Załatwione: ŁÓDŹ prośba o wizytę PA

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lut 11, 2018 11:19 Re: Załatwiione: ŁÓDŹ prośba o wizytę PA

Stomachari pisze:Mam jednego kota do PILNEJ adopcji oraz dwa do zwykłej ale to struwitowce więc chętny domek powinien być nie tylko dobry ale wręcz świetny, żeby nie pchał w nie suchej karmy zbożowej z nalepką "Urinary". Jeśli ten domek chciałby pomóc albo temu jednemu kotu w naprawdę PILNEJ sytuacji, albo tym dwóm w pakiecie (tudzież jakaś roszada), to ja poproszę o taką "upierdliwą i czepliwą" wizytę PA.
Baltimoore, da się jakoś spytać ten domek, czy byłby zainteresowany? I czy zgadza się na wizytę Iwci?


Myslałam o Twoich kotach w kontekście tego domu, ale :
1.To nie był domek pod aż takie wymagania
2.Dzisiaj zadzwoniłam do tego pana z info, że dopiero wieczorem odezwała się do mnie koleżanka z Łodzi, która może podejść na wizytę PA, ale że wczoraj wieczorem te dwie kotki, które były w awaryjnej sytuacji, znalazły dom w Warszawie. I pan już nie chciał z mną rozmawiać o innym kocie- jak nie te dwie o które się ze umawiał, to wiecej ode mnie nic już nie chce, sam będzie szukał kota.
Ewa_mrau ma do niego dzisiaj zadzwonić, zobaczymy co wyniknie.


A czy ten Twój kot w awaryjnej sytuacji jest może czarny? Bo miałam jakieś zapytanie o czarną kotkę pojedynczą.
Z ogłoszenia dzwonili szukający czarnego kota, większość zapytań była bez sensu.

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Nie lut 11, 2018 16:19 Re: Załatwione: ŁÓDŹ prośba o wizytę PA

Dziekuję za pamięć :)

Kot do pilnej adopcji jest też bury...

Jest jeszcze jeden kot, ten jest czarny, ale wpierw musi minąć okres dla poprzedniego właściciela na zgłoszenie się po zgubę, więc byłby w razie czego dopiero za tydzień albo dwa do adopcji.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10673
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5, Majestic-12 [Bot], Szeska i 278 gości