Warszawa-dermatolog - kogo wybrać? kogo polecacie?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon mar 19, 2018 12:59 Warszawa-dermatolog - kogo wybrać? kogo polecacie?

Szukam dobrego dermatologa dla mojej Notki. Od lat borykamy się ze swędzącym noskiem, od kilku miesięcy problem się bardzo nasilił i coś musze z tym w końcu zrobić. Kota się rozdrapuje, ma strupki praktycznie w różnych miejscach na całym pyszczku ( i pod brodą też znalazłam).
Gdy dr prowadzącą była Ada Uznańska polecała dr Martę Kłucjasz z Animal-Center. Ja słyszałam o dr Karas - Tęczy, ale trafiłam na kilka opinii w necie, które zmroziły mi lekko krew w żyłach.
Którą dr wybrać? A może jeszcze kogoś innego?
Ostatnio edytowano Wto kwi 03, 2018 19:50 przez Marzenia11, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon mar 19, 2018 20:52 Re: Warszawa-dermatolog - kogo wybrać?

Podrzucę, moze ktoś ma i podzieli się swoim doświadczeniem..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon mar 19, 2018 21:36 Re: Warszawa-dermatolog - kogo wybrać?

Może K.Dembele z Białobrzeskiej. Słyszałam o nim wiele dobrych opini.

Seramarias

 
Posty: 337
Od: Śro lip 15, 2015 11:38

Post » Pon mar 19, 2018 22:05 Re: Warszawa-dermatolog - kogo wybrać?

Seramarias mnie ubiegła ;-)
Próbuj u Niego http://bialobrzeska.waw.pl/dr-n-wet-kourou-dembele/

kajtek56

 
Posty: 362
Od: Nie maja 04, 2008 10:11
Lokalizacja: Zielonka

Post » Pon mar 19, 2018 22:08 Re: Warszawa-dermatolog - kogo wybrać?

Dziękuję.
Fakt, kiedyś leczyłam u niego grzybicę u moich tymczasów. Jakos zapomniałam o nim...
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto kwi 03, 2018 17:33 Re: Warszawa-dermatolog - kogo wybrać?

podnoszę wątek - bo już się szykuję na wizytę z Notką.
Czy ktoś jeszcze oprócz dra Dembele?
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto kwi 03, 2018 20:36 Re: Warszawa-dermatolog - kogo wybrać? kogo polecacie?

Ja również rozważam wizytę u dermatologa z moim tymczaskiem. Marzenia11, jeśli będziesz u dr Dembele przede mną, to daj proszę znać jak wrażenia z wizyty.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Wto kwi 03, 2018 20:49 Re: Warszawa-dermatolog - kogo wybrać? kogo polecacie?

Jak poszukasz w necie to na temat dr. K. Dembele też trafisz pewnie opinie mrożące krew żyłach. Ja w necie nie szukałam, ale ustnie kilka takich słyszałam. Ma on opinię lekarza, który lubi przywalić mocne leki i niektórym zwierzakom nie wychodzi to na dobre.

Niestety takie czasy. Jak się dla siebie szuka lekarza, to też nie trafisz na takiego, który nie ma negatywnych opinii. Kiedyś papier wszystko przyjmował, teraz klawiatura.
Obrazek
Obrazek
Jeszcze żaden nieśmiertelny bóg nie przeżył śmierci swoich wyznawców.
NAUKA O KLIMACIE.PL

genowefa

Avatar użytkownika
 
Posty: 18789
Od: Pon wrz 18, 2006 13:34
Lokalizacja: Warszawa-Ursus

Post » Wto kwi 03, 2018 20:54 Re: Warszawa-dermatolog - kogo wybrać? kogo polecacie?

O leki w moim przypadku się najmniej martwię. Po prostu się nie zgodzę. Chcę diagnozę.
Co innego jest jednak ważne. Nie będę w stanie jeździć do niego z kotem systematycznie. Jak ma pobrać materiał do badań, to za pierwszym razem. Więc jeśli jest z tych, co to lubią często oglądać pacjenta, to nie dla mnie :(
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Pt kwi 06, 2018 22:56 Re: Warszawa-dermatolog - kogo wybrać? kogo polecacie?

Dr Milewska z Wetlandii.do alergii stosuje niekonwencjonalne metody diagnostyki i odczulania ( biorezonans) , ale jak trzeba stosuje też konwencjonalne metody. Łatwo się do niej umówić, bo jest współwłaścicielem lecznicy i przyjmuje od pon do pt, tylko czasami na zapisy

annakk

 
Posty: 459
Od: Pt gru 07, 2012 23:04

Post » Nie kwi 08, 2018 21:08 Re: Warszawa-dermatolog - kogo wybrać? kogo polecacie?

Dr Marii Klucjasz z Animal Center nie polecam.
ObrazekObrazek

Romi85

Avatar użytkownika
 
Posty: 1808
Od: Wto lut 18, 2014 12:29
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie kwi 08, 2018 21:54 Re: Warszawa-dermatolog - kogo wybrać? kogo polecacie?

Romi85 pisze:Dr Marii Klucjasz z Animal Center nie polecam.

A dlaczego?
Ada.przed wyjazdem mi polecala...

A kogo polecasz?
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon kwi 09, 2018 18:38 Re: Warszawa-dermatolog - kogo wybrać? kogo polecacie?

2 razy postawila bledna diagnoze, wiec zaczelam chodzic do dr Karas Teczy, ktora polecam :)
ObrazekObrazek

Romi85

Avatar użytkownika
 
Posty: 1808
Od: Wto lut 18, 2014 12:29
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon kwi 09, 2018 18:54 Re: Warszawa-dermatolog - kogo wybrać? kogo polecacie?

Romi85 pisze:2 razy postawila bledna diagnoze, wiec zaczelam chodzic do dr Karas Teczy, ktora polecam :)

Podobno droga i mocno nieprzyjemna. :roll:
Już sama nie wiem do kogo iść..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon kwi 09, 2018 20:04 Re: Warszawa-dermatolog - kogo wybrać? kogo polecacie?

Marzenia11 pisze:
Romi85 pisze:2 razy postawila bledna diagnoze, wiec zaczelam chodzic do dr Karas Teczy, ktora polecam :)

Podobno droga i mocno nieprzyjemna. :roll:
Już sama nie wiem do kogo iść..


nie polecam Karaś Tęczy

Nieprzyjemna bardzo potwierdzam, droga też bardzo.
Ale przede wszystkim kotu nie pomogła.
Kotu który miał duże podrażnienia skóry i wyłysienia podała na kart stronghold obok rany która tam miał.
Po tym kot miał kolejne duże wyłysienie.
Bo niby na ulicy gdzie mieszkam jest wiele pcheł
Szkoda tylko że kot żadnych pcheł nie miał i nie ma, jest niewychodzący
Stronghod podała znienacka bez mojej zgody.

Asystentka, która miała pomóc i trzymać kota do pobrania krwi nie radziła sobie w końcu złapała kota z całej siły za tę bolącą skórę z raną
Musiałam krzyknąć aby przestała.
Leki zapisane nic nie dały.

Reasumując nigdy więcej tej lekarki.

piccolo

Avatar użytkownika
 
Posty: 5626
Od: Czw kwi 03, 2008 12:39
Lokalizacja: Warszawa

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, włóczka, Wojtek i 219 gości