Darmowe czipowanie / Warszawa i okolice

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt mar 23, 2018 22:13 Darmowe czipowanie / Warszawa i okolice

Mamy w sumie 3 koty, jedna jest kotką schroniskową, druga fundacyjną - niezaczipowana i kocurka ze wsi - również niezaczipowany.
Czy są może jakieś miejsca w okolicach Grodziska Mazowieckiego/Milanówka/Pruszkowa gdzie moglibyśmy bezpłatnie zaczipować kłaki? Jeśli nie bezpłatnie - ile kosztuje taki "zabieg"?

Koty nie są wychodzące ale wolimy się zabezpieczyć w razie "w".
02.09.15 Fran Fran na pokładzie! ★
07.10.16 Arłowa rodzinka w komplecie z Lili
14.03.17 Ełcia na pokładzie ✿ 25.01.2024 za tęczowym mostem
03.06.18 Kicia i Misia na pokładzie w nowym mieszkaniu ✔
07.11.18 Znajdźka Kipep na pokładzie ♪
25.10.19 Oposik ze skrzynki elektrycznej na pokładzie ☀
21.11.21 Czito ze wsi stał się mieszczuchem ❥

arłynaantresoli

Avatar użytkownika
 
Posty: 432
Od: Czw gru 29, 2016 21:13
Lokalizacja: Milanówek

Post » Sob mar 24, 2018 7:00 Re: Darmowe czipowanie / Warszawa i okolice

Z ceną nie pomogę, bo moje kotki chipowałam 10 lat temu, ale po ostatniej przygodzie z tym, jak nam jedna z kotek uciekła (niewychodząca), zastanowiłabym się, czy nie praktyczniejszy jest tatuaż. Po pierwsze mam wrażenie, że w Polsce rzadko w ogóle ktokolwiek sprawdza obecność chipa, jeżeli zwierzę zostanie znalezione, szczególnie jak zostanie niestety znalezione martwe. Na pewno nie robi tego SM w mojej okolicy, co sami mi zakomunikowali :roll: Po drugie chipa nie widać na pierwszy rzut oka, a jak się szuka burego kota to każdy znak szczególny ma znaczenie i łatwiej wtedy wyeliminować fałszywe zgłoszenia.

Szukam_kotki

 
Posty: 525
Od: Sob lut 03, 2018 7:53

Post » Pon mar 26, 2018 20:12 Re: Darmowe czipowanie / Warszawa i okolice

A pytaliście w gminie , w urzędzie miasta u mnie do czterech zwierząt rocznie można zaczipować za darmo ,trzeba tylko mieć meldunek.

agga80

Avatar użytkownika
 
Posty: 237
Od: Czw mar 12, 2015 13:09




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Zeeni i 226 gości