Niechciane, chore...Tusia zaginęła,po 2 tyg. odnalazłam!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lip 05, 2018 21:15 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona.Białoruda bi

[quote="ewkkrem"]Jakby nie było w Kici dawnym domu to może nie piętnujmy? Może dajmy spokój.
Nie każdy musi kochać koty i one czują się w takiej atmosferze zagrożone. Koty reagują podobnie jak ludzie. Nie lubisz mnie to ja ciebie też. Nie dotykaj! Nie podchodź! Kotka czując , może niekoniecznie wrogość ale niechęć i odrzucenie mogła reagować agresją.

Owszem.Piętnujmy naganne zachowania.Zwierzę to żywa,czująca istota, a nie pluszowa zabawka.Gdyby nie Ania,Kici być może już by nie było.Zostałaby uśpiona !
Obrazek

MAU

 
Posty: 2621
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Czw lip 05, 2018 21:43 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona.Białoruda bi

MAU pisze:
Owszem.Piętnujmy naganne zachowania.Zwierzę to żywa,czująca istota, a nie pluszowa zabawka.Gdyby nie Ania,Kici być może już by nie było.Zostałaby uśpiona !

Myślisz, że samo piętnowanie na forum miau coś pomoże?
Gdyby Corobić przeczytała Twój post to by w ogóle się odezwała? CO BY ZROBIŁA?
???!!
Dla mnie, sam fakt, że szukała innego wyjścia (niż uśmiercenie kotki) to "okoliczności łagodzące".
Temat "pluszowych zabawek" właśnie przerabiam przed moim blokiem. Pan wziął kociaka dla wnuka - wnuk "mało zainteresowany" i pan - chciałoby się powiedzieć, że ma problem. Niestety - to kot ma problem. Niby ma właściciela (opiekuna?) ale biega po ulicy. COROBIĆ?
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw lip 05, 2018 21:52 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona.Białoruda bi

ewkkrem pisze:
MAU pisze:
Owszem.Piętnujmy naganne zachowania.Zwierzę to żywa,czująca istota, a nie pluszowa zabawka.Gdyby nie Ania,Kici być może już by nie było.Zostałaby uśpiona !

Myślisz, że samo piętnowanie na forum miau coś pomoże?
Gdyby Corobić przeczytała Twój post to by w ogóle się odezwała? CO BY ZROBIŁA?
???!!
Dla mnie, sam fakt, że szukała innego wyjścia (niż uśmiercenie kotki) to "okoliczności łagodzące".
Temat "pluszowych zabawek" właśnie przerabiam przed moim blokiem. Pan wziął kociaka dla wnuka - wnuk "mało zainteresowany" i pan - chciałoby się powiedzieć, że ma problem. Niestety - to kot ma problem. Niby ma właściciela (opiekuna?) ale biega po ulicy. COROBIĆ?

Na temat tego kocurka z podwórka już się wypowiedziałam telefonicznie

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lip 08, 2018 15:52 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona.Białoruda bi

MAU pisze:Aniu dla Ciebie :201494 :1luvu: ,dla Xenii :1luvu: :201461 :1luvu: i dla wszystkich Twoich Podopiecznych :1luvu: :201461 :201461 :201461 :1luvu:

Dzięki Basiu :D :1luvu: :201461

Dzidzia znalazła sobie legowisko :wink:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A tak mój starszy wnusiu kocha swoje kotki :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie lip 08, 2018 16:01 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona.Białoruda bi

Słodkie :)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84527
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Nie lip 08, 2018 16:50 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona.Białoruda bi

Lubię dzieci, są bardziej empatyczne od dorosłych, szczere , koty i inne zwierzęta to wyczuwają. Nie ma obawy, że koty zadrapią, nawet jeśli dziecko mocniej przyciśnie, bo wiedzą, że to z miłości. Piękne zdjęcia :1luvu:
ewkkrem pisze:Dla mnie, sam fakt, że szukała innego wyjścia (niż uśmiercenie kotki) to "okoliczności łagodzące".

To nieprawda. Szukała weta, który uśpi bez zbędnych pytań, po to założony był wątek.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie lip 08, 2018 17:52 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona.Białoruda bi

ewar pisze:Lubię dzieci, są bardziej empatyczne od dorosłych, szczere , koty i inne zwierzęta to wyczuwają. Nie ma obawy, że koty zadrapią, nawet jeśli dziecko mocniej przyciśnie, bo wiedzą, że to z miłości. Piękne zdjęcia :1luvu:
ewkkrem pisze:Dla mnie, sam fakt, że szukała innego wyjścia (niż uśmiercenie kotki) to "okoliczności łagodzące".

To nieprawda. Szukała weta, który uśpi bez zbędnych pytań, po to założony był wątek.


Może macie rację. Ja tylko w każdym życzę sobie znaleźć choć iskierkę dobra. Za głupia jestem na ten świat. :placz:

Wnusio śliczny :1luvu: Podusia dla wnusia też :1luvu:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek


Post » Pon lip 09, 2018 19:57 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona.Białoruda bi

Nasza Kicia :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

z kotkami :)
Obrazek

Rudy z wnusiem
Obrazek

Zobaczcie jak mi pięknie juka ogrodowa zakwitła :D

Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon lip 09, 2018 20:02 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona.Białoruda bi

Kicia do raju trafiła, nie da się ukryć. :ok:
Kciuki za rudzioszka, żeby nabrał ciałka :ok: :ok: :ok:
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14605
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Pon lip 09, 2018 20:34 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona.Białoruda bi

Ależ to zupełnie inny kot niż na początku - spokojna, wyluzowana, kochana i kochająca. :)
Anno, jesteś cudotwórczynia. :ok: :king:

Wawe

 
Posty: 9314
Od: Pt wrz 24, 2004 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Pon lip 09, 2018 20:52 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona.Białoruda bi

Piękne zdjęcia Wnusia z Kotkami :1luvu: :1luvu:

Wawe pisze:Ależ to zupełnie inny kot niż na początku - spokojna, wyluzowana, kochana i kochająca. :)
Anno, jesteś cudotwórczynia. :ok: :king:

Dokładnie.Dzięki Tobie,Aniu :201494 :1luvu: Kotusia :1luvu: :201461 :201461 :1luvu: wreszcie zaznaje szczęścia i miłości ,ma poczucie bezpieczeństwa i wie,że jest kochana :D :ok:
Obrazek

MAU

 
Posty: 2621
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Pon lip 09, 2018 22:10 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona.Białoruda bi

Wawe pisze:Ależ to zupełnie inny kot niż na początku - spokojna, wyluzowana, kochana i kochająca. :)
Anno, jesteś cudotwórczynia. :ok: :king:

Potwierdzam

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lip 10, 2018 9:51 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona.Białoruda bi

Piekna kiciula. Przydalby sie dobry, doswiadczony domek dla niej.
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84527
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Wto lip 10, 2018 12:02 Re: Niechciane,chore.Kicia-nie zostanie uśpiona.Białoruda bi

Ale sie u Ciebie dzieje Aniu :1luvu: Rodzina rosnie jak na drozdzach - juz drugi wnuczek - gratuluje :201440 Rzadko bywam teraz na forum ale dzis mialam szczescie i znalazlam Twoj watek. Kotki pod Twoja opieka to szczesciarze :love:
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot] i 212 gości