Niechciane, chore...Tusia zaginęła,po 2 tyg. odnalazłam!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw maja 31, 2018 21:18 Re: Niechciane, chore. Kotka-już nie zostanie uśpiona.

Uffff.... :D Dziękuję! :1luvu:
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34251
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Czw maja 31, 2018 21:26 Re: Niechciane, chore. Kotka-już nie zostanie uśpiona.

Mega szacun! Oby udało się jej szybko pomóc! Wiadomo jaką karmę jadła do tej pory? Jedna z moich ma uczulenie/nadwrażliwość na wołowinę, kurczaka itd. Nieźle sprawuje się surowy indyk w tej sytuacji.

gusiek1

 
Posty: 1660
Od: Nie sie 28, 2016 14:24
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw maja 31, 2018 21:34 Re: Niechciane, chore. Kotka-już nie zostanie uśpiona.

Kotka sporo przeszla, biedna, i byla w wielkim niebezpieczenstwie, ale teraz jest już bezpieczna u Was.
Wielki szacunek :201494
Macie dla niej jakies imie?
Do cats eat bats?

Muireade

Avatar użytkownika
 
Posty: 1576
Od: Pon sie 08, 2016 17:26
Lokalizacja: Środek wiochy (pod Toruniem)

Post » Pt cze 01, 2018 0:11 Re: Niechciane, chore. Kotka-już nie zostanie uśpiona.

Myślę, że widok innych szczęśliwych kotów przyspieszy socjalizację. Przecież ta kicia pochodzi ze schronu, wcześniej nie wiadomo, jaki był jej los, co przeszła, czy jest dzika, czy urodziła się w domu. Jeśli była dzika, to życie w pojedynkę tylko z człowiekiem mogło ją stresować, szczególnie kiedy pojawiła się nowa osoba w domu. A stres - to choroby.
Jest nadzieja, że teraz odzyska równowagę i będzie miała jeszcze sporo szczęśliwego życia.
Lepiej trafić nie mogła. :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14681
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Pt cze 01, 2018 0:49 Re: Niechciane, chore. Kotka-już nie zostanie uśpiona.

.
Ostatnio edytowano Czw sie 30, 2018 9:33 przez madrugada, łącznie edytowano 1 raz
Aktualny wątek Noliny: viewtopic.php?f=46&t=216241

madrugada

Avatar użytkownika
 
Posty: 7755
Od: Pon maja 18, 2009 12:01
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt cze 01, 2018 0:51 Re: Niechciane, chore. Kotka-już nie zostanie uśpiona.

Jestem odmiennego zdania, socjalizowałam niejednego dzikusa.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14681
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Pt cze 01, 2018 5:19 Re: Niechciane, chore. Kotka-już nie zostanie uśpiona.

Jak minela pierwsza noc w nowym domku?
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Pt cze 01, 2018 6:29 Re: Niechciane, chore. Kotka-już nie zostanie uśpiona.

:201494 :201494 wspaniale, ze kotka jest u Ciebie :) dostala od zycia kolejna szanse, to najwazniejsze :D jak los na loterii. Wielki szacunek :201494 jak Ci sie to udalo?
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Pt cze 01, 2018 9:27 Re: Niechciane, chore. Kotka-już nie zostanie uśpiona.

Ania ona je suche? Mięso? Bo w przypadku alergika dobrze jest zacząć od czegoś czego nigdy nie jadł... Czy mogę Ci wysłać paczkę z zooplusa? Czy lepiej kasę bo może kupujesz gdzie indziej.

Mam nadzieję że forum nie zostawi Cię z tym samej.

Mnie się zdaje że dobrze byłoby kici dać zobaczyć że jest ok. Ze nikt nie krzyczy nie ma pretensji nie przegrana. A potem dopiero wet...
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84841
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pt cze 01, 2018 9:34 Re: Niechciane, chore. Kotka-już nie zostanie uśpiona.

Aniu, brak mi słów podziwu dla Ciebie.
W tamtym wątku jeden hałas i wpisy poniżej wszelkiej krytyki, a Ty bez rozgłosu, mimo tylu kotów które masz pod opieką, zaoferowałaś realną pomoc.
Zrobię dziś przelew dla kotki. Wykorzystaj pieniądze na to co potrzeba :ok:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Pt cze 01, 2018 10:14 Re: Niechciane, chore. Kotka-już nie zostanie uśpiona.

JoasiaS pisze:W tamtym wątku jeden hałas i wpisy poniżej wszelkiej krytyki,

Chyba nie do końca, Joasiu. Bądźmy sprawiedliwi. Ewelina zaproponowała wzięcie kotki, chociażby. Nie będę ciągnąć tematu, kotka bezpieczna, ale swoje zdanie mam i go nie zmienię.

ewar

 
Posty: 54972
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt cze 01, 2018 10:27 Re: Niechciane, chore. Kotka-już nie zostanie uśpiona.

ewar pisze:
JoasiaS pisze:W tamtym wątku jeden hałas i wpisy poniżej wszelkiej krytyki,

Chyba nie do końca, Joasiu. Bądźmy sprawiedliwi. Ewelina zaproponowała wzięcie kotki, chociażby. Nie będę ciągnąć tematu, kotka bezpieczna, ale swoje zdanie mam i go nie zmienię.

Zgadzam się, Ewo. Ale zanim padła realna propozycja pomocy, niektórych wypowiedzi lepiej było nie czytać...
I masz rację, najważniejsze, że kotka nie została uśpiona. I teraz trzeba skupić się na pomocy dla Ani :ok:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Pt cze 01, 2018 12:06 Re: Niechciane, chore. Kotka-już nie zostanie uśpiona.

kwiryna pisze: :201494 :201494 wspaniale, ze kotka jest u Ciebie :) dostala od zycia kolejna szanse, to najwazniejsze :D jak los na loterii. Wielki szacunek :201494 jak Ci sie to udalo?

Napisałam prywatną wiadomość do pani praktycznie zaraz na początku wątku z zaznaczeniem, że o ile nikt doświadczony bliżej nie zaoferuje pomocy. :wink:
Pani była poinformowana, że jestem domem tymczasowym i o moim zakoceniu, zresztą każdy może czytać wątki z moimi podopiecznymi.
Wczoraj pan przyjechał z siostrą, widzieli koty jak i otoczenie z wolierą.
Porozmawialiśmy o kotce, wypytałam o leczenie, sterylizację która była po pierwszej rujce, a dla wyprostowania to pan nie wziął 2 tygodniowej kotki a 2-3 miesięczną a to jest spora różnica.
Zaraz po przyjeździe do mnie.
Obrazek

Wracając do kotki to kotka po nocy ma się dobrze. W kuwecie było tylko siku, karmy hypoalergicznej r/c w miseczce ubyło.
Xenia nie jest nauczona jeść mokrego, dałam jej animondę integre sensitive ale nie ruszyła, to samo z saszetkami felixa czy dzisiaj surowego mięsa. Jest gruba (gruszka) i będę podtykać jej mięsko w każdej postaci to może polubi.
Od roku jest na tej karmie r/c alergicznej i tylko na tym, także przed nami sporo pracy co do jedzenia.

zuza pisze:Ania ona je suche? Mięso? Bo w przypadku alergika dobrze jest zacząć od czegoś czego nigdy nie jadł... Czy mogę Ci wysłać paczkę z zooplusa? Czy lepiej kasę bo może kupujesz gdzie indziej.

Mam nadzieję że forum nie zostawi Cię z tym samej.

Mnie się zdaje że dobrze byłoby kici dać zobaczyć że jest ok. Ze nikt nie krzyczy nie ma pretensji nie przegrana. A potem dopiero wet...

Lepiej karma zuza jeśli można, dziękujemy. :1luvu:

Nie pędzę do weta, niech kotka najpierw pozna otoczenie, nic złego się nie dzieje, nawet ani razu nie przyuważyłam aby się drapała ale w nocy spałam. :wink:
Bardzo jest zainteresowana kotami i nie ma syczenia na nie.
Teraz właśnie kotunia się myje. :D

JoasiaS pisze:Aniu, brak mi słów podziwu dla Ciebie.
W tamtym wątku jeden hałas i wpisy poniżej wszelkiej krytyki, a Ty bez rozgłosu, mimo tylu kotów które masz pod opieką, zaoferowałaś realną pomoc.
Zrobię dziś przelew dla kotki. Wykorzystaj pieniądze na to co potrzeba :ok:

Obawiałam się bardzo właśnie po tych wszystkich negatywnych wpisach, czy pani jeszcze komuś zaufa z tego forum.
Mnie zależało aby pomóc tej biednej kotuni....a nie ujadanie, i tu zastopuje.

JoasiaS dziękujemy. :1luvu: :D

Dziękuję wszystkim za dobre słowo i pomoc dla niej, a jak tylko Xenusia pozwoli się głaskać to wymiziam ją od cioteczek. :D
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt cze 01, 2018 12:27 Re: Niechciane, chore. Kotka-już nie zostanie uśpiona.

Xenia to bardzo ładne imię :ok:
Informuj proszę na bieżąco o kotce i o jej stanie. Jak te wydrapane miejsca?
Masz książeczkę zdrowia kici?
Do cats eat bats?

Muireade

Avatar użytkownika
 
Posty: 1576
Od: Pon sie 08, 2016 17:26
Lokalizacja: Środek wiochy (pod Toruniem)

Post » Pt cze 01, 2018 12:43 Re: Niechciane, chore. Kotka-już nie zostanie uśpiona.

Tzn ze kotka jest zadbana tylko zle zdiagnozowana? Jezeli jest potrzebne wsparcie a na pewno tak chetnie wspomoge. Tylko w jaki sposob?
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Raymondguh i 352 gości