Niechciane, chore...Tusia zaginęła,po 2 tyg. odnalazłam!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sty 17, 2019 20:42 Re: Niechciane, przewlekle chore,połamany,ślepek.Malusia w D

kasia(1) pisze:Pani co chciała 2 małe kotki odezwała się ponownie?

Tak, wczoraj nawet byłam na drugiej wizycie ale nie z dwoma a czterema kotkami i pani jest zdecydowana na parkę, ale czekam jeszcze na telefon.

Wczoraj jeszcze byłam z Małą burasią na drugiej dawce zylexisu i za tydzień trzecia dawka.
Kubuś też był na kontroli i dostałał jeszcze leki na kilka dni.
Do tego Pirat też coś miał z gardłem bo nie miauczał normalnie. Też dostał leki i zapas zastrzyków do domu tak jak Kubuś.
Dzisiaj na 12 godzinę zawiozłam dwie kociczki na sterylizację (jedna ta po pp i druga też z tych mniejszych).
Po 19 pojechałam po nie i bidulki w kaftaniku nie mogą chodzić. Teraz będzie nocne czuwanie a jutro na kontrolę do lecznicy.
Normalnie nie wyrabiam już........za dużo.......na mojej głowie.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw sty 17, 2019 20:50 Re: Niechciane, przewlekle chore,połamany,ślepek.Malusia w D

Oby Państwo wzięli parkę to łatwiej trochę będzie. A to dobry domek?

aga66

 
Posty: 6094
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Czw sty 17, 2019 22:11 Re: Niechciane, przewlekle chore,połamany,ślepek.Malusia w D

aga66 pisze:Oby Państwo wzięli parkę to łatwiej trochę będzie. A to dobry domek?

Mam taką nadzieję Agnieszka.
To ta parka.
Obrazek Obrazek Obrazek

Moje bidulki :(

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt sty 18, 2019 19:04 Re: Niechciane, przewlekle chore,połamany,ślepek.Malusia w D

Dwie, małe dziewczynki-siostrzyczki już w swoim nowym domku.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

a takie maleństwa zabrałam z lecznicy
Obrazek Obrazek Obrazek

ważenie, karmienie, kupkanie i sikanie było
Obrazek

ale na szczęście znalazłam im zastępczą mamkę. :201494
Obrazek Obrazek Obrazek

Została jeszcze jedna czarna dziewczynka z tego rodzeństwa.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt sty 18, 2019 19:07 Re: Niechciane, przewlekle chore,połamany.Malusia i kolejne

czyli taka magiczna matematyka- oddałaś 2 koty, masz 1 więcej ;)?
Kociakom cudownego zycia :)

A Ciebie, Ania, naprawdę podziwiam, ogarnięcie tej ilości, wielu chorych- to naprawdę niesamowita sprawa.

A ten jeden, który został, to? Mamie maluchów coś się stało, czy ktoś podrzucił kocięta?
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Pt sty 18, 2019 19:57 Re: Niechciane, przewlekle chore,połamany,ślepek.Malusia w D

Anna61 pisze:Dwie, małe dziewczynki-siostrzyczki już w swoim nowym domku.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

SUPER :!: :D

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt sty 18, 2019 20:39 Re: Niechciane, przewlekle chore,połamany.Malusia i kolejne

Aniu siostrzyczki w nowym domku nie wyglądają na zestresowane. Oby im się wiodło :ok: A skąd mamka dla tych maleństw? I czy są pod opieką fundacji? Napisz coś więcej o nich proszę.

aga66

 
Posty: 6094
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pt sty 18, 2019 21:04 Re: Niechciane, przewlekle chore,połamany.Malusia i kolejne

maczkowa pisze:czyli taka magiczna matematyka- oddałaś 2 koty, masz 1 więcej ;)?
Kociakom cudownego zycia :)

A Ciebie, Ania, naprawdę podziwiam, ogarnięcie tej ilości, wielu chorych- to naprawdę niesamowita sprawa.

A ten jeden, który został, to? Mamie maluchów coś się stało, czy ktoś podrzucił kocięta?


To chyba e same koty, tylko w lipcu i teraz?
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84527
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pt sty 18, 2019 21:06 Re: Niechciane, przewlekle chore,połamany.Malusia i kolejne

aaa, ok :) nie zrozumiałam, nawet się zaczęłam zastanawiać nad porą roku na taki miot :)
a w dodatku nie zwróciłam uwagi na datę na samych zdjęciach :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Sob sty 19, 2019 12:11 Re: Niechciane, przewlekle chore,połamany.Malusia i kolejne

zuza pisze:
maczkowa pisze:czyli taka magiczna matematyka- oddałaś 2 koty, masz 1 więcej ;)?
Kociakom cudownego zycia :)

A Ciebie, Ania, naprawdę podziwiam, ogarnięcie tej ilości, wielu chorych- to naprawdę niesamowita sprawa.

A ten jeden, który został, to? Mamie maluchów coś się stało, czy ktoś podrzucił kocięta?


To chyba e same koty, tylko w lipcu i teraz?

Tak, to są te same kotki, dziękuję zuza za wyjaśnienie choć od razu powinnam podać linka viewtopic.php?f=1&t=183699&start=600#p12039733

Maluszki co wczoraj adoptowane mają się dobrze, jedzą, śpią i rozrabiają. :ok:

Na wtorek szykuje mi się kolejna adopcja bo właśnie państwo byli u mnie zobaczyć kotki.
Mieli ciężki wybór, naprawdę.................ale potem pojawiła Misia i skradła serca nie tylko pana ale i pani co przesądziło praktycznie o wyborze Misi.
Fajnie by było gdyby zaakceptowała i prawie 20 letniego kocurka bo dom wydaje się super, duży dom, duży teren z dala od ruchliwej drogi a przede wszystkim podejście do zwierząt ludzi.
Misia to mamuśka Malusi która pojechała do swojego domku 22 grudnia 2018 roku.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob sty 19, 2019 19:46 Re: Niechciane, przewlekle chore,połamany.Malusia i kolejne

Wczorajsze adoptowane siostrzyczki czują się dobrze w nowym domku :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie sty 20, 2019 10:28 Re: Niechciane, przewlekle chore,połamany.Malusia i kolejne

Kotunie po sterylizacji czują się niemrawo. :( Nie chcą nic jeść i nawet nie podchodzą do jedzenia jak daję pozostałym kotom,
gdy je dosadzam to też nie chcą. Na szczęście gdy daję im w drugim pokoju ich ulubione saszetki felixa to jedzą :201494
Mają cięcia boczne, rana bez sączenia.
Muszę bardzo pilnować bo Jacek chciałby się z nimi bawić, ale teraz może im krzywdę zrobić. W nocy są rozdzielone i teraz też aby miały spokój.

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie sty 20, 2019 19:53 Re: Niechciane, przewlekle chore,połamany.Malusia i kolejne

Anna61 pisze:Wczorajsze adoptowane siostrzyczki czują się dobrze w nowym domku :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Fajnie mają, i osobistego człowieka do spania na nim. :201461

kasia(1)

 
Posty: 1142
Od: Czw cze 04, 2009 8:00
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon sty 21, 2019 11:24 Re: Niechciane, przewlekle chore,połamany.Malusia i kolejne

Piracik poleca się do adopcji :)
Nie jest rasowy czy nawet pseudorasowy, ale czy nie zasługuje na domek?

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kotek lubi inne koty, psy, niestety musi mieć możliwość wyjścia na dwór bo jest nie do wytrzymania.
Jest szczęśliwy gdy wypuszczę go do woliery z innymi kotami. Myślę o wypuszczaniu go już na podwórko jak Kacperka, ale wolę trochę jeszcze poczekać, bo trzeba go poobserwować jak będzie się zachowywał.

Kicia na jednym z ulubionych miejsc :) zero wydrapywań, futerko piękne :)
viewtopic.php?f=1&t=185330

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon sty 21, 2019 12:35 Re: Niechciane, przewlekle chore,połamany.Malusia i kolejne

Ogromne kciuki za adopcje!

Wielki podziw za to, co robisz.
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84527
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Tundra, Wojtek i 177 gości