Olx - kotka w ciąży - WĄTEK DO ZAMKNIĘCIA

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon kwi 09, 2018 17:44 Re: Olx-kotce w ciąży grozi niebezpieczeństwo-KRAKÓW. B.PILN

KociaMama44 pisze:Niech się dzieje, co chce. Dzwonię tam i pytam i kicię.

Dzwoń :ok: wtedy się okaże czy jest jeszcze komu pomagać. Oby :ok: :ok: :ok: wtedy można by Kraków prosić o pomoc w przetrzymaniu kici czy nawet sterylce, jest trochę dziewczyn z Krakowa na forum
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Pon kwi 09, 2018 17:45 Re: Olx-kotce w ciąży grozi niebezpieczeństwo-KRAKÓW. B.PILN

i jak?
ser_Kociątko
 

Post » Pon kwi 09, 2018 17:47 Re: Olx-kotce w ciąży grozi niebezpieczeństwo-KRAKÓW. B.PILN

No więc pan odebrał. I powiedział, że cofnął ogłoszenie, bo zmienił zdanie, i jak kotka urodzi, to pozwoli jej odchować kocięta i je powystawia na Olx, bo już nie raz tak robił. Zapytałam, czy samą kotkę wtedy wysterylizuje. Odpowiedział, że może tak.. :roll:
Powiedziałam, że gdyby nie urodziła do soboty, to mogę po nią pojechać. On się zapytał, czy będę miała co zrobić z kociętami. Nie powiedziałam mu o sterylce aborcyjnej, bo by się jeszcze rozłączył, tylko powiedziałam, że pewnie miałabym taki sam kłopot, jak on teraz. Mówił, że ogólnie ma dużo zwierząt (pewnie rozmnażających się na potęgę :roll: ) Ogólnie nie jest do kotki przywiązany, chętnie by ją oddał. I co robimy?
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pon kwi 09, 2018 18:10 Re: Olx-kotce w ciąży grozi niebezpieczeństwo-KRAKÓW. B.PILN

Generalnie chyba alarm odwołany?
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pon kwi 09, 2018 18:33 Re: Olx-kotce w ciąży grozi niebezpieczeństwo-KRAKÓW. B.PILN

Napisałam u Chiary zobaczymy co się da zrobic
ser_Kociątko
 

Post » Pon kwi 09, 2018 19:04 Re: Olx - kotka w ciąży - KRAKÓW. B.PILNE!!

Zmieniłam tytuł, bo bądź co bądź, kotka nie jest zagrożona. I na razie jeszcze proszę nie zamykać wątku (to do moderacji).
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pon kwi 09, 2018 19:06 Re: Olx-kotce w ciąży grozi niebezpieczeństwo-KRAKÓW. B.PILN

KociaMama44 pisze:Generalnie chyba alarm odwołany?

Ale dlaczego odwołany?

Teraz trzeba poprosić kogoś z Krakowa żeby szybko odebrał kotkę i pomógł w zorganizowaniu sterylki. A łatwiej jest kogoś prosić o pomoc jak jest DT dla kota, bo z tym jest zawsze najtrudniej. Zawsze można zrobić zrzutkę na sterylkę, ale czas tu gra rolę, bo wygląda że kicia jest w końcówce ciąży i do soboty może być po porodzie. W ogłoszeniu było, cytuję (póki jeszcze mam ogłoszenie na swoim kompie):
" ok 2 letnia kotka szuka dobrego domu. Kot jest w ciąży 2 miesiące. Kotek jest bardzo towarzyski i bardzo lubi pieszczoty. W razie pytań proszę pisać"

Jest na Kociarni wątek wolontariuszek z krakowskiego schroniska, może do nich napisać, na pewno znają dobrego weterynarza co zrobi sterylizację aborcyjną i pewnie też znają lecznice przetrzymujące koty po zabiegach
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Pon kwi 09, 2018 19:23 Re: Olx-kotce w ciąży grozi niebezpieczeństwo-KRAKÓW. B.PILN

zuzia96 pisze:
KociaMama44 pisze:Generalnie chyba alarm odwołany?

Ale dlaczego odwołany?

Teraz trzeba poprosić kogoś z Krakowa żeby szybko odebrał kotkę i pomógł w zorganizowaniu sterylki. A łatwiej jest kogoś prosić o pomoc jak jest DT dla kota, bo z tym jest zawsze najtrudniej. Zawsze można zrobić zrzutkę na sterylkę, ale czas tu gra rolę, bo wygląda że kicia jest w końcówce ciąży i do soboty może być po porodzie. W ogłoszeniu było, cytuję (póki jeszcze mam ogłoszenie na swoim kompie):
" ok 2 letnia kotka szuka dobrego domu. Kot jest w ciąży 2 miesiące. Kotek jest bardzo towarzyski i bardzo lubi pieszczoty. W razie pytań proszę pisać"

Jest na Kociarni wątek wolontariuszek z krakowskiego schroniska, może do nich napisać, na pewno znają dobrego weterynarza co zrobi sterylizację aborcyjną i pewnie też znają lecznice przetrzymujące koty po zabiegach

Tak, oczywiście. Chodziło mi tylko o to z tym odwołanym alarmem, że z kotką nie stanie się na dniach coś złego, bo w razie czego urodzi i odchowa- według słów pana. Ale pewnie, że najlepiej by było, by ktoś z Krakowa jak najszybciej odebrał kotkę, Tym bardziej, że pan jakoś niewyraźnie się wysłowił o przyszłej ewentualnej sterylizacji kici.
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Wto kwi 10, 2018 19:36 Re: Olx - kotka w ciąży - KRAKÓW. B.PILNE!!

Kotka w ciąży jest u forumowej koleżanki z Krakowa, która pojechała dziś po nią i się poświęciła (wcześniej pisząc do mnie priva). Prosiła mnie jednak o zachowanie dla siebie swego niku, więc to uszanuję. Kicia jest bezpieczna. Nie będzie już rodzić kociaków rok w rok. Prawdopodobnie jutro sterylka, bo nie ma na co czekać. Dam znać, jak będę wiedzieć, co i jak. Ewar, jak już wszystko będzie koło kici zrobione, to przejmiesz kicię na to puste mieszkanie swojej koleżanki do czasu znalezienia jej domu, jak pisałaś? Bardzo dziękuję Wam za pomoc i wsparcie. Ogromnie też dziękuję koleżance z forum, która zgodziła się pojechać po koteczkę, ufff.... :201494 :201494 :201494 :201494
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Wto kwi 10, 2018 19:45 Re: Olx - kotka w ciąży - JUŻ BEZPIECZNA!

ufffffffffff
ser_Kociątko
 

Post » Wto kwi 10, 2018 19:46 Re: Olx - kotka w ciąży - JUŻ BEZPIECZNA!

:ok:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto kwi 10, 2018 19:59 Re: Olx - kotka w ciąży - JUŻ BEZPIECZNA!

Super!!! :ok: :piwa: Brawo za akcję :201494 :201494

to ja już chyba wykasuję ten numer telefonu, żeby się nie plątał po forum
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Wto kwi 10, 2018 20:00 Re: Olx - kotka w ciąży - JUŻ BEZPIECZNA!

zuzia96 pisze:Super!!! :ok: :piwa: Brawo za akcję :201494 :201494

to ja już chyba wykasuję ten numer telefonu, żeby się nie plątał po forum

Tak, pewnie. Wykasuj.
BTW, Zuzia, dzięki Tobie w dużej mierze się udało, bo zdołałaś wpisać tu ten numer, choć nam się już nie wyświetlał! Także dzięki stokrotne! :201494
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Śro kwi 11, 2018 9:39 Re: Olx - kotka w ciąży - JUŻ BEZPIECZNA!

Chciałabym poprosić przy okazji sterylki o testy. Kotka będzie izolowana, ale w końcu chyba trafi do mnie. Nie chciałabym narażać kotów.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro kwi 11, 2018 9:57 Re: Olx - kotka w ciąży - JUŻ BEZPIECZNA!

Dziewczyny, to będzie siódmy kot tymczasowy u ewar plus 4 własne koty. Powinna móc liczyć na jakąś pomoc, bo łatwiej napisać "uratowany" niż zostać z kolejnym kotem na tymczasie. Adopcje stoją, niektóre koty ewar ogłaszam prawie od roku, bo oddaje tylko do najlepszych domów. O kotce niewiele wiadomo, dorosła kotka, nikt nie wie, kiedy znajdzie dom. Ewar ma miękkie serce, ale żeby nie wyszło, że kot uratowany wspólnym wysiłkiem zostaje na jej głowie :|

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar i 162 gości