Umrze w schronisku

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lut 28, 2018 18:05 Re: Umrze w schronisku

Przede wszystkim wielki, słodki lizak dla tej pani :1luvu: i dla Ciebie :201461
Za mną wiele adopcji - Ty także jesteś osobą doswiadczoną, niemniej pozwolę sobie podpowiedzieć, ludzie nie za bardzo chcą montować kraty, krateczki itd. Bardzo dobrze sprawdzają się mocne sieci nylonowe, siatki nylonowe. Są o wiele przyjaźniejsze dla oka, niż normalne okratowanie. I łatwiej ludzi na nie namówić. Uchylanie balkonu - to prosta droga do powieszenia się kota, ale ta osoba może tego nie wiedzieć. Nie ma co teraz spiętrzać przed nią trudnosci, po prostu delikatnie naciśnij na założenie siatki w jakimś określonym terminie. Może po prostu zrzućmy się w częsci - jak jej dasz np. połowę kwoty, to to już będzie zobligowanie do tego. To nie są duże koszty.
Jestem dla ciebie tylko lisem, podobnym do stu tysięcy innych lisów. Lecz jeśli mnie oswoisz, będziemy się nawzajem potrzebować. Będziesz dla mnie jedyny na świecie. I ja będę dla Ciebie jedyny na świecie(...) Mały Książe

http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=111621

mamucik

 
Posty: 2942
Od: Wto kwi 20, 2004 12:27
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lut 28, 2018 22:09 Re: Umrze w schronisku

ewar pisze:To cud, że tak chory kot znalazł domek i to świetny. Sama mam "kota" na punkcie osiatkowań, ale kot będzie jedynakiem, trzy dorosłe osoby w domu, można sobie jakoś poradzić. Kot będzie wychodził w szeleczkach, na balkon przecież też może.


Się absolutnie zgadzam :D :ok:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Czw mar 01, 2018 0:53 Re: Umrze w schronisku

To jest II piętro. Wizyty przedadopcyjnej jeszcze nie zdążyłam zrobić, bo to dzisiaj wyniknęło wszystko - jestem z Wami na bieżąco ;) Plan jest taki, że pojadę tam z kolegą, który kocha Rudolfa i pracuje w schronisku - ma kilka dyżurów na miesiąc ale on robił wszystko tym kotkom tam od domków, po drabinki,półeczki, taka złota rączka. Zmierzymy ten balkon i poszukamy siatki, a potem jeszcze raz pojadę z Robertem i to zamontujemy. Do tego czasu kotek niech już tam będzie, będą pilnować, a poza tym Rudolf to nie młode kocię, on się już nie spina, nie wyrywa, nie szaleje ;) Umówmy się szczerze - będzie tęsknił, będzie próbował wyjść, ale uczulimy ich bardzo, łącznie oczywiście z oknem uchylnym choć nigdy Rudi się nie pchał do okien. Nie mam co czekać na idealny dom, bo przypuszczam, że Rudi nie ma aż tyle czasu niestety :( Zrobię co w mojej mocy, żeby było dobrze. Oczywiście nigdy nie prześwietlisz ludzi w 100 % i różne rzeczy mogą się zdarzyć. Mam nadzieję, że Rudolf nie wróci z adopcji - już zapowiedziała, ze na dobre i na złe go biorą ;) No ale wiadomo, gdyby coś nie wyszło to szukamy dalej domu. Bądźmy jednak dobrej myśli - ja jestem, choć zawsze czuję niepokój.., zawsze! Tylko, że ja nie jestem normalna już ;)
Dam znać oczywiście o wszystkim :)
Buziaki!!!!

SapcioKot

 
Posty: 21
Od: Sob lut 24, 2018 12:07

Post » Czw mar 01, 2018 7:10 Re: Umrze w schronisku

W takim razie oby wszystko było dobrze :ok:
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10685
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Czw mar 01, 2018 12:28 Re: Umrze w schronisku

W razie silnego stresu u mnie sprawdzała się obróżka behawioralna.


(Matko jedyna 8O 8O 8O 8O - pracownik schroniska idzie do adoptującego domu, mierzy balkon i potem montuje siatkę - aż się prosi, żeby temat podesłać do wrocławskiego schroniska. Przywracacie mi wiarę w ludzi :1luvu: )

Kciuki za Nowy Domek :201461

Kochani :!: :!: :!: :1luvu: - pomóżmy - tu jest też taki sam problem, ja na fb umieszczę, póście proszę też jak w najwiecej miejsc. Moze szcześcoie Rudzia (tfu, tfu) i tym biedom pomoże.
viewtopic.php?f=1&t=183939
Jestem dla ciebie tylko lisem, podobnym do stu tysięcy innych lisów. Lecz jeśli mnie oswoisz, będziemy się nawzajem potrzebować. Będziesz dla mnie jedyny na świecie. I ja będę dla Ciebie jedyny na świecie(...) Mały Książe

http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=111621

mamucik

 
Posty: 2942
Od: Wto kwi 20, 2004 12:27
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw mar 01, 2018 15:53 Re: Umrze w schronisku

:ok:

najważniejsze, że Rudolf jedzie do domku.

Pozdrawiam wszystkich tych, którzy kochają te nasze cudowne kociaki <3

Dzięki dziewczyny!!!
Ostatnio edytowano Czw mar 01, 2018 17:46 przez SapcioKot, łącznie edytowano 2 razy

SapcioKot

 
Posty: 21
Od: Sob lut 24, 2018 12:07

Post » Czw mar 01, 2018 15:59 Re: Umrze w schronisku

Na szybko to chyba tylko tu: http://www.zooplus.pl/shop/koty/drzwi_s ... kot/343060
Ponoć te siatki nie są najgorsze, chociaż i tak trzeba regularnie sprawdzać ich stan.
Tylko metalowych nie trzeba.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10685
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Czw mar 01, 2018 16:03 Re: Umrze w schronisku

Kochani :!: :!: :!: :1luvu: - pomóżmy - tu jest też taki sam problem, ja na fb umieszczę, póście proszę też jak w najwiecej miejsc. Moze szcześcoie Rudzia (tfu, tfu) i tym biedom pomoże.
viewtopic.php?f=1&t=183939[/quote]

Szukając domu dla Rudolfa odezwała się też dziewczyna, która prowadzi DT w Szczecinie. DT - ale takie dożywotnie, czyli szuka domu ale kot jeśli tego domu nie znajdzie to zostaje u niej. Ma w tej chwili jedną kicię z FIV i mogłaby wziąć drugiego kotka , lecz opieka wet i karma musiałaby być opłacona, bo jej nie stać. Podaję link na fb gdzie jest ta "jej" kicia. Dziewczyna ma na imię Agnieszka i znalazła mnie przez OLX (warto tam wrzucać też ogłoszenia, tylko ja wypromowałam post za jakieś 25 zł dodatkowo). Spróbujcie się dogadać, transport zawsze się znajdzie jakiś.
https://www.facebook.com/KociSzczecinFu ... =3&theater

Trzymam kciuki za chłopaka <3

SapcioKot

 
Posty: 21
Od: Sob lut 24, 2018 12:07

Post » Czw mar 01, 2018 16:06 Re: Umrze w schronisku

:201461
Ostatnio edytowano Czw mar 01, 2018 19:27 przez Funghi, łącznie edytowano 1 raz

Funghi

Avatar użytkownika
 
Posty: 404
Od: Czw maja 19, 2016 9:37

Post » Czw mar 01, 2018 16:51 Re: Umrze w schronisku

Ok, pewnie masz rację. Były tam osoby do których mam pełne zaufanie i słabo mi się zrobiło gdy usłyszałam kilka opowieści.

SapcioKot

 
Posty: 21
Od: Sob lut 24, 2018 12:07

Post » Czw mar 01, 2018 18:38 Re: Umrze w schronisku

To temat Rudzia i cieszmy się, cieszmy się.. :piwa:
Ostatnio edytowano Pt mar 02, 2018 7:17 przez mamucik, łącznie edytowano 1 raz
Jestem dla ciebie tylko lisem, podobnym do stu tysięcy innych lisów. Lecz jeśli mnie oswoisz, będziemy się nawzajem potrzebować. Będziesz dla mnie jedyny na świecie. I ja będę dla Ciebie jedyny na świecie(...) Mały Książe

http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=111621

mamucik

 
Posty: 2942
Od: Wto kwi 20, 2004 12:27
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw mar 01, 2018 21:11 Re: Umrze w schronisku

Cieszymy się i to bardzo, a sprzeczać się nie ma po co. Głupia jestem, że sprowokowałam tą sytuację aroganckim wpisem, ale już usunęłam ;) Widziałam różne schroniska, tamtego jeszcze nie i chyba nie chcę. Wystarczy mi różnych obrazów aż na całe życie. Ważne by skupić się na najważniejszym- szukamy domków nawet tym, które wydają się nie mieć na domek żadnych szans, boooo... każdy ma ! :) A propos siatki, to dziś będę mieć link do firmy w Będzinie, która ma bardzo dobrą jakość, przyjeżdżają montować i to bardzo niedrogo, więc jak tylko zdobędę to info, to Wam tu napiszę ;)

SapcioKot

 
Posty: 21
Od: Sob lut 24, 2018 12:07

Post » Czw mar 01, 2018 21:41 Re: Umrze w schronisku

Tutaj link na fb do sprawdzonej, taniej firmy montażowej z siatkami : https://www.facebook.com/osiatkowaniabalkonow/

SapcioKot

 
Posty: 21
Od: Sob lut 24, 2018 12:07

Post » Czw mar 01, 2018 22:49 Re: Umrze w schronisku

Bardzo się cieszę,że Rudolf będzie miał dom :201461 :ok:
Świetni ludzie :1luvu:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Pt mar 02, 2018 19:59 Re: Umrze w schronisku

Tak na szybko, bo muszę lecieć :) Rudolf ma wspaniały domek :) Nie wiem ja załączyć zdjęcie :( kurcze! W jego wydarzeniu na fb są ;) musze lecieć , ale wrócę!

SapcioKot

 
Posty: 21
Od: Sob lut 24, 2018 12:07

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, ewar, Google [Bot], marta_kociara, Zeeni i 521 gości