Niechciane, chore, kalekie.Tosia w DS,Zuzia w DS:)4 maluszki

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lip 07, 2019 20:43 Re: Niechciane, chore, kalekie.Tosia w DS, Zuzia w DS :)

Złapał mi się ten mój bezdomniaczek i jutro jedzie na kastrację bo jajka ma fest.

Obrazek

Hasia zjadło rano felixa z antybiotykiem ale teraz jeszcze nie bo zapewne w nocy zje.
Aż mnie w dołku ściska jak pomyślę o zapakowaniu jej znowu do transporterka jutro do weta.
Rana paskudna :( ale ropy nie ma.
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

Od: Nie lis 25, 2007 20:27

Post » Pon lip 08, 2019 9:53 Re: Niechciane, chore, kalekie.Tosia w DS, Zuzia w DS :)

Kocurek już w lecznicy i czeka na kastrację (na gminę).
Tak w nocy próbował się wydostać z klatki, aż sobie koło noska ranę zrobił. :(

Obrazek Obrazek

Z Hasią byłam już też w lecznicy i jest dobrze, znaczy rana się goi i nie potrzeba zakładać opatrunku.
Mam jej dawać dalej antybiotyk 2x1 do jedzenia i w sobotę na kontrolę.
Na 12 godzinę sama jadę do lekarza i po obiedzie mam nadzieję na odrobinę oddechu.
Obrazek Obrazek

Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)

Anna61

Post » Pon lip 08, 2019 18:24 Re: Niechciane, chore, kalekie.Tosia w DS, Zuzia w DS :)

I co twój ludzki wet powiedział Aniu?

aga66

Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pon lip 08, 2019 18:38 Re: Niechciane, chore, kalekie.Tosia w DS, Zuzia w DS :)

Kciuki za zdrowie kotów i Twoje :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek Obrazek Obrazek

mb

Od: Czw kwi 13, 2006 5:51

Post » Pon lip 08, 2019 19:12 Re: Niechciane, chore, kalekie.Tosia w DS, Zuzia w DS :)

aga66 pisze:I co twój ludzki wet powiedział Aniu?

Agnieszka, muszę mieć operację poszerzenia szpary głośni.
Normalnie zdrowy człowiek ma około 16 milimetrów a ja tylko 4.
To jest męczarnia co lekarze mi zrobili 30 lat temu, ale już dalej tak żyć nie mogę.
Mam obustronne porażenie strun głosowych przy operacji tarczycy co już wcześniej i kilkakrotnie tutaj pisałam.
Już wcześniej miałam skierowanie do szpitala (Warszawa bądź Poznań) ale nikt mi nie chciał zagwarantować, że nie stracę resztek głosu i dlatego nie zdecydowałam się na to, ani na rurkę tracheotomijną.
viewtopic.php?f=1&t=176831&p=11929673&hilit=jestem+chora+z+winy#p11929673
Nie wiem, czy ktoś z Was może sobie wyobrazić takie życie, takie męczenie się każdego dnia przez 30 lat.
Bywały tragiczne chwile, szpitale i ratowanie życia, jak i bezsens takiego życia. Z tym wszystkim muszę borykać się sama i muszę wstawać każdego dnia by pomagać innym, czyli moim bidulkom, do końca, pomimo trudu który muszę pokonywać każdego dnia.

mb pisze:Kciuki za zdrowie kotów i Twoje :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Dziękuję Marysiu.
Obrazek Obrazek

Anna61

Post » Pon lip 08, 2019 20:38 Re: Niechciane, chore, kalekie.Tosia w DS, Zuzia w DS :)

O rety tak mi przykro. Mimo wszystko taka operacja jest obarczona dużym ryzykiem, nie dziwię się, że odwlekałaś ja tak długo. Trzymam kciuki za polepszenie stanu zdrowia :ok:

aga66

Post » Wto lip 09, 2019 14:24 Re: Niechciane, chore, kalekie.Tosia w DS, Zuzia w DS :)

Nawet nie chce sobie wyobrazac :(

zuza

Od: Sob lut 02, 2002 22:11

Post » Wto lip 09, 2019 14:36 Re: Niechciane, chore, kalekie.Tosia w DS, Zuzia w DS :)

Aniu nie wiem czy Klinika w Kajetanach też robi takie operacje. Co prawda to słynna klinika słuchu i mowy na skalę światową. Mojej kuzynki córka miała tam operację skomplikowanych migdałków które już naciskaly na słuch i struny głosowe.

Gosiagosia

Od: Wto kwi 23, 2013 11:47

Post » Śro lip 10, 2019 11:43 Re: Niechciane, chore, kalekie.Tosia w DS, Zuzia w DS :)

Gosiagosia pisze:Aniu nie wiem czy Klinika w Kajetanach też robi takie operacje. Co prawda to słynna klinika słuchu i mowy na skalę światową. Mojej kuzynki córka miała tam operację skomplikowanych migdałków które już naciskaly na słuch i struny głosowe.

Ja też nie wiem Gosia i nie słyszałam i nawet nikt z lekarzy mi nie wspomniał o Kajetanach a jedynie Warszawa lub Poznań z naciskiem na ten drugi ale to było kilka lat temu to i może coś się zmieniło i dzięki :1luvu: bo zapytać zawsze mogę czy wywiad zrobić.
Dziękuję Gosia. :1luvu: :201461
zuza pisze:Nawet nie chce sobie wyobrażać :(

Dzięki zuza, Ty wiesz też za co. :1luvu: :201461

aga66 pisze:O rety tak mi przykro. Mimo wszystko taka operacja jest obarczona dużym ryzykiem, nie dziwię się, że odwlekałaś ja tak długo. Trzymam kciuki za polepszenie stanu zdrowia :ok:

Z córką już rozmawiałam i jeśli się uda to pierwsze co zrobię, to pojedziemy pierwszy raz w góry.
Dziękuję Agniesia. :1luvu: :201461
Obrazek Obrazek

Anna61

Post » Śro lip 10, 2019 11:58 Re: Niechciane, chore, kalekie.Tosia w DS, Zuzia w DS :)

Czytałam na stronie Kliniki w Kajetanach i z tego co ludzie piszą w opiniach to jest super tzn kadra lekarska, sprzęt i warunki. Jak masz możliwość to wejdź na ich strone. Są telefony i można popytać.
Trzymam kciuki za zdrowie i wyjazd w góry.
:ok:

Gosiagosia

Od: Wto kwi 23, 2013 11:47

Post » Śro lip 10, 2019 14:32 Re: Niechciane, chore, kalekie.Tosia w DS, Zuzia w DS :)

Ja też trzymam kciuki za zdrowie i pagórki, bo bez gór, to nie fajnie...

Agwena

Od: Sob maja 19, 2018 12:27

Post » Śro lip 10, 2019 15:58 Re: Niechciane, chore, kalekie.Tosia w DS, Zuzia w DS :)

Gosiagosia pisze:Czytałam na stronie Kliniki w Kajetanach i z tego co ludzie piszą w opiniach to jest super tzn kadra lekarska, sprzęt i warunki. Jak masz możliwość to wejdź na ich strone. Są telefony i można popytać.
Trzymam kciuki za zdrowie i wyjazd w góry.
:ok:

Popatrzę Gosia, dzięki.

Agwena pisze:Ja też trzymam kciuki za zdrowie i pagórki, bo bez gór, to nie fajnie...

A dziękuję, może uda mi się na stare lata zobaczyć pierwszy raz góry jak i je poczuć.
Obrazek Obrazek

Anna61

Post » Śro lip 10, 2019 18:16 Re: Niechciane, chore, kalekie.Tosia w DS, Zuzia w DS :)

Jak pierwszy raz to koniecznie. Oby się udało wyjechać :ok:

aga66

Post » Czw lip 11, 2019 18:23 Re: Niechciane, chore, kalekie.Tosia w DS, Zuzia w DS :)

Oj. Jak pierwszy raz to trzymam jeszcze mocniej :) Miech się uda!

Agwena

Od: Sob maja 19, 2018 12:27

Post » Pt lip 12, 2019 19:39 Re: Niechciane, chore, kalekie.Tosia w DS, Zuzia w DS :)

aga66 pisze:Jak pierwszy raz to koniecznie. Oby się udało wyjechać :ok:

Tylko ciekawe kiedy, bo jak na razie to nie mam gdzie rąk włożyć i tylko daję jeść maluszkom, sprzątam, jeżdżę do weta, bo Tola ma znowu problem z pęcherzem (a, Twoja podopieczna Agniesia :wink: ) oddaje zaróżowiony mocz ale ma też piasek.
Jutro znowu na kontrolę z Haszką...a dla mnie czasu brak.

Takie są nasze dzieciaczki.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Oby tylko były zdrowe i znalazły domki.
Są 3 chopaki i jedna dzyndzynka-taka bura z rudym.
Obrazek
Obrazek Obrazek

Anna61

[poprzednia][następna]