Niechciane, chore...Tusia zaginęła,po 2 tyg. odnalazłam!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lip 18, 2018 21:03 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona.Dzidek pojec

Jak dobrze :)
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Czw lip 19, 2018 10:37 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona.Dzidek pojec

Dzidek w nowym domku coraz lepiej :201494 ale jest bardzo strachliwy na różne odgłosy zza okna.
W mieszkaniu już sam przychodzi na kanapę na mizianki do pani ale swoje prywatne legowisko ma dużym parapecie gdzie lubi przebywać. :)

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw lip 19, 2018 11:21 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona.Dzidek pojec

Dzidek, na zdjęciu wygląda na szczęśliwego, spokojnego kociambra. Pełen luz. Zero strachu. Z odgłosami zza okna oswoi się z czasem. Albo i nie, moja [Ruzia 2010*] przeżyła u mnie 15 lat i do końca bała się burzy, głośniejszych efektów zaokiennych. Obecne kocury mają w głębokim poważaniu wszelkie grzmoty i inne efekty akustyczne.
Dzidku - wszystkiego najlepszego.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw lip 19, 2018 15:52 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona.Dzidek pojec

Jak pieknie :)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84527
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pt lip 20, 2018 8:03 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona.Dzidek pojec

Ja się bardzo cieszę, że Dzidek przekonuje się co do nowego domku bo ma panią na wyłączność czego bardzo potrzebował.
Na poniedziałek jesteśmy wstępnie umówieni na odwiedziny. :)

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt lip 20, 2018 8:45 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona. Dzidek w DS

One wszystkie miałby najchętniej człowieka na wyłączność :wink: :ok:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Pt lip 20, 2018 19:28 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona. Dzidek w DS

JoasiaS pisze:One wszystkie miałby najchętniej człowieka na wyłączność :wink: :ok:

Zgadza się choć mam i takie, ze człowiek jest tylko po to aby dać jeść. :wink:


Niestety Orzeszek mi się nie podoba, wymiotuje wodą bo dużo pije. Teraz dopiero zjadł kolację a cały dzień nic, choć mięsko kupiłam i świeżutkie pokroiłam i inne się zajadały a on nawet nie tknął. Podstawiając mu miseczkę dziczył na mnie i pchyyy i uszy położone jak dzik.
Rano po nocy mam wszystko porzygane i muszę prać, bo to co zje na kolację to w nocy zwraca. Podłogi do mycia a i graty do czyszczenia, bo jak siedzi na komodzie to orzyga od góry do dołu.
Kiepsko to widzę, ale możliwości leczenia z powodu jego dzikości nie ma. :(

Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt lip 20, 2018 20:35 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona. Dzidek w DS

Może przynajmniej postawić Orzeszkowi do picia siemię lniane zaparzone zamiast wody. Niektórym kotom smakuje, a zawsze złagodzi wymioty.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14605
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Sob lip 21, 2018 6:27 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona. Dzidek w DS

Aniu cieszą się z powodu Dzidka. Widać, że dobry domek mu się trafił. Orzeszek faktycznie biedny, źle to wygląda. Ale co właściwie u niego zdiagnozowano?

aga66

 
Posty: 6094
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Sob lip 21, 2018 10:45 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona. Dzidek w DS

Kciuki trzymam za biednego Orzeszka :ok: .

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lip 21, 2018 19:02 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona. Dzidek w DS

Dostałam zdjęcia z domku burasi viewtopic.php?f=1&t=182046&p=12037637#p12037637
a siostry tej po wypadku z tego samego miejsca viewtopic.php?f=1&t=182046&p=12004437#p12004437
Dodałam zdjęcia na pierwszej stronie bo poprzednie się nie wyświetlały a chciałam aby czytający wątek miał jakieś pojęcie skąd u mnie biorą się koty...viewtopic.php?f=1&t=182046
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob lip 21, 2018 20:52 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona. Dzidek w DS

aga66 pisze:Aniu cieszą się z powodu Dzidka. Widać, że dobry domek mu się trafił. Orzeszek faktycznie biedny, źle to wygląda. Ale co właściwie u niego zdiagnozowano?

Tak naprawdę to tylko wiadomo o plazmocytarym zapaleniu opuszek, anemii na pewno i zapewne z resztą zębów które nie mogły być usunięte za jednym zamachem bo bardzo krwawił i lekarz musiał zakończyć sanację.
viewtopic.php?f=1&t=183699&p=11982024&hilit=wyniki+Orzeszka#p11981466

Poza Orzeszkiem pozostałe koty w dobrym stanie.

Kicia, potrafi się bawić ze mną i bokiem na koty się stawiać co wygląda przekomicznie. :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Tola
Obrazek

Rudy Kiciuś i Malusia oraz z Kolą i Misią
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

z sunią
Obrazek Obrazek

Lalunia
Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto lip 24, 2018 10:23 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona. Dzidek w DS

Wczoraj moja sunia miała sanację jamy ustnej. Zabieg miała mieć w sobotę ale został przełożony z przyczyn losowych lekarza.
Pojechałam do lecznicy na ustaloną godzinę i lekarz osłuchując ją zapytał mnie czy ona ma coś z sercem bo ma szmery.
Miała zrobione badania usg dwoma aparatami i nic nie wykryto na szczęście. Dostała zastrzyk usypiający i trzymała się twardo nie chcąc zapaść w sen do zabiegu i musiała dostać dokładkę.
Lekarz zabrał ją na zbieg a ja miałam czekać na telefon do odbioru suni po wybudzeniu.
Przyjechałam do domu zajęłam się malutkim wnusiem bo córka przyjechała.
Dzwoni telefon i wyświetla się nazwisko lekarza gdzie odwiozłam Niunię. Nogi się pode mną ugięły, tętno przyśpieszyło a serce zaczęło łomotać jak oszalałe bo pomyślałam, że coś się wydarzyło niedobrego.
Byłam w błędzie, bo lekarz chciał mi tylko powiedzieć, że elektrownia wyłączyła prąd w trakcie zabiegu......i ze zrobi tylko to co uda mu się ręcznie zrobić. Następnie miałam czekać na kolejny telefon kiedy mogę jechać po sunię.
Potem gdy pojechałam do lecznicy okazało się, że pod koniec zabiegu włączyli prąd i praktycznie udało się wszystko zrobić co było zaplanowane.
Bidulka siedziała w inkubatorku i lekarz bał się nawet do niej podejść bo tak bardzo się trzęsła. Gdy ją wyjmowałam to sikała ze strachu pod siebie. :( To bardzo wrażliwa psinka i najchętniej siedziałaby cały czas na kolanach.

Obrazek

Dostała zastrzyki i do domu Metacam i na kontrolę w środę. Serduszko do kontroli za 3-4 miesiące, no chyba, że coś wcześniej bym przyuważyła.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto lip 24, 2018 10:30 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona. Dzidek w DS

Niech biedactwo szybko dochodzi do siebie. I fizycznie i psychicznie.
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84527
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Wto lip 24, 2018 10:49 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona. Dzidek w DS

zuza pisze:Niech biedactwo szybko dochodzi do siebie. I fizycznie i psychicznie.

Dzięki zuza :)
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Fatka i 171 gości