Niechciane, chore...Tusia zaginęła,po 2 tyg. odnalazłam!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon kwi 22, 2019 15:45 Re: Niechciane, chore, kalekie.Tosia-3 operacje.Kacper w DS.

Tak kotki spędzają świąteczny dzionek :)

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Tosia :)
Obrazek Obrazek

W dalszym ciągu Tosia prosi o pomoc za uratowanie jej życia https://zrzutka.pl/t2auuf
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw kwi 25, 2019 19:06 Re: Niechciane, chore, kalekie.Tosia-3 operacje.Kacper w DS.

Przedwczoraj telefon w sprawie adopcji kotki Basi.
Pan wydawał się miły i chętny na wszelkie zakupy jak i na wizytę przedadopcyjną.
Kotka by była u jego mamy i byłaby jedynaczką. Miał też osiatkować balkon i wydawało się, że wreszcie Baśka znajdzie swojego człowieka. Ja zadzwoniłam z prośbą do Kasi (casica) o pomoc w tej wizycie. Kasia zadzwoniła i umówiła na na 18 wczoraj a ja zabrałam kotkę do lecznicy na przegląd i kropelki na kark oraz sprawy kosmetyczne bo kotka nieobsługiwalna. Dodam tylko, że do lecznicy targałam 3 kontenerki viewtopic.php?f=1&t=189302&start=90#p12170107 a nie powinnam w ogóle dźwigać. :(
Po obiedzie pan zadzwonił do Kasi z pytaniem czy przywiezie ze sobą kotkę bo syn się niecierpliwi.
Wcześnie rozmawialiśmy z panem co to wizyta przedadopcyjna i że dopiero po niej miałam zawieźć kotkę.
Oczywiście gdy Kasia powiedziała, że kotki nie przywiezie to pan rzucił słuchawką.
Nadmienię tylko, ze pan z synem był w schronisku na Marmurowej i kota nie dostał, bo podobno nie ma kotów a jak są to chore i musiałby poczekać.
Przykro naprawdę, bo wiele pracy i zdrowia wkładam w opiekę nad tymi moimi podopiecznymi, a ludzie tak sobie to wszystko lekceważą. :(

Rozliczenie od darczyńców i wirtualnych opiekunów (KULAK, casica, aga66) :1luvu: zrobię na koniec miesiąca.
Mam 3 faktury z zooplusa to wstawię na wątek bez wysyłania na maila aby nie sprawiać Wam kłopotu.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt kwi 26, 2019 8:31 Re: Niechciane, chore, kalekie.Tosia-3 operacje.Kacper w DS.

Aniu, jeśli chodzi o mnie, to nie potrzebuję rozliczenia. Ściskam Cię mocno i całe Stadko :201461 :201461

KULAK

 
Posty: 297
Od: Wto sie 09, 2016 22:17

Post » Sob kwi 27, 2019 6:57 Re: Niechciane, chore, kalekie.Tosia-3 operacje.Kacper w DS.

Aniu poszedł grosik na Tolę a drugą część rozdysponuj wg uznania. Pozdrawiam

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Sob kwi 27, 2019 13:03 Re: Niechciane, chore, kalekie.Tosia-3 operacje.Kacper w DS.

KULAK pisze:Aniu, jeśli chodzi o mnie, to nie potrzebuję rozliczenia. Ściskam Cię mocno i całe Stadko :201461 :201461

Wiem Ula, :1luvu: Ty nie potrzebujesz rozliczenia, ale ja nie chcę być posądzana o jakieś defraudacje, co nie raz już miało miejsce tu na forum.

aga66 pisze:Aniu poszedł grosik na Tolę a drugą część rozdysponuj wg uznania. Pozdrawiam

Dobrze Agnieszka, dziękujemy. :1luvu:
Obrazek Obrazek

Wrócę do Baśki o której pisałam wcześniej.
Baśka wiele przeszła, została znaleziona w kwietniu 2016 roku na chodniku malutka z zaropiałym od kociego kataru oczkami.
Zobaczcie ile miała leczenia, koci katar, plazmocytarne zapalenie dziąseł, usuniecie ślinianki, wyrwanie prawie wszystkich ząbków oprócz kłów...
To jedna z 25 moich zwierzaków, ile to leczenia, ile paliwa na dojazdy (mam kawałek drogi do miasta) ile karmy, żwirku, wody, prądu, proszku do prania i itd.

Obrazek Obrazek
Obrazek

Wczoraj dotarły zamówione saszetki z zooplusa które Kicia viewtopic.php?f=1&t=185330
tylko je lubi i suchą Purine One.
Obrazek Obrazek

Czy jestem tak brzydki, że nie zasługuję na domek?
viewtopic.php?f=1&t=187686&hilit=zniekszta%C5%82cone

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob kwi 27, 2019 20:15 Re: Niechciane, chore, kalekie.Tosia-3 operacje.Kacper w DS.

Wszystkie zasługują. Są piękne i kochane.
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84530
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Sob kwi 27, 2019 20:19 Re: Niechciane, chore, kalekie.Tosia-3 operacje.Kacper w DS.

Jest tak jak mówi Zuza, sa kochane i śliczne.

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie kwi 28, 2019 7:58 Re: Niechciane, chore, kalekie.Tosia-3 operacje.Kacper w DS.

aga66 pisze:Jest tak jak mówi Zuza, sa kochane i śliczne.

zuza pisze:Wszystkie zasługują. Są piękne i kochane.

Tak, my to wiemy ale to mało. :(

Zośka zrobiła się straszna przylepa i uwielbia mi siedzieć na kolanach.
To kotka którą bezczelnie mi przynieśli bo zbieram koty :( viewtopic.php?f=1&t=183699&hilit=przynie%C5%9Bli+mi&start=1200#p12135761
Kotka okazała się mega agresywna, jeszcze gorsza od Kici viewtopic.php?f=1&t=185330
bo bardzo atakowała moją sunię gołodupca. Niunia miała rany od jej pazurów, mąż był pogryziony przez nią, a byłam poharatana. Teraz spokój ale uważam w dalszym ciągu i wiem czego/jakich ruchów nie robić. Z psem powoli się dogadała i gdy przechodzą obok się to tylko jest spojrzenie a ja mówię, że nie wolno.
One wszystkie by tak chciały na kolanka, a ja mam je tylko 2 i nie mogę nimi wszystkimi się tak zająć, choćbym nie wiem jak bardzo chciała. :(

Obrazek Obrazek

Moja Kasia z wnusiem u babci :D :1luvu: :1luvu: :cry: :1luvu:

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie kwi 28, 2019 17:52 Re: Niechciane, chore, kalekie.Tosia-3 operacje.Kacper w DS.

Aniu, śliczna Kasia i wnusio :1luvu:
Ja w temacie wsparcia. Niestety finansowo nie dam rady, jakieś stado mnie otacza :roll:
Ale może karma? Mam do oddania 42 puszki x 200 gram Smilli, wszystkie mit rind. Moje niestety nie gustują :(
Jeżeli Twoje mniej wybredne, wyślę na mój koszt i poproszę o adres na pw.
I pozdrawiam najserdeczniej.
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17831
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Nie kwi 28, 2019 18:30 Re: Niechciane, chore, kalekie.Tosia-3 operacje.Kacper w DS.

czitka pisze:Aniu, śliczna Kasia i wnusio :1luvu:
Ja w temacie wsparcia. Niestety finansowo nie dam rady, jakieś stado mnie otacza :roll:
Ale może karma? Mam do oddania 42 puszki x 200 gram Smilli, wszystkie mit rind. Moje niestety nie gustują :(
Jeżeli Twoje mniej wybredne, wyślę na mój koszt i poproszę o adres na pw.
I pozdrawiam najserdeczniej.

Bardzo dziękuje czitka :1luvu: :201461 i już piszę pw.

Babcia Ania :wink: dziękuje za pozdrowienia i też pozdrawia serdecznie wszystkie nasze kochane ciocie :D

Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie kwi 28, 2019 18:58 Re: Niechciane, chore, kalekie.Tosia-3 operacje.Kacper w DS.

Kasia widać, że zmęczona maluszkami ale śliczni oboje. takie ciepłe zdjecie. A jeśli to Ty na drugim zdjęciu to jesteś naprawdę piękna kobietą! I nie kadzę, to szczera prawda.

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie kwi 28, 2019 19:10 Re: Niechciane, chore, kalekie.Tosia-3 operacje.Kacper w DS.

aga66 pisze: A jeśli to Ty na drugim zdjęciu to jesteś naprawdę piękna kobietą! I nie kadzę, to szczera prawda.

Tak Agnieszka, to ja, ale trochę zdjęcie przystrojone to i ładniejsze, :wink: ale dziękuję. :1luvu:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie kwi 28, 2019 19:12 Re: Niechciane, chore, kalekie.Tosia-3 operacje.Kacper w DS.

Masz uśmiech gwiazdy filmowej a to przystrojenie w twoim przypadku jedynie zaslania naturalne piekno :D

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pon kwi 29, 2019 7:44 Re: Niechciane, chore, kalekie.Tosia-3 operacje.Kacper w DS.

aga66 pisze:Masz uśmiech gwiazdy filmowej a to przystrojenie w twoim przypadku jedynie zaslania naturalne piekno :D

Bez przesadyzmu Agnieszka :) staram się dbać o siebie, a nie, że jestem chora i kociara to już mam być taka czy taka, jak to są postrzegane takie osoby. :wink:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto kwi 30, 2019 15:09 Re: Niechciane, chore, kalekie.Tosia-3 operacje.Kacper w DS.

Paczucha z puszkami w drodze 8)
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17831
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Rafaelblich i 231 gości