Olx - kotka w ciąży - WĄTEK DO ZAMKNIĘCIA

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro kwi 11, 2018 10:16 Re: Olx - kotka w ciąży - JUŻ BEZPIECZNA!

Mnie ten pomysł aby Ewar brała tą odpowiedzialność też się nie podoba. Zaraz będą kociaki i adopcje będą szły jeszcze gorzej. Rozumiem emocje i podniesiony alarm z powodu tego kota ale czy Ewar tak na sucho masz siłę na kolejnego tymczasa?

Funghi

Avatar użytkownika
 
Posty: 404
Od: Czw maja 19, 2016 9:37

Post » Śro kwi 11, 2018 10:33 Re: Olx - kotka w ciąży - JUŻ BEZPIECZNA!

Ewar zawsze powie, że jakoś da radę. Będzie ślęczeć przy maszynie, szyć posłanka, robić bazarki, żeby utrzymać kolejnego kota. Oprócz swoich zajęć biegać do innego domu, żeby kot nie siedział całe dnie sam.
Chyba nie o to chodzi, żeby znaleźć gdzieś ogłoszenie, a potem zamknąć wątek, bo kot już bezpieczny, a o resztę się martwi ewar. To nie jest koniec akcji, tylko początek. A może faktycznie jest szansa na mniej zapchany dom tymczasowy?

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Śro kwi 11, 2018 10:46 Re: Olx - kotka w ciąży - JUŻ BEZPIECZNA!

Jako że Ewar się zadeklarowała z lokum, to cała akcja mogła zostać podjęta. Jednak może faktycznie da się inaczej rozwiązać opcję tymczasu? Ja ze swojej strony będę w kontakcie z tą panią co po kotkę pojechała. Być może ta kotka nie bardzo nadaje się na zamknięcie sama w pustym mieszkaniu.Nie wiem. Dotychczas była kotem wychodzącym. Miała wolność na podwórku. Dowiem się, jak się zachowuje w zamknięciu. A tak w ogóle to nawet nie ma imienia.. :(
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Śro kwi 11, 2018 12:18 Re: Olx - kotka w ciąży - JUŻ BEZPIECZNA!

Funghi pisze: Ewar tak na sucho masz siłę na kolejnego tymczasa?

Arcana pisze:Ewar zawsze powie, że jakoś da radę.

Oczywiście. Nic się nie działo, nikt nie zadeklarował pomocy kotce, dopiero wtedy, kiedy napisałam, że się nią zajmę. I zrobię to. Jeżeli jednak ktoś może jej zaoferować mniej zakocony DT to upierać się nie będę.
Jimi był w tym mieszkaniu, chodziłam do niego dwa razy dziennie. To uciążliwe, ale dałam radę.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro kwi 11, 2018 13:49 Re: Olx - kotka w ciąży - JUŻ BEZPIECZNA!

Informacje z dziś. Ciąża jest za wysoka aby była możliwość bezpiecznego dla kotki zrobienia sterylki. Ona już jest w zasadzie gotowa do porodu. Weci się nie zdecydowali bo za duże ryzyko. A ślepego miotu gotowego do życia pani uśpić nie chce. Po usg widać, że są dwa lub trzy kociaki. Kotka odchowa i wtedy będzie sterylka. Kociaki pójdą do adopcji. Do tego czasu kotka zostaje u pani z Krakowa. Potem pani będzie jej szukać domu - i małym. Napisała, że podjęła świadomą decyzję w obliczu zbyt dużego obecnie ryzyka sterylki. Także Ewar, ogromne dzięki za zadeklarowanie się z pomocą w kryzysowej sytuacji (mimo tak wielkiej ilości kotów u Ciebie), ale... Tak.. Tak to wygląda.. Myślę, że wątek można zamknąć.
Ps. Pani napisała jeszcze, że kotka strasznie brudna i zaniedbana. Tak więc.. jak by nie patrzeć, to, że została z tamtąd wzięta, na dłuższą metę uratowało jej życie.
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: skaz i 197 gości