki i ludzi. :ok:
Śmieszna ta Lilou z grzywką. :D
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14192
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Śro sty 30, 2019 22:27 Re: Wielkanocna malizna Rozalka,Silver,Pico-wszyscy w swoich

Czasem pytałam DSy, czy nie mają równie miłych znajomych, bo mam cudne koty do adopcji, i jakoś nigdy nikogo nie polecili.
Kotki wyglądają jak rodzeństwo :D
Ta adopcja trochę jak Bartusia: łaciate kocurki, które długo czekały i musiały trafić na amatorów, mają domki zakochane w nich od pierwszego dnia. Warto czekać na dobry dom :piwa:

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Śro sty 30, 2019 22:36 Re: Wielkanocna malizna Rozalka,Silver,Pico-wszyscy w swoich

Arcana pisze:Czasem pytałam DSy, czy nie mają równie miłych znajomych, bo mam cudne koty do adopcji, i jakoś nigdy nikogo nie polecili.


Niestety to fakt. Ja też zawsze pytam i też nigdy nikogo nie polecają :cry: I nie wracają po kolejne koty,np.na dokocenie.
Może mają nas i naszego maglowania dość :twisted: :wink: :ryk:

Arcana pisze:Ta adopcja trochę jak Bartusia: łaciate kocurki, które długo czekały i musiały trafić na amatorów, mają domki zakochane w nich od pierwszego dnia. Warto czekać na dobry dom :piwa:


Bartusia/Warbudka? To prawda. Jak się trafi dobry domek dla krówka to chce tylko tego jedynego. Tylko jego. I jest w nim zakochana.
Jak w Warbudku i Pikusiu. To fakt.
Oj, waaarto czekać na dobry domek :ok:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Czw sty 31, 2019 0:16 Re: Wielkanocna malizna Rozalka,Silver,Pico-wszyscy w swoich

Zmniejszyłam i się wyprostowało :mrgreen:
Jak one się zgodnie dzielą tym drapaczkiem

Obrazek

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Czw sty 31, 2019 15:27 Re: Wielkanocna malizna Rozalka,Silver,Pico-wszyscy w swoich

Taaak. I Państwo są przeszczęśliwi,że wreszcie ktoś zajął tą wyższą,nieuczęszczaną część drapaka :D

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Czw sty 31, 2019 16:33 Re: Wielkanocna malizna Rozalka,Silver,Pico-wszyscy w swoich

Klony :mrgreen:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lut 17, 2019 11:20 Re: Wielkanocna malizna Rozalka,Silver,Pico-wszyscy w swoich

W Walentynki Rozalka przesłała mi walentynkowe pozdrowienia :1luvu:
Jak ja lubię takie miłe akcenty od domków stałych!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Nie lut 17, 2019 12:15 Re: Wielkanocna malizna Rozalka,Silver,Pico-wszyscy w swoich

Na pierwszej fotce łapeczki w serduszko do góry "nogami"się ułożyły :wink:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: luty-1, skaz i 250 gości