Dentysta specjalista Małopolska

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto mar 06, 2018 10:50 Dentysta specjalista Małopolska

Hej,
Szukam kociego dentysty, specjalisty w swoim fachu. Nie weterynarza, który między zszywaniem ran, obcinaniem pazurów i skladaniem polamanych lapek wyrywa zęby.
Dentysty, który zaleczy (najlepiej skutecznie) trudne ząbki. Beznadziejne wręcz...
Potrzebujemy borowania, plombowania i innych takich ludzkich rarytasow.
Kogoś kto mi nie uśpi kota obiecując że załatwi temat, a potem się okaże że się nie da. Musi się dać.
Najlepiej w Małopolsce, ale jak trzeba będzie to się przejdziemy dalej. Byleby się w końcu temat skończył. Nie chodzi o mnie a o kota i jego komfort życia.


Wielu jest dobrych weterynarzy, kilku wspaniałych. A ja potrzebuje jednego wspaniałego dentysty...
Ktoś, coś?

AleksandraZebrowata

Avatar użytkownika
 
Posty: 322
Od: Czw cze 30, 2016 23:17
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto mar 06, 2018 12:20 Re: Dentysta specjalista Małopolska

Głowy nie dam, ale zadzwoń do reksvet kraków, moja kuzynka pare lat temu leczyła psiakowi, ogólnie jeździ do tego co ja, do adama opalskiego, ale pies miał "trudne" zęby i wet zciągał kolegę do tegoż leczenia, oni przyjmują właśnie w reksvet. Nie pamiętam niestety jak ten wet się nazywał, ale pies cieszył się wyleczonymi ząbkami do śmierci, rok temu. Pewnie jak się zadzwoni to polecą, który zajmuje się stomatologią.
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Czw mar 08, 2018 1:29 Re: Dentysta specjalista Małopolska

Dr Jerzy Gawor, Klinika Weterynaryjna ARKA, Kraków
Tutaj informacje o jego kwalifikacjach: http://www.esavs.net/en/artikel.php?a=1478

Samira33

 
Posty: 216
Od: Pon sty 05, 2009 23:10
Lokalizacja: KRK




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kasiek1510 i 423 gości