Niechciane, chore...Tusia zaginęła,po 2 tyg. odnalazłam!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt cze 29, 2018 10:49 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona.Białoruda bi

Rewelacyjne postępy tych biedaków! I kolejny dowód na to, jak bardzo ich los i zachowanie zależy od człowieka, na jakiego trafią. Tym się poszczęściło, że mają Ciebie, osobę która je bezwarunkowo akceptuje i rozumie. :1luvu:
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14605
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Pt cze 29, 2018 11:38 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona.Białoruda bi

Anna61 pisze:Już nie taki chudziutki bo przytył 2 kilo i waży prawie 4,5 kg. :wink:
Zaraz jadę z nim na kontrolę ale nadal kaszle i kicha. :(

No to waży tak w miarę, moje dwa koty ważą ok 4.5 i wet mówi, że to ok waga dla ich wielkosci. Ale rudy ma jakis taki wąski pyszczek - może to po prostu jego typ urody. I ta wyskubana szyja też go wyszczupla.
Napisz, co powiedzial wet po kontroli rudego.
Do cats eat bats?

Muireade

Avatar użytkownika
 
Posty: 1576
Od: Pon sie 08, 2016 17:26
Lokalizacja: Środek wiochy (pod Toruniem)

Post » Pt cze 29, 2018 11:42 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona.Białoruda bi

Aniu, z radością czytam wpisy o tej kici i rudym. Będzie dobrze :ok:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Pt cze 29, 2018 11:51 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona.Białoruda bi

Za zdrowko wszystkich podopiecznych!
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84526
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pt cze 29, 2018 20:29 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona.Białoruda bi

mziel52 pisze:Rewelacyjne postępy tych biedaków! I kolejny dowód na to, jak bardzo ich los i zachowanie zależy od człowieka, na jakiego trafią. Tym się poszczęściło, że mają Ciebie, osobę która je bezwarunkowo akceptuje i rozumie. :1luvu:

Gdyby nie to, zapewne bym nie zdecydowała się aby do mnie trafiły, bo naprawdę mam poważne przepełnienie a adopcje stoją. :(
Dziękuję za dobre słowo. :)

Muireade pisze:Napisz, co powiedzial wet po kontroli rudego.

Rudy dostał antybiotyk na kolejne 4 dni i potem kontrola, jak dalej będzie bez zmian to zmiana antybiotyku.

JoasiaS pisze:Aniu, z radością czytam wpisy o tej kici i rudym. Będzie dobrze :ok:

Joasiu, wiesz, że się staram i też mam nadzieję na lepsze jutro dla nich. :D

zuza pisze:Za zdrowko wszystkich podopiecznych!

Dziękuję zuza i cieszę się, że życzysz zdrówka moim wszystkim podopiecznym, bo jest sporo takich niechcianych. :201461 :201461 :201461
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie lip 01, 2018 14:58 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona.Białoruda bi

Przyznam że nie rozumiem dlaczego po te słodkie cudowne koty nie ustawiają się kolejki
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84526
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Wto lip 03, 2018 13:06 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona.Białoruda bi

zuza pisze:Przyznam że nie rozumiem dlaczego po te słodkie cudowne koty nie ustawiają się kolejki

Może wakacje już?
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto lip 03, 2018 13:10 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona.Białoruda bi

No moze, ale wczesniej nie bylo wakacji. Ludzie sa dziwni...
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84526
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Wto lip 03, 2018 13:55 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona.Białoruda bi

zuza pisze:No moze, ale wczesniej nie bylo wakacji. Ludzie sa dziwni...

Ludzi nie interesuje ich historia, chcą małego i najlepiej rudego bądź w typie rasy.

Dziękuję zuza za 50 <3 dla kotków oraz opiekunom wirtualnym cioci KULAK-70 <3 i cioci aga66-50 <3
dziękuję :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Od soboty jestem chora, pierwszy raz w życiu mam grypę jelitową bądź jakieś zatrucie.
W sobotę straszny bół żołądka, nudności, wymioty, niedziela biegunka, poniedziałek biegunka do 1;30 w nocy z 15 razy, wtorek od 5 rano powtórka. Córka pojechała do apteki i kupiła mi Laremid bo wcześniej smecta, Taninal, Nolpaza, PoltramCombo nic nie pomagało.
Jestem wykończona, słaba i na pewno odwodniona, dobrze, że mąż sprząta kuwety bo ja nawet boję się chodzić.
Niestety nie dam rady dzisiaj jechać z Rudym do lecznicy na kontrolę ale mam nadzieję, że jutro już mi się polepszy i pojadę a muszę też zabrać Kicię bo chyba podłapała wirusa od Rudego a zapewne nie była szczepiona.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto lip 03, 2018 14:00 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona.Białoruda bi

O rany, wspolczuje :(
Pamietaj duzo pic, mimo wszystko.
Oby szybko Ci przeszlo. To strasznie wykancza.
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84526
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Śro lip 04, 2018 7:22 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona.Białoruda bi

zuza pisze:O rany, wspolczuje :(
Pamietaj duzo pic, mimo wszystko.
Oby szybko Ci przeszlo. To strasznie wykancza.

Dzięki zuza. :1luvu:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro lip 04, 2018 16:31 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona.Białoruda bi

Pojechałam dzisiaj z kotami do lecznicy. Rudy ma zmieniony antybiotyk i taki sam ma dostawać Kicia. Do tego immunodol oraz osłonowe i na kontrolę za tydzień.
Kotki w drodze do weta bardzo miauczały ale w powrotnej Kicia ani razu nie odezwała się bo wiedziała, że jedzie do domciu bidulka.
Wierzcie mi, ona tak żałośnie miaukolila w drodze do lecznicy a z powrotem nic a nic. I niech mi ktoś powie, że koty nie mają uczuć...
Kiedyś opisywałam o Koli jak to jechałyśmy na wizytę przedadopcyjną do Łodzi viewtopic.php?f=1&t=152219&start=30#p9777853

Sama też dzisiaj musiałam jechać do lekarza. :wink:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw lip 05, 2018 20:14 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona.Białoruda bi

Kicia jest kochana :D nie wiem dlaczego w poprzednim domu sprawiała problemy viewtopic.php?f=1&t=185330
Ślady po wydrapywaniach już prawie zagojone, bo na szyjce nic już nie widać a było paskudnie viewtopic.php?f=1&t=183699&start=255#p12007862

Oczywiście nie jest to koteczka dla laika, nie, ale przy bliższym poznaniu jej i jej zachowań można żyć w zgodzie.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw lip 05, 2018 20:32 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona.Białoruda bi

[quote="Anna61"]Kicia jest kochana :D nie wiem dlaczego w poprzednim domu sprawiała problemy viewtopic.php?f=1&t=185330


To nie ona sprawiała problemy.Nie mogę spokojnie myśleć o tym,co ta Bidulinka wycierpiała w tamtym pseudodomu.Los Jej teraz ,na szczęście,wynagradza całe poprzednie parszywe życie :ok: :ok:

Aniu dla Ciebie :201494 :1luvu: ,dla Xenii :1luvu: :201461 :1luvu: i dla wszystkich Twoich Podopiecznych :1luvu: :201461 :201461 :201461 :1luvu:
Obrazek

MAU

 
Posty: 2621
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Czw lip 05, 2018 20:55 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona.Białoruda bi

Jakby nie było w Kici dawnym domu to może nie piętnujmy? Może dajmy spokój.
Nie każdy musi kochać koty i one czują się w takiej atmosferze zagrożone. Koty reagują podobnie jak ludzie. Nie lubisz mnie to ja ciebie też. Nie dotykaj! Nie podchodź! Kotka czując , może niekoniecznie wrogość ale niechęć i odrzucenie mogła reagować agresją.
Ja taka móndra jestem, bo właśnie odkryłam, że moje dwa kocury są o siebie zazdrosne!. Dziwne ale inaczej ich zachowania nie da się określić.
Miłość, dobroć i poczucie bezpieczeństwa - bezcenne.
Aż mi żal serce ściska na myśl, że koteczka szuka domu. W jej przypadku nowy dom to znowu nowa, kolejna trauma.
Kciuki dla Koteczki i białorudej "biedy" (Białoruda już chyba nie taka bieda :P ?)
Ewkkrem
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kicalka, Wojtek i 194 gości