Niechciane, chore...Tusia zaginęła,po 2 tyg. odnalazłam!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sty 02, 2019 18:39 Re: Niechciane, przewlekle chore,połamany,ślepek.Malusia w D

:D :ok:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Śro sty 02, 2019 19:09 Re: Niechciane, przewlekle chore,połamany,ślepek.Malusia w D

Anna61 pisze:Dzisiaj dostałam kolejną dobrą wiadomość z nowego domku Malusi bo troszkę się już niepokoiłam.

Kicia jest już dużo pewniejsza siebie. Dniami głównie śpi w swoich ulubionych kryjówkach, ale gdy się ją zawoła to wychodzi. Wieczorem szaleje, zwiedza ;D Przez ostatnie kilka dni nie było mnie w domu, ale mama mówi, że chodzi za nią po domu, śpi z nią. Bawi się też piórkiem, chętnie daje się głaskać.


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Chyba będzie dobrze :) :ok:


Fajny domek, cudna Malusia. To miło, że ludzie nie boją się adoptować dorosłej kotki. Super, oby więcej takich adopcji.

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Śro sty 02, 2019 22:04 Re: Niechciane, przewlekle chore,połamany,ślepek.Malusia w D

aga66 pisze:Fajny domek, cudna Malusia. To miło, że ludzie nie boją się adoptować dorosłej kotki. Super, oby więcej takich adopcji.

No właśnie Agnieszka, przeważnie chcą młode koty a co niektórzy to uważają, że roczny to już stary. :roll:

Ja wiem, że koty które są u mnie po kilka lat, to przywiązują się do mnie, ale ja przecież do nich też, bo ot tak nie można wymazać z pamięci tych kilku lat spędzonych razem. Staram się jednak zapanować nad swoimi emocjami i jeśli uznam, że to fajny domek dla takiego kota, to daję mu szansę na lepsze życie i nie kieruję się egoizmem, że nigdzie indziej nie będzie miał lepiej jak u mnie. :wink:
Ja staram się aby moi podopieczni mieli u mnie dobrze, bo i jest woliera i podwórko dla tych które wychodzą, dbam o nie, ale mam tylko dwie ręce do głaskania, a one tak bardzo by chciały człowieka na wyłączność, ja akurat tego nie mogę im dać.
Dla takich kotów, zmiana po paru latach na pewno nie jest bezstresowa jak i dla mnie, ale z czasem przekonają się, że są tymi jedynymi i kochanymi, a i powolutku ja sama wracam do równowagi emocjonalnej.

W roku 2018 po prawie 3 latach Dzidek znalazł swój nowy domek viewtopic.php?f=1&t=156187&start=810#p11250572
i takie zdjęcia są naprawdę radością dla tego co robię dla tych kotków viewtopic.php?f=1&t=183699&start=840&hilit=dzidek
i Mlusia po 3,5 roku.

W 2017 po 6 latach u mnie Tusia znalazła domek viewtopic.php?f=1&t=176831&hilit=Tusia&start=825#p11787040
viewtopic.php?f=1&t=132675&hilit=niewidoma+pimpusia#p7920844

Bardzo bym chciała aby więcej moich starszych kotów znalazło dobre domki, choćby taki Piracik gdzie ''oczami'' go nikt nie wypatrzy a tylko sercem, ale czy w ogóle? :(

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Osoba zainteresowana Kacperkiem nie odezwała się do tej pory.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw sty 03, 2019 20:28 Re: Niechciane, przewlekle chore,połamany,ślepek.Malusia w D

To tak na początek roku troszkę zdjęć kotków. :wink:

Dzikuska Haszka-siostra dzikuska Orzeszka [']
Obrazek

Dzikusek Tofik
Obrazek Obrazek

Emisia, chyba Julka ładniejsze imię nie?
Kotka przeżyła panleukopenię.
Obrazek

Mała czarna
Obrazek

Jacuś i Agatka
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Miśka
Obrazek

Kaśka
Obrazek

Lalunia i Lilunia- siostrzyczki
Obrazek Obrazek

Maciuś
Obrazek Obrazek

Piracik
Obrazek ObrazekObrazek Obrazek

Kola
Obrazek

Tola
Obrazek Obrazek Obrazek

Zuzia
Obrazek Obrazek Obrazek

Kubuś
Obrazek

Kacper
Obrazek

Kicia, dzisiaj była moja Kasia z wnusiem i Kicia chciała się wpakować do kojca gdzie spał wnusiu, ogólnie chyba lubi dzieci bo starała się być blisko nas i dziecka.(zdjęcia gdy leży przy kojcu)
Obrazek Obrazek

Firanka, już przestałam zwracać uwagę na te zaciągi. :wink:
Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw sty 03, 2019 20:32 Re: Niechciane, przewlekle chore,połamany,ślepek.Malusia w D

Anna61 pisze:Firanka, już przestałam zwracać uwagę na te zaciągi. :wink:
Obrazek

Zaciągi :?: 8O
Firanka jest po prostu gustownie przymarszczona i udrapowana :smiech3:

Koty piękne :1luvu:
A na widok Piracika łzy same napływają do oczu - jest taki wzruszający, biedaczek.

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw sty 03, 2019 21:23 Re: Niechciane, przewlekle chore,połamany,ślepek.Malusia w D

mb pisze:
Anna61 pisze:Firanka, już przestałam zwracać uwagę na te zaciągi. :wink:
Obrazek

Zaciągi :?: 8O
Firanka jest po prostu gustownie przymarszczona i udrapowana :smiech3:

Widać nie przypadła im do gustu, tak samo jak żaluzje które pogryzły. :twisted: :wink:

mb pisze:Koty piękne :1luvu:
A na widok Piracika łzy same napływają do oczu - jest taki wzruszający, biedaczek.

On naprawdę jest taki kochany i zgodny z kotami, ale czy to wystarczy by trafił do czyjegoś ''gniazdka''? :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw sty 03, 2019 21:44 Re: Niechciane, przewlekle chore,połamany,ślepek.Malusia w D

Anna61 pisze:
mb pisze:
Anna61 pisze:Firanka, już przestałam zwracać uwagę na te zaciągi. :wink:
Obrazek

Zaciągi :?: 8O
Firanka jest po prostu gustownie przymarszczona i udrapowana :smiech3:

Widać nie przypadła im do gustu, tak samo jak żaluzje które pogryzły. :twisted: :wink:

Toteż twórczo poprawiły jej wygląd :smiech3:

Za domek dla Piracika :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw sty 03, 2019 21:53 Re: Niechciane, przewlekle chore,połamany,ślepek.Malusia w D

mb pisze:
Anna61 pisze:Widać nie przypadła im do gustu, tak samo jak żaluzje które pogryzły. :twisted: :wink:

Toteż twórczo poprawiły jej wygląd :smiech3:

Już bez wyglądu bo pozrywane/poprzegryzane linki i bezużyteczne. :twisted:

mb pisze:Za domek dla Piracika :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Dziękuję Marysiu :201461 oby taki się znalazł, bo wizja z kolejnymi nieadopcyjnymi kotami mnie przeraża. :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw sty 03, 2019 22:29 Re: Niechciane, przewlekle chore,połamany,ślepek.Malusia w D

Bardzo dziękujemy taizu za 100 serduszek :1luvu: oraz mb za 50 serduszek dla kotków :1luvu:
Dziękuję wam za wytrwałość i sumienność przez tyle lat, bardzo dziękuje.
:aniolek:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt sty 04, 2019 13:54 Re: Niechciane, przewlekle chore,połamany,ślepek.Malusia w D

Byłam z małym Jacusiem na kontroli w lecznicy i jego dziąsła wyglądają już całkiem nieźle.
Antybiotyk już ma odstawiony ale steryd jeszcze dostał oraz mam mu przecierać te dziąsełka.
On jest taki bardzo strachliwy, tak się boi obcych i wyprawy do lecznicy, ale poza tym to straszny przytulak i podobnie jak jego siostrzyczka Agacia.
Dzisiaj jechanie do miasta gdy pada śnieg to był mus, bo i lecznica i musiałam jechać po pyrki i chlebek, inaczej ''siedziałabym'' w domu.
Gdy przyjechałam to koty stęsknione przyszły się przywitać a Piracik mau i mau. :1luvu:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie sty 06, 2019 21:22 Re: Niechciane, przewlekle chore,połamany,ślepek.Malusia w D

Kicia - viewtopic.php?f=1&t=185330
Ale że co, stół jest do jedzenia a nie leżenia? :roll:

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Połamany Maciuś viewtopic.php?f=1&t=183699&start=1020#p12100008
Ja chyba też mogę tu leżeć skoro inni też.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Ślepinek Piracik viewtopic.php?f=1&t=183699&start=1020#p12100008
Też jestem piękny mimo wszystko. :(

Obrazek Obrazek

Kaleka Tolisia - http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13 ... C5%9Bniegu
A co tam kalectwo, pańcia i tak mnie koffa. :wink:

Obrazek

Obrazek Obrazek

Oczywiście szukają domu.
Ostatnio edytowano Nie sty 06, 2019 21:40 przez Anna61, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie sty 06, 2019 21:37 Re: Niechciane, przewlekle chore,połamany,ślepek.Malusia w D

Piracik jest uroczy, skradł moje serducho. Oby ktoś poza Tobą Aniu go pokochał i dał dobry domek.

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie sty 06, 2019 21:41 Re: Niechciane, przewlekle chore,połamany,ślepek.Malusia w D

W niebieskim im do twarzy :wink:

Ja też zakochałam się w Piraciku.
Jaka szkoda, że nie jestem młodsza.

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie sty 06, 2019 22:03 Re: Niechciane, przewlekle chore,połamany,ślepek.Malusia w D

aga66 pisze:Piracik jest uroczy, skradł moje serducho. Oby ktoś poza Tobą Aniu go pokochał i dał dobry domek.

Też bym tego chciała Agniesia.

mb pisze:W niebieskim im do twarzy :wink:

Ja też zakochałam się w Piraciku.
Jaka szkoda, że nie jestem młodsza.

Cieszę się, że skradł nie tylko moje serducho ale i Wasze. :)

Marysiu, on niewiele młodszy od Ciebie, bo ma 5-6 lat a to na nasze około 40-stki. :wink:
Zresztą może i ma więcej lat, bo 5 to na pewno co widać po zębach i ogólnym wyniszczeniu organizmu przez tą tułaczkę. :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie sty 06, 2019 22:40 Re: Niechciane, przewlekle chore,połamany,ślepek.Malusia w D

Aniu, masz duże poczucie humoru :smiech3:

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ASK@, Google [Bot], włóczka i 224 gości