Niechciane, chore...Tusia zaginęła,po 2 tyg. odnalazłam!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie maja 26, 2019 11:47 Re: Niechciane, chore, kalekie.Tosia w DS, Zuzia w DS :)

Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40220
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie maja 26, 2019 12:41 Re: Niechciane, chore, kalekie.Tosia w DS, Zuzia w DS :)

Wszystkiego najkociego Zuzieńko w Twoim WŁASNYM DOMU STAŁYM :1luvu: :201461 :201461 :201461 :1luvu:
Obrazek

MAU

 
Posty: 2620
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Wto maja 28, 2019 17:55 Re: Niechciane, chore, kalekie.Tosia w DS, Zuzia w DS :)

MAU pisze:Wszystkiego najkociego Zuzieńko w Twoim WŁASNYM DOMU STAŁYM :1luvu: :201461 :201461 :201461 :1luvu:

Dziękuję Basiu. :1luvu:

Zuzia już zaczęła wychodzić z drapaczka i ze swojej azylowej szuflady.
W nocy nawet szalała z myszką zabaweczką :wink: z czego pani się bardzo cieszyła pomimo 1godziny w nocy. :wink:
Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40220
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto maja 28, 2019 18:32 Re: Niechciane, chore, kalekie.Tosia w DS, Zuzia w DS :)

To cudna koteńka, bedzie dobrze!

aga66

 
Posty: 6076
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Wto maja 28, 2019 20:51 Re: Niechciane, chore, kalekie.Tosia w DS, Zuzia w DS :)

aga66 pisze:To cudna koteńka, bedzie dobrze!

Mam taką nadzieję, że będzie dobrze Agniesia :)
Tolusia dla Ciebie :201461

Obrazek Obrazek

Tola z Piracikiem.
Obrazek

Udało się zrobić lepsze zdjęcie zdrowych już oczek mojego bezdomniaczka.

Obrazek

W niedzielę na Dzień Matki przyjechała moja Kasia z synusiem. :1luvu:

Obrazek Obrazek

Wnusiu bardzo lubi kotki i zawsze chce do nich. :201461
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40220
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie cze 02, 2019 19:35 Re: Niechciane, chore, kalekie.Tosia w DS, Zuzia w DS :)

Tosia w nowym domku już całkiem dobrze i nawet zakumulowała się z dwoma starszymi kolegami :D
U nowej pańci na rączkach :D
Obrazek

Obrazek

Tosia po prawo a kolega z drugiej strony :D
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Niech będzie szczęśliwa moja bidulka. :D :1luvu: :201461

Kochani, rozliczę się z darczyńcami pod koniec czerwca okey?
Jestem sama a muszę zajmować się ogłoszeniami, adopcjami, jeżdżeniem do lecznicy, sama do lekarzy, teraz na zastrzyki, a tu robota na podwórku bo chwasty mnie zarosną.

Ostatnio wymiana wiadomości z zainteresowaną Piracikiem...by na koniec osoba napisała
To super, mam nadzieję, że się uda mamę namówić.

i cisza, widocznie mamie jego uroda nie odpowiada.

A Piracik dalej czeka, choć to taki przemiły jest kotek i strasznie lgnie do człowieka :(
https://www.olx.pl/oferta/piracik-serce ... yG00o.html
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40220
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie cze 02, 2019 20:52 Re: Niechciane, chore, kalekie.Tosia w DS, Zuzia w DS :)

Anna61 pisze:
aga66 pisze:To cudna koteńka, bedzie dobrze!

Mam taką nadzieję, że będzie dobrze Agniesia :)
Tolusia dla Ciebie :201461

Obrazek Obrazek

Tola z Piracikiem.
Obrazek

Udało się zrobić lepsze zdjęcie zdrowych już oczek mojego bezdomniaczka.

Obrazek

W niedzielę na Dzień Matki przyjechała moja Kasia z synusiem. :1luvu:

Tolusi serducho pod bródką urocze :D

Obrazek Obrazek

Wnusiu bardzo lubi kotki i zawsze chce do nich. :201461
Obrazek Obrazek

aga66

 
Posty: 6076
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie cze 02, 2019 20:55 Re: Niechciane, chore, kalekie.Tosia w DS, Zuzia w DS :)

Napisałam i mi wcięło. Podziwiam Tolusi serduszko pod brodą, śliczna kocinka :) Widać to nie był dom dla Piracika :|

aga66

 
Posty: 6076
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pon cze 03, 2019 13:59 Re: Niechciane, chore, kalekie.Tosia w DS, Zuzia w DS :)

aga66 pisze:Napisałam i mi wcięło. Podziwiam Tolusi serduszko pod brodą, śliczna kocinka :) Widać to nie był dom dla Piracika :|

A wiesz Agniesia, że ja dopiero niedawno to serduszko u niej odkryłam? :oops:

Pracik, no cóż, jeśli go ktoś wypatrzy i zabije serce na jego widok, to będzie TEN dom.
Teraz, to tak naprawdę śliczny kot, bo i podwoił swoją wagę odkąd go zabrałam do siebie, futerko zrobiło się czarne i lśniące a nie rudawe i matowe, oraz zdrowotnie wyprowadzony na prostą łącznie z ząbkami, a do tego absolutny miziak i lgnący do człowieka i to bardzo.

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40220
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon cze 03, 2019 18:12 Re: Niechciane, chore, kalekie.Tosia w DS, Zuzia w DS :)

Piracik wygląda teraz przepięknie :1luvu:

Domek, który trzeba "namawiać" do adopcji Piracika, to nie jest TEN właściwy domek.
Za domek, który pokocha Piracika od pierwszego wejrzenia :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon cze 03, 2019 18:36 Re: Niechciane, chore, kalekie.Tosia w DS, Zuzia w DS :)

Zawsze mówiłam, że Piracik ma w sobie to coś!

aga66

 
Posty: 6076
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pon cze 03, 2019 20:43 Re: Niechciane, chore, kalekie.Tosia w DS, Zuzia w DS :)

mb pisze:Piracik wygląda teraz przepięknie :1luvu:

Domek, który trzeba "namawiać" do adopcji Piracika, to nie jest TEN właściwy domek.
Za domek, który pokocha Piracika od pierwszego wejrzenia :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Tak, Piracik wygląda ładnie bo tylko by jadł i jadł i zawsze pierwszy przy jedzeniu. :wink:
aga66 pisze:Zawsze mówiłam, że Piracik ma w sobie to coś!

Naprawdę jest wyjątkowy, ale jakoś inni tego nie widzą. :(

Dostałam zdjęcia z domku Kacperka i jak widać jest szczęśliwy, w dzień łazi sobie wszędzie bo teren ogromny, a w nocy śpi z dziewczynką w łóżku. :D

Obrazek

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40220
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt cze 07, 2019 21:34 Re: Niechciane, chore, kalekie.Tosia w DS, Zuzia w DS :)

Zuzia w nowym domku coraz lepiej. :ok:
Pani pisze;
Szalała wieczorem i nocą ze wszystkimi swoimi zabawkami. A tutaj przerwa po jedzonku na mycie.
Pozdrawiam

Obrazek

Kubuś, mój zadomowiony u mnie bezdomniaczek to zbój. W nocy przychodzą bezdomne na jedzenie i się tłuką po nocach. Ciągle ma jakiś ślady od walk z kotami i wczoraj postanowiłam, że muszę go zamykać na noc do klatki aby rany się wygoiły.

Obrazek Obrazek

Kuba w nocy w klatce a obce koty i tak w nocy toczą walki na dworze.
Do tego dzisiaj zauważyłam nowego, młodego, około 9-10 miesięcy, burego kota który nie zwiewał jak inne bezdomniaki gdy wyjdę na podwórko.

Obrazek

Podeszłam do niego najbliżej jak tylko mogłam, bo jak zbyt blisko to chciał zwiewać. Jak już byłam na tyle blisko to się mu przyjrzałam i na szyi zobaczyłam brzydkie ślady od walk. On ma je gorsze niż Kubuś ale to nie Kuba się bił z nim, bo był klatce, a to znaczy, że jest jeszcze inny agresor. :(
Moje koty gdy podchodziły do burego bezdomniaczka to ten strasznie zaczynał płakać, jakby prosił aby go nie zbiły.
Zabrałam swoje do domu aby dały mu spokój, a on na spokojnie mógł odpocząć po jedzeniu.

Obrazek

Lalunia podchodzi,
Obrazek

Jacuś obserwuje spod krzaka.
Obrazek

Teraz też był na kolacji.
Obrazek

Także wiecznie coś, jakbym mało miała problemów ze swoimi, to jeszcze z bezdomnymi.
Strasznie żal tych wszystkich bidulek, ale wszystkim niestety nie dam rady pomóc, choć i tak mam ich grubo ponad stan, i z moim kiepskim stanem zdrowia, gdzie wszystko muszę zrobić sama i nie ma, że dzisiaj sama potrzebowałabym pomocy.
Oczywiście będę obserwować te rany u jednego i drugiego, ale z Kubusiem nie ma problemu, ale na buraska potrzebna klatka łapka a tą musiałabym pożyczyć. Następnie co dalej z tym kotem gdyby leczenie było konieczne?
Nie wiem, nie mam pomysłu, na dodatek ból kręgosłupa mi się tak daje we znaki, że się wyć chce, a jeszcze te upały z moim oddychaniem.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40220
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob cze 08, 2019 6:30 Re: Niechciane, chore, kalekie.Tosia w DS, Zuzia w DS :)

Do naszego domu też przychodzą obce koty i niektore chcą bić sie z moimi choć moje zamkniete w wolierze. Kilka już udało sie odjajczyć mimo tego, że nie wyglądają na bezdomne. Ale i tak mi ich szkoda, część ginie pod kołami samochodów. Ten nowy Burasek to wyglada jakby chciał się zaprzyjaźnić z Toba Aniu. Czemu się wcale nie dziwię :D

aga66

 
Posty: 6076
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Sob cze 08, 2019 21:31 Re: Niechciane, chore, kalekie.Tosia w DS, Zuzia w DS :)

aga66 pisze:Do naszego domu też przychodzą obce koty i niektore chcą bić sie z moimi choć moje zamkniete w wolierze. Kilka już udało sie odjajczyć mimo tego, że nie wyglądają na bezdomne. Ale i tak mi ich szkoda, część ginie pod kołami samochodów. Ten nowy Burasek to wyglada jakby chciał się zaprzyjaźnić z Toba Aniu. Czemu się wcale nie dziwię :D

No takie jest życie Agniesia, a Burasek niech lepiej się nie przyzwyczaja. :wink:

Dostałam dzisiaj zdjęcia z domku Misi, którą wyadoptowałam w styczniu tego roku, a była u mnie 3,5 roku viewtopic.php?f=1&t=183699&hilit=Misia+w+domku&start=1170#
Ma naprawdę bardzo dobrze, bo dom na wsi z dużym terenem i z dala od ruchliwego asfaltu, a dojazd do działek wąską drogą szutrową.
Misia dzieli dom z drugim starym kotkiem, ale to ona zdominowała jego.
Państwo naprawdę są zadowoleni z Misi i jak widać Misi też tam jest dobrze :D viewtopic.php?f=1&t=183699&hilit=Misia+w+domku&start=1185#p12132700

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40220
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 73 gości