Niechciane, chore...Tusia zaginęła,po 2 tyg. odnalazłam!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sie 16, 2018 8:45 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie uśpiona. Dzidek w DS, Orzesze

Malusia wygrzewa dupencję we wolierze :wink:

Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40220
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt sie 17, 2018 8:15 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie uśpiona. Dzidek w DS, Orzesze

Panienka z okienka :D

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Tola dla cioci Agnieszki :1luvu:
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40220
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt sie 17, 2018 19:14 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie uśpiona. Dzidek w DS, Orzesze

Tolusia ma cudną łaciatą buźkę. Jak to natura umaści kota w taki fajny sposób. Mam słabość do takich plamek, łatek w okolicach pyszczka. Dzięki za fotki.

aga66

 
Posty: 6076
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Sob sie 18, 2018 19:57 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie uśpiona. Dzidek w DS, Orzesze

aga66 pisze:Tolusia ma cudną łaciatą buźkę. Jak to natura umaści kota w taki fajny sposób. Mam słabość do takich plamek, łatek w okolicach pyszczka. Dzięki za fotki.

Ja dziękuję za wirtualną adopcję Toli. :D :1luvu:

Nie wiem czy zwróciłaś uwagę na zdjęcia Toli, bo na pierwszym grzecznie sobie śpi a gdy tylko usłyszała, że podchodzę do niej to już myślała, że będę ją miziać i tak jest zawsze.
Oczywiście staram się ją tylko trochę pomiziać, bo jak długo to zaraz przez tą swoją krtań się dusi. :(
Ona by chciała być głaskana dłużej ale boję się o jej serduszko i nie chcę aby wpadała w euforię bo to się może źle dla niej skończyć. :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40220
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie sie 19, 2018 8:18 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie uśpiona. Dzidek w DS, Orzesze

Biedna Tolusia, najgorsze że kot nie rozumie dlaczego tak się dzieje i trzeba być megadelikatnym co by nie skrzywdzić kotełka.

aga66

 
Posty: 6076
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie sie 19, 2018 19:45 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie uśpiona. Dzidek w DS, Orzesze

aga66 pisze:Biedna Tolusia, najgorsze że kot nie rozumie dlaczego tak się dzieje i trzeba być megadelikatnym co by nie skrzywdzić kotełka.

Dokładnie Agniesia, ona widzi jak głaskam pozostałe koty i ona tez pod rękę przychodzi. Też ją miziam ale gdy słyszę że już ciągnie powietrze to odpuszczam. :(


Kicia viewtopic.php?f=1&t=185330
na 3-cim zdjęciu to nie od drapania a tylko od wygolenia przy pobrania krwi 13 sierpnia aby sprawdzić czy wskaźnik kreatyniny nadal jest przekroczony.
Obrazek Obrazek Obrazek

Malusia :) dla cioci Kasi w podzięce za adopcję wirtualną. :D
Obrazek

i na podwórku przy mięcie od cioci Joasi. :D
Obrazek Obrazek

oraz Haszka przy krzaczku również od cioci Joasi. :D
Obrazek

Kupiłam kotom Portę 21 ale te co powinny ją jeść to nie chcą i musiałam zamówić na cito kolejną i jutro już dotrze (chyba) Purina One która im smakuje.
Kicia-uciekaaać, nie będę tego jadła, a ni tej ani tej.
Obrazek Obrazek

Na cito w piątek musiałam jechać do miasta i szukać tej karmy aby miała co jeść. :twisted: :wink:
Koty dostały resztkę tej kamy po zmarłym/zabitym kotku i stąd wiem, że im smakuje a jak zjadły to chodziła i po miskach wszędzie szukała. jeszcze tylko saszetki felixa uważa.
Obrazek

Inne rachunki
Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40220
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie sie 19, 2018 19:54 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie uśpiona. Dzidek w DS, Orzesze

Pewnie poprzednio tym się żywiła i teraz to jej pasuje. A Porta przecież jakościowa lepsza. Moje też Porty nie chca i już.

aga66

 
Posty: 6076
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pon sie 20, 2018 10:02 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie uśpiona. Dzidek w DS, Orzesze

Dziękujemy cioci zuza za puszeczki dla Orzeszka. :1luvu: :201461 :D :1luvu:

Obrazek

Mizianki od cioci zuza :201461 tak, Orzeszek uwielbia mizianki i tyle lat musiałam na to czekać. :D :D :D :cry:
Oczywiście boi się ale gdy poczuje (najpierw daję mu rękę do powąchania a potem miziam) to nawet wywala się do góry kołami tylko wtedy zbyt mocno potrafi drapnąć i zabieram rękę.
Dzisiaj znowu do lecznicy na zastrzyki i chyba trzeba będzie mu zrobić badania krwi bo bardzo dużo pije i jest bladziutki.

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek ObrazekObrazek

Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40220
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon sie 20, 2018 20:24 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie uśpiona. Dzidek w DS, Orzesze

aga66 pisze:Pewnie poprzednio tym się żywiła i teraz to jej pasuje. A Porta przecież jakościowa lepsza. Moje też Porty nie chca i już.

Nie wiem Agniesia co ona jadła wcześniej, ale moje inne koty pierwszy raz ją jadły i im wszystkim też zasmakowała.
A dzisiaj nie dotarła przesyłka z karmą z bitiby a tak na nią czekałam, a raczej koty. :crying:

Ja już kiedyś kupowałam Portę 21 ale koty krzywiły nosy, ale lepiej już ją jadły niż Taste of the Wild ale już dawno jej nie kupowałam bo zbyt droga a skoro są tańsze to... :wink:

Orzeszek przy próbie zapakowania do transporterka poharatał mi rękę i nogę bo chciał wydostać się z klatki a ja go nogą i ręką przyblokowałam a ten się wsiekł. To jest dzika dzicz a nie Kicia z którą mogę zrobić prawie wszystko nawet zastrzyki tylko tabletek nie da sobie zaaplikować do pyszczka i dlatego jeździmy do lecznicy.
U lekarza jak pojechałam z Orzeszkiem i Kicią to zasmarowałam rękę i nogę.
W domu niestety musiałam posmarować sobie maścią z antybiotykiem bo łapa czerwona i ból nie do wytrzymania. :(
Dobrze, że mąż mi pomógł z kuwetami bo to prawa ręka, kciuk aż do zagięcia.
Na szczęście udało się w lecznicy obciąć Orzeszkowi pazury ale trzeba było go trzymać i był przykryty.
W czwartek znowu będzie stres ale dobrze, że z nim co trzeci dzień a nie codziennie.

Teraz niewiniątko, co ja byłem niegrzeczny? No skąd!

Obrazek Obrazek

I miziu miziu za krzywdę jaką mi wyrządził. :wink:
Najpierw do powąchania ręka a potem już jakoś idzie.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

i ogonek i dupka już do góry i mruczenie
Obrazek Obrazek

tu już wstał, zdjęcie rozmazane ale widać jak się łasi do ręki.
Obrazek

Ręka boli i najlepiej jest jak trzymam ją do góry. :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40220
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon sie 20, 2018 20:50 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie uśpiona. Dzidek w DS, Orzesze

Orzeszki nie bądź taki. Za szybkie gojenie!
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84439
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Wto sie 21, 2018 6:19 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie uśpiona. Dzidek w DS, Orzesze

On tak reaguje bo się boi, nic się na to nie poradzi. Dobrze, że to rozumiesz Aniu. Moja Kitka w ogóle nie da się zapakować do transportera ponieważ nie ma możliwości jej złapania. Jak jechałyśmy na 9 rano do weta to musiałam 2 godziny trzymać ją w łazience bo inaczej nici z wizyty. Tylko, że ona nie drapie ani nie gryzie, jest łagodna ale ucieka i tyle. Maść z antybiotykiem pomoże ale się nacierpisz biedna.

aga66

 
Posty: 6076
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Wto sie 21, 2018 20:17 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie uśpiona. Dzidek w DS, Orzesze

zuza pisze:Orzeszki nie bądź taki. Za szybkie gojenie!

Dzięki zuza :1luvu: bo nawet ubierać się jest mi ciężko.
Smaruje maścią z antybiotykiem i już tak nie boli jak wczoraj.

aga66 pisze:On tak reaguje bo się boi, nic się na to nie poradzi. Dobrze, że to rozumiesz Aniu. Moja Kitka w ogóle nie da się zapakować do transportera ponieważ nie ma możliwości jej złapania. Jak jechałyśmy na 9 rano do weta to musiałam 2 godziny trzymać ją w łazience bo inaczej nici z wizyty. Tylko, że ona nie drapie ani nie gryzie, jest łagodna ale ucieka i tyle. Maść z antybiotykiem pomoże ale się nacierpisz biedna.

Ja wiem, że on się boi Agniesia ale obije musimy wytrzymać.
Gdyby nie był w klatce to nawet mowy by nie było o jego złapaniu.
Kupa już dzisiaj była normalna, brązowa i zbrylona :201494 ale apetyt marny i dużo pije. We czwartek mamy zaplanowane badania krwi jak damy radę pobrać mu krew bo trzeba sprawdzić stan nerek czy można mu zrobić do końca ten jego pyszczek.
Oby tylko to nie były nerki..... :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40220
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro sie 22, 2018 11:13 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie uśpiona. Dzidek w DS, Orzesze

Zapraszam na bazarek dla moich podopiecznych :) viewtopic.php?f=20&t=186382
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40220
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw sie 23, 2018 9:03 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie uśpiona. Dzidek w DS, Orzesze

Trzymajcie kciuki aby dzisiaj udało się najpierw zapakować Orzeszka do transporterka a potem jeszcze mu pobrać krew na badań.

Chciałam jeszcze zapytać, czy takie jakby odkaszliwania i mielenie językiem w paszczy u psa to może być coś z sercem u psa?
Lekarz ostatnio gdy była na zabiegu sanacji i czyszczenia kamienia osłuchowo wykrył u niej szmery ale w badaniach usg nic nie wykryto i miałam obserwować Niunię.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40220
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw sie 23, 2018 9:21 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie uśpiona. Orzeszek :( Sunia se

Za Orzeszka oczywoscie!

U psiunki to co napisalas mi sie kojarzy raczej z mdlosciami?
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84439
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar, Necz i 63 gości