Umrze w schronisku

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt mar 02, 2018 20:21 Re: Umrze w schronisku

SapcioKot pisze:Tutaj link na fb do sprawdzonej, taniej firmy montażowej z siatkami : https://www.facebook.com/osiatkowaniabalkonow/



a to nie jest ta firma, która zabiła kota komuś?

pytam, bo jako tak strasznie podobne te zdjęcia w ofercie
idę poszukać, niedawno o tym było tutaj, na forum
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Pt mar 02, 2018 20:23 Re: Umrze w schronisku

SapcioKot pisze:Tak na szybko, bo muszę lecieć :) Rudolf ma wspaniały domek :) Nie wiem ja załączyć zdjęcie :( kurcze! W jego wydarzeniu na fb są ;) musze lecieć , ale wrócę!

SUUUPER

joasia1976mec

 
Posty: 16
Od: Sob cze 02, 2012 21:08
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt mar 02, 2018 20:36 Re: Umrze w schronisku

Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Pt mar 02, 2018 23:19 Re: Umrze w schronisku

Czy może ktoś podpowiedzieć, jak na tym zdjęciu zamontowana jest siatka?: https://www.facebook.com/osiatkowaniaba ... =3&theater
Bo wydaje mi się, że na przedostatnie oczko.


Za Rudolfa, żeby wszystko było dobrze w nowym domu :ok:
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10685
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Sob mar 03, 2018 7:38 Re: Umrze w schronisku

mojej sąsiadce montowali za pomocą linki położonej wzdłuż tego pręta a potem takie plastikowe ściągacze, nie wiem za bardzo jak to się nazywa, ale generalnie najpierw linka potem z linką do tego pręta

w tej chwili jest u wnuka bo chory ale jak wróci moge poprosić o zdjęcia
z naszego forum wiem że siatki robi TŻ Gosi - CatAngel - można podpytać, u mnie robił Adrian (nie umiem przypomnieć sobie nicka - poszukam) (też z Sosnowca) jest już na balkonie ponad 6 -7 ? lat i jest super naciągnięta (mam telefony jakby co )
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob mar 03, 2018 11:08 Re: Umrze w schronisku

Ruduś jest wspaniały :) Przespał całą noc w poprzek łóżka. Trzymał siku do rana, ale potem w końcu ładnie do kuwetki się załatwił. Jestem zachwycona, bo w schronisku wszystko podsikiwał, ale wiadomo, tam tyle kotów, to trzeba zaznaczyć swoją obecność też ;) Rodzina jest wspaniała :) Dołączę jakoś zdjęcia ale nie dziś. Znajdziecie na pewno na fb ;) Muszę uciekać, bo jadę w góry miau łał :) To będzie fajny, szczęśliwy weekend mam nadzieję ;) Pozdrawiam i dziękuję wszystkim jeszcze raz za pomoc w poszukiwaniu domku! Jesteście kochane :*

SapcioKot

 
Posty: 21
Od: Sob lut 24, 2018 12:07

Post » Nie mar 04, 2018 22:39 Re: Umrze w schronisku

:1luvu: :1luvu: :1luvu: :201461

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Pon mar 05, 2018 19:29 Re: Umrze w schronisku

SapcioKot pisze:Ruduś jest wspaniały :) Przespał całą noc w poprzek łóżka. Trzymał siku do rana, ale potem w końcu ładnie do kuwetki się załatwił. Jestem zachwycona, bo w schronisku wszystko podsikiwał, ale wiadomo, tam tyle kotów, to trzeba zaznaczyć swoją obecność też ;) Rodzina jest wspaniała :) Dołączę jakoś zdjęcia ale nie dziś. Znajdziecie na pewno na fb ;) Muszę uciekać, bo jadę w góry miau łał :) To będzie fajny, szczęśliwy weekend mam nadzieję ;) Pozdrawiam i dziękuję wszystkim jeszcze raz za pomoc w poszukiwaniu domku! Jesteście kochane :*

Cudowne wieści :1luvu: :1luvu:
Dużo zdrowia dla Rudusia i jego ludzkiej rodziny. :201494 :201494 :201494 :201494

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25563
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto mar 06, 2018 14:14 Re: Umrze w schronisku

Tyle radoŚci w ten ponury, deszczowy dzień - buziaki dla Wspaniałych-Dwunożnych, Rudosława Wspaniałego oraz Sapci, Szefowej Zamieszania :1luvu:
Jestem dla ciebie tylko lisem, podobnym do stu tysięcy innych lisów. Lecz jeśli mnie oswoisz, będziemy się nawzajem potrzebować. Będziesz dla mnie jedyny na świecie. I ja będę dla Ciebie jedyny na świecie(...) Mały Książe

http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=111621

mamucik

 
Posty: 2942
Od: Wto kwi 20, 2004 12:27
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto mar 06, 2018 17:41 Re: Umrze w schronisku

Kinnia pisze:
SapcioKot pisze:Tutaj link na fb do sprawdzonej, taniej firmy montażowej z siatkami : https://www.facebook.com/osiatkowaniabalkonow/



a to nie jest ta firma, która zabiła kota komuś?

pytam, bo jako tak strasznie podobne te zdjęcia w ofercie
idę poszukać, niedawno o tym było tutaj, na forum


Sprostuję żeby się jakieś zamieszanie nie zrobiło :)

Nie to nie jest ta firma, to co podaje SapcioKot wyżej w linku to jest mojego Tż 100% solidni :) zdjecia kompletnie nie sa podobne do tamtych.
Tu link tz https://www.facebook.com/pg/osiatkowani ... e_internal

Tamta firma była chyba z Warszawy bądź Łodzi. Kot wypadł z 9piętra bodajże , siatka zrobiona tak fatalnie że szok.
I nie zabiła nikomu kota , kot wypadł , ale żyje, przeszedł operacje.

Stomachari pisze:Czy może ktoś podpowiedzieć, jak na tym zdjęciu zamontowana jest siatka?: https://www.facebook.com/osiatkowaniaba ... =3&theater
Bo wydaje mi się, że na przedostatnie oczko.


Za Rudolfa, żeby wszystko było dobrze w nowym domu :ok:


To jest przedostatnie oczko i linka wzmacniajaca która usztywnia siatkę przy haczykach. Zawsze trzeba zostawić rezerwe siatki. Nie wolno montowac haczykow na ostatnie oczka siatki. I nie powinno sie takich siatek przyjmowac jakos założone

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto mar 06, 2018 21:47 Re: Umrze w schronisku

CatAngel pisze:To jest przedostatnie oczko i linka wzmacniajaca która usztywnia siatkę przy haczykach. Zawsze trzeba zostawić rezerwe siatki. Nie wolno montowac haczykow na ostatnie oczka siatki. I nie powinno sie takich siatek przyjmowac jakos założone

Że na ostatnie oczko nie wolno to wiem ;) Ale gdybym sobie samej montowała, to zostawiłabym pewnie nieco większy zapas niż tylko jednego oczka (oczywiście wyglądałoby gorzej) :)
Obecności linki nie byłam pewna, bo nie da się zrobić zbliżenia.
Dziękuję za wyjaśnienie :)
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10685
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Śro mar 07, 2018 8:01 Re: Umrze w schronisku

CatAngel pisze:
Tamta firma była chyba z Warszawy bądź Łodzi. Kot wypadł z 9piętra bodajże , siatka zrobiona tak fatalnie że szok.
I nie zabiła nikomu kota , kot wypadł , ale żyje, przeszedł operacje.

No duża różnica to to nie jest... :evil:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Śro mar 07, 2018 8:40 Re: Umrze w schronisku

KociaMama44 pisze:
CatAngel pisze:
Tamta firma była chyba z Warszawy bądź Łodzi. Kot wypadł z 9piętra bodajże , siatka zrobiona tak fatalnie że szok.
I nie zabiła nikomu kota , kot wypadł , ale żyje, przeszedł operacje.

No duża różnica to to nie jest... :evil:

Odpisalam tylko na post Kinini prostujac informacje ktore napisala odnosnie firmy z linku . Zeby potem ktos nowy nagle nie wszedl na watek i bzdur nie zaczął pisac.
Dalsze posty są zbędne :wink: bo to wątek kota . Pozdrawiam

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aga66, Blue, kasiek1510 i 479 gości