Warszawa-dermatolog - kogo wybrać? kogo polecacie?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon kwi 09, 2018 20:34 Re: Warszawa-dermatolog - kogo wybrać? kogo polecacie?

No to kto?
Dembele podobno stosuje stare metody i leki i to bardzo silne.
Poza tym jakoś intuicja mi mówi, żeby akurat z Notka do niego nie iść..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35312
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto kwi 10, 2018 6:25 Re: Warszawa-dermatolog - kogo wybrać? kogo polecacie?

Byłam z różnymi kotami u Karaś-Tęczy i pomogła skutecznie wszystkim. Choć bywa dość specyficzna :wink: Zależy też jaki ma dzień. Dla mnie nie ważne,jaka jest dla opiekuna .Ważne,że ma wiedzę. Dużą,aktualizowaną i dobre leki,nie wszędzie dostępne.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Czw sie 09, 2018 21:37 Re: Warszawa-dermatolog - kogo wybrać? kogo polecacie?

Podniosę wątek. Muszę iść do dermatologa z moimi dwiema kotkami. Jedna ma coś na brzuszku, albo coś jej wyskoczyło, albo sobie wylizuje, albo to od upałów. Po sterydzie zniknęło, ale po paru tygodniach wróciło. Do tego jest kotkiem puszystym, a miałam już kota z cukrzycą, nie chcę w nią walić sterydami...

Druga kicia wygryza sobie do krwi koniec ogonka. Dostała maść, ale wolałabym ją jeszcze skonsultować.

Kogoś polecacie? Też w Warszawie.
Obrazek

Malk

Avatar użytkownika
 
Posty: 9927
Od: Pon paź 01, 2007 18:30
Lokalizacja: Oslo, NO

Post » Pt sie 10, 2018 7:01 Re: Warszawa-dermatolog - kogo wybrać? kogo polecacie?

Wciąż tych samych co posty wyżej. Przecież to wiedza sprzed 3mcy!
lek.wet.Karaś-Tęcza z Dermawet
https://www.facebook.com/Dermawet/

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Czw sie 16, 2018 0:03 Re: Warszawa-dermatolog - kogo wybrać? kogo polecacie?

Malk pisze:Podniosę wątek. Muszę iść do dermatologa z moimi dwiema kotkami. Jedna ma coś na brzuszku, albo coś jej wyskoczyło, albo sobie wylizuje, albo to od upałów. Po sterydzie zniknęło, ale po paru tygodniach wróciło. Do tego jest kotkiem puszystym, a miałam już kota z cukrzycą, nie chcę w nią walić sterydami...

Druga kicia wygryza sobie do krwi koniec ogonka. Dostała maść, ale wolałabym ją jeszcze skonsultować.

Kogoś polecacie? Też w Warszawie.

Ja w końcu byłam niedaleko Warszawy , w Chotomowie, u dr Oczkowskiej.
Natomiast wygryzanie do krwi końca ogonka to bardziej problem behawioralny, radzenie sobie z napięciem niż dermatologiczny. Ale warto sprawdzić.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35312
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw sie 16, 2018 12:29 Re: Warszawa-dermatolog - kogo wybrać? kogo polecacie?

Byłam w końcu u pani dr Karas-Teczy, powiedziała, że ogonek to efekt uboczny problemów z pęcherzem, jaki ma kicia. I na to właśnie dała leki.
Obrazek

Malk

Avatar użytkownika
 
Posty: 9927
Od: Pon paź 01, 2007 18:30
Lokalizacja: Oslo, NO

Post » Czw sie 16, 2018 13:11 Re: Warszawa-dermatolog - kogo wybrać? kogo polecacie?

Malk pisze:Byłam w końcu u pani dr Karas-Teczy, powiedziała, że ogonek to efekt uboczny problemów z pęcherzem, jaki ma kicia. I na to właśnie dała leki.

a badanie krwi i moczu robiłaś?

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Czw sie 16, 2018 13:50 Re: Warszawa-dermatolog - kogo wybrać? kogo polecacie?

A przynajmniej moczu?
A tej drugiej co brzuch wylizuje to co zaleciła?
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35312
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob sie 18, 2018 10:56 Re: Warszawa-dermatolog - kogo wybrać? kogo polecacie?

Do pani doktor przyszłam ze świeżym badaniem moczu, potwierdziło tę wstępną diagnozę. Z kicią od brzuszka idę do pani doktor w poniedziałek.
Obrazek

Malk

Avatar użytkownika
 
Posty: 9927
Od: Pon paź 01, 2007 18:30
Lokalizacja: Oslo, NO

Post » Sob sie 18, 2018 11:19 Re: Warszawa-dermatolog - kogo wybrać? kogo polecacie?

Od nerek i pęcherza to jest nefrolog- lek.wet.Agnieszka Neska ze SpecVet na Ursynowie.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: smoki1960 i 139 gości