Zachowanie kota po sterylizacji

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro kwi 18, 2018 20:30 Re: Zachowanie kota po sterylizacji

W tym konkretnym wypadku drzwi od balkonu nie mogą być otwarte cały czas (sam balkon jest zabezpieczony). Kot jest wypuszczany i wpuszczany.

Nie wiem, jak jest u autorki, ale jeśli jej kot ma podobne zdolności wokalne, to rzeczywiście może być problem nawet w ciągu dnia.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10611
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Czw kwi 19, 2018 8:52 Re: Zachowanie kota po sterylizacji

Stomachari pisze:/.../ Ale jeśli skacze za motylkiem a barierka to tylko element "po drodze", to już nie widzi. I nie wie, że droga z barierki do ziemi jest dłuższa niż z podłogi na barierkę.
(Chyba mówimy o tym samym.) .../

Ano jak tak – to tak :D Bo z tamtego skrótu myślowego zrozumiałam, że kot nie wie, że może spaść. :kotek:


derfuchs pisze:/.../ Jeśli chodzi o balkon to ten na 1. Piętrze był zabezpieczony, wdrapała się po ogrodzeniu i tak, myślę że zwyczajnie spadła. /.../

Nie wiem, czy tak było w tym przypadku, ale może balkon był zabezpieczony tylko do wysokości barierki?
Nie dla wszystkich jest oczywiste, że balkon dla kota musi być zabezpieczony od podłogi do samej góry.
Obrazek

violet

Avatar użytkownika
 
Posty: 4562
Od: Pon sty 07, 2013 17:17
Lokalizacja: koło Torunia

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 103 gości