Warszawa-klinika na Bemowie dała ciała

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw mar 22, 2018 15:38 Warszawa-klinika na Bemowie dała ciała

Jakie sa Wasze opinie o tej klinice całodobowej? Wczoraj bylismy tam z dzikawą kotką, aby zrobić PCR białaczkowy. Test płytkowy wyszedł dodatni, ale mamy pewne podejrzenia, ze może byc fałszywie dodatni. Robiąc go wyszlismy z przychodni, wetka miala doslac wynik smsem za 15 minut, przy nas potrzasała płytkąb rala do ręki, podnosiła do oczu i sprawdzala czy juz cos widac. Podobno tego robić nie wolno. Potem nie odbierała telefonu, wiec nie wiem czy miala czas spojrzec na płytke w określnym przez producenta czasie.
Pojechaliśmy wiec na Bemowo co to ma laboratorium Labooklin za ścianą. Dzisiaj telefon, omyłkowo przekazaliśmy do laboratorium surowicę - proszę przyjechać z kotką drugi raz. Zarzadałam zadośćuczynienia w postaci przebadania dwóch kotów. Na co nie uzyskałam zgody.
Obrazek

Ewa.KM

 
Posty: 3765
Od: Śro mar 20, 2013 23:32

Post » Czw mar 22, 2018 16:29 Re: Warszawa-klinika na Bemowie dała ciała

Też nie lubię tej lecznicy.
To jest fabryka.
Pewnie dlatego zdarzają się takie pomyłki.
Nie sądzę, żeby ci się udało uzyskać jakieś zadośćuczynienie.
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14192
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Czw mar 22, 2018 17:24 Re: Warszawa-klinika na Bemowie dała ciała

Zaproponowano mi pobranie krwi za darmo czyli rabat 25 zł na kocie. Mmam wprawdzie 7 kotów ale nie wiem czy chce mi sie ich tam ciagać za 25 zł. Nie mam tyle kontenerów i takiego samochodu, żeby wpakowac 7 na raz.
Obrazek

Ewa.KM

 
Posty: 3765
Od: Śro mar 20, 2013 23:32

Post » Nie mar 25, 2018 19:27 Re: Warszawa-klinika na Bemowie dała ciała

nie lubie tej lecznicy
ale jest calodobowa i gdy było potrzebne wsadzenie kota złapanego wieczorem w niedziele to nie miałam wyjścia
mieli tam tez convenie która w małych lecznicach jest niedostepna
najlepiej negocjować z wlascicielem, panem Kowalczykiem
lub poprosić o wsparcie jakas fundacje która w takich przypadkach da sobie rade w rozmowach i negocjacjach
:ok:
ObrazekObrazekObrazek

Maryla

 
Posty: 24787
Od: Pt sie 22, 2003 9:21
Lokalizacja: Świder




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Tundra, włóczka, Wojtek i 175 gości